Eesti president Alar Karis peab presidendi ametist loobuma

Veiko Huuse

0 Jagamist
0
0

Eesti president Alar Karis peab presidendi ametist loobuma.

Peale sellist avalikku esinemist ei sobi Eesti president Alar Karis oma ametikohale ja Eesti rahvast esindama.

Seda enam, et Alar Karis on poliitiline president ja pole valitud Eesti kodanike poolt kui rahva presidenti. Tal pole mingit õigust luua uut usku, et seda rahvale peale suruda!

Alar Karis tehku oma tervisega ja uskumustega mida tahab, süstigu või 10 vaktsiini aga Eesti rahvas jätku rahule! Iga inimene otsustab ise oma usu ja tervise üle, selleks pole mingit sundi vaja.

Ta pole rahva president, aga ta on fiktsiooni AS Eesti Vabariik president. AS Eesti Vabariik põhikiri on Eesti Vabariigi Põhiseadus ja selle järgi peab president tegutsema. Tema väljaütlemine on Põhiseaduse Paragrahv 40 räige rikkumine!

Paragrahv 40 ütleb:

Igaühel on südametunnistuse-, usu- ja mõttevabadus. Kuulumine kirikutesse ja usuühingutesse on vaba. Riigikirikut ei ole. Igaühel on vabadus nii üksinda kui ka koos teistega, avalikult või eraviisiliselt täita usutalitusi, kui see ei kahjusta avalikku korda, tervist ega kõlblust. ….

Alar Karis: “Mina olen kolm korda vaktsineeritud vaktsiiniusku endine teadlane. Aga kuidas pöörata samasse usku inimene, kes kardab tüsistusi või on lihtsalt valitsuse peale trotsi täis!”

Bill Gates on üks WEF grupeeringu käsilane ja inimkonna genotsiidi korraldaja. Kui Eesti president jagab samu väärtusi Bill Gatesiga, siis see on suur oht Eesti rahva vabadusele ja ellujäämisele.

Bill Gates ja Alar Karis prillidege esireas istumas

Lisaks pole Alar Karis midagi ette võtnud Muuga sadamast Ammooniumnitraadi likvideerimiseks. See on suur julgeoleku oht juba viimased 30 aastat.

Kas sinu arvates sobib Alar Karis Eesti presidendiks?

0 Jagamist
Seotud artiklid

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.
Must Propaganda

Meedia – Kas tõesti inimelude hävitamise relv? Kes koolitab Meediasõdureid? Kuidas muuta meediaruum inimsõbralikuks?

Ausus ja lojaalsus on muutunud defitsiidiks. Samuti on muutunud defitsiidiks aus ja harmoonilise ühiskonna jaoks lojaalne ajakirjanik. Kui vaadata neid, kes koolitavad ajakirjanikke ja millises keskkonnas ajakirjanikud töötavad, siis kas koolitajad ja tööandjad ise on intelligentsed ja harmoonilise ühiskonna loojad?