Foto: Reigo Jõe

Eestimaa on eestlaste maa – Veiko Huuse kõne Vabaduse väljakul 23. augustil

Veiko Huuse

Vabadust armastav osa Eesti rahvast näitas Balti ketis 23. augustil 2021 oma kindlat tahet olla suveräänne. Avaldame 23. augusti päeval Vabaduse platsil toimunud avaliku rahvakoosoleku avakõne, mille pidas Veiko Huuse: Eestimaa on eestlaste maa ja siin on kõrgeim otsustusõigus vabal Eesti rahval.
0 Jagamist
0
0

Annika Urmi video

Kolmkümmend kaks aastat tagasi, 23. augustil 1989, seisid kolme Balti riigi Eesti, Läti ja Leedu rahvad käest kinni, moodustades inimketi läbi kolme riigi. Rahvas näitas sellega oma suurt soovi ja tahet olla vaba. Sellest päevast alates hakkas lagunema Nõukogude Liit ja saabus lõpp kommunistlikule valitsemisele.

Vähesed teavad, et Balti keti organiseerijad olid ametiühingud ja kommunistid, kelle eesmärk oli alguses midagi muud kui Iseseisev Eesti. Jumalale tänu, et rahvas sellest ei teadnud. Rahva vabaduse soov oli nii suur, et nad ei tundnud hirmu millegi ees, nad tahtsid vabaks saada ja vabad olla.

Balti kett 1989. aasta 23. augustil.

Eestis moodustati Rahvarinne ja samaaegselt moodustati ka Interrinne, mis töötas rahvarindele vastu. Kuid vähesed teavad, et rahvarinde loojad olid ka Interrinde loojad ja seda nimetatakse kontrollitud opositsiooniks. Lavastati hea ja kurja võitlus ühtede ja samade inimeste poolt. See kontrollitud oppositsioon skeem on juba sadu aastaid toimunud kogu maailmas. Rahvale tehakse näitemängu.

Eesti sai taasiseseisvaks, 20. augustil 1991 kuulutati välja suveräänne Eesti Vabariik. Kuid see vabadus jäi väga lühikeseks. Vabadus anti vabatahtlikult käest ära 2004. aastal, kui astuti Euroopa Liitu. Täna, 32 aastat hiljem, on Eestimaa poliitikud maha müünud Eestimaa koos Eesti rahvaga. Selle kolme kümnendi jooksul on sõlmitud Eesti rahva nõusolekuta kahjulikke lepinguid. Eestimaa valitsev eliit ei pea kinni põhiseadusest.

Selle maailma elukeskkond on unikaalne ja sellist teist pole olemas. On teistsugused elukeskkonnad. See maa, kus me elame, on nii loodud, et ta terveneb ja puhastab ennast ise. Samamoodi on inimestega siin maal, nad on loodud selliselt, et nad paranevad ja puhastuvad ise. Kõige tähtsam selle unikaalse loomingu juures on see, et inimene peab austama loodust ning ei kuritarvita seda kasu ja võimujanu eesmärgil. Looja karistab neid, kes ei allu universumi seadustele, need on ülimad kõigist Maa peal olevatest inimolendite loodud seadustest. Selles Meie maailmas on nähtavad ja nähtamatud olendid, meie sees on olendid, meid jälgivad ja juhivad olendid. Osa olenditest on hingega inimolendid ja osa on hingeta olendid. Paljud olendid meie ümber ja meie sees tahavad hävitada seda elukeskkonda. Nende eesmärk on hävitada hingega inimolendid. Selle maailma elukeskkonna Looja on tuhandeid kordi inimesi korrale kutsunud ja õpetanud, kuid inimesed pole õppinud. Inimesed teevad ikka ja jälle valed otsused. Kuid seekordne Looja sekkumine saab olema teistsugune, sest inimesed on oma suhtumise ja käitumisega teinud nii palju kurja selle maailma energia- ja ökosüsteemile.

Nagu Tõnis Mägi ütles 20.08.2021 Lauluväljakul Vaba Eesti laulupeol pärast ta enda laulu esitamist: „Jumal hoiatab teid, et võtke aru pähe. Siis jumal hoiab ja kaitseb seda väikest maad, sedasama Eestimaad. PARANDAGE MEELT!”

