Avaveerg

Universumi vaba laps,
ühenda end taas

elujõuga, mis kannab
elujõuga, mis annab
kerguse, vabaduse ja väe!

Kosmose vaba laps,
kehtesta end taas

Loojana, kes kannab
Loojana, kes annab
Elule tähenduse ja tõe!

Armas lugeja! Oleme loonud rahvusvahelise keskkonna Fonte.News, et koos mõttekaaslastega üle maailma luua ja hoida visiooni inimest ja loodust väärtustava ühiskonna rajamise võimalikkusest. Rahu ja enda keskmes hoidmine keset mistahes turbulentse on ainus viis, kuidas tulla välja maailma haaranud kaosest. Me oleme loova väe kehastused siin maistel radadel ning suudame üheskoos luua senisest kõrgemat ühiskondlikku reaalsust.

Portaali nimi fonte on daativ ladinakeelsest sõnast fons – ’allikas’ ning tõlgitav kui ’allikale’. Allikast allikale edasiantav sõnum kui maailma loomise töövahend. Edastame selgeid sõnumeid ja uudiseid otse allikast, loome üheskoos nii idee kui teostuse tasandil uut elukorraldust kooskõlas looduse ja teiste hingestatud inimestega.

Saale Kareda
Elame ajal täis põnevaid väljakutseid. Inimesed, kes on võtnud vastutuse nii enda elu kui ka ühisreaalsuse teadliku loomise eest, kujundavad selle maailma palet. Kui Sind kõnetab Fonte.Newsi sõnum ning Sa soovid olla aktiivne kaaslooja, siis võta meiega ühendust! Selleks on mitu võimalust:
 * liitumine uudiskirjaga,
 * meie tegevuse toetamine rahalise panuse näol (lingilt Kontaktid leiad toetamise info),
 * meie artiklite jagamine ja tutvustamine laiemale lugejaskonnale erinevate kanalite kaudu,
 * kaasautorlus nii tekstide loomise kui tõlkeartiklite näol.