Mina tean, et Rahval on aeg nüüd ja praegu näidata, kui väga nad tahavad luua harmoonias elu ja kas nad on valmis loodusega kooskõlas elama. See kehtib kogu selle maailma rahvaste kohta. On viimane aeg. Ajapikendust inimkonnale enam ei anta.

Täna siin Vabaduse väljakul laseme lõpuks rahval rääkida ja nii, et see sõnum jõuab sinna, kuhu see jõudma peab.

Iga inimolend on Looja siin maailmas. Sina lood oma elu ja keskkonna enda ümber.

Pole oluline kuidas ja mida sa teed, oluline on sinu Eesmärk. Eesmärk määrab ära tegelikult sinu staatuse.

Paljud meie hulgast arvavad ja eeldavad, et kõik rahuneb ja see covid-pandeemia saab läbi. Pandeemiat pole olemas ja pole kunagi olnud.

See, mis täna maailmas toimub, on inimkonna genotsiid. See on suur plaan, mille on välja töötanud maailmavalitsejate eliit. See eliit teab täpselt, kuidas inimesi enda jaoks lojaalseks muuta ja neid mõjutada. 1895. aastal toimunud maailma esimesel ülemaailmsel juudikongressil pidas loengu Theodor Herzel ja see loeng sai hiljem nimeks Siioni tarkade protokoll. Eestis on Margus Lepa Nõmme raadios üle 20 aasta nendest maailma eliidi plaanidest rääkinud, aga inimesed ei taha seda infot vastu võtta. Nad ei usu. Olen ise need protokollid läbi lugenud, olen palju infot hankinud mujalt, väljaspoolt Google’it, Youtube’i ja peavoolu massimeediat. Ma tean ja näen, mis lähiajal toimuma hakkab. Eestis on mitu alternatiivmeedia kanalit, kus räägitakse maailmaeliidi plaanidest ja sellest, mis tegelikult maailmas toimub: Telegram, Vanglaplaneet, Objektiiv, Uued uudised, Minu Aeg, Fonte.News. Siioni protokollides on täpselt kirjas, kuidas on vaja tegutseda inimkonna orjastamiseks, meeltekontrolli saavutamiseks ja kuidas muuta inimesed biorobotiteks. Protokollides on kirjas, kuidas saavutada üks riik, üks valitsus, üks raha, üks armee. Protokollides on selgelt öeldud, et raha ja meedia peab olema eliidi kontrolli all. Rahaga saab ära osta valitsused, vajalikud inimesed ja suurkorporatsioonid, meediaga saab panna inimesed uskuma seda, mida on vaja uskuma panna. Kõik ülejäänud sujub juba raha ja meedia toetusel plaani järgi. Eestlase Jüri Lina elutöö on olnud paljastada maailma valitseva eliidi plaane ja ta on arhiividest kätte saanud salajasi dokumente, mis kinnitavad seda, mis on kirjas Siioni protokollides. Maailma elanikkond elab pettuses ja vales. Sajandeid on inimestele valetatud. Vähesed teavad, et riigid on juriidilised ettevõtted ja inimene on toode selles jõhkras äris. Vatikan on nn emaettevõte, kelle kaudu tulevad korraldused riikidele kas siis läbi Brüsseli või Šveitsi.  

Pandeemia on inimese sees, mitte ühiskonnas. Sa näed pandeemiat teises inimeses, sest sa näed enda peegeldust. Inimeses pandeemia tekitaja või viiruse tekitaja on Hirm. Hirm on suurim vaenlane. Maailma kõige võimsam ja suurima hävitusjõuga relv on meedia. Meedia hävitab kõik, mis talle ette jääb, külvates hirmu, hävitades inimeste mainet ja rääkides valet seni, kuni see muutub inimeste mõistuses tõeks. Ja kui keegi räägib tõde ja massimeedia seda ei toeta, siis see on massrahva jaoks vale ja see tõekuulutaja on kohe tembeldatud lamemaalaseks või hullumaja kandidaadiks või vaktsiinivastaseks. Küsige endalt, et miks peidetakse, varjatakse ja tehakse peavoolu meedia poolt maha vastupidised uudised ja informatsioon? Küsige alati endalt iga info või situatsiooni kohta, et aga kui oleks vastupidi? Et mis siis saab, kui oleks vastupidi ja miks ei paku keegi vastupidist infot või lahendust? Tegelikult on olemas kõik lahendused, aga Eliit ei taha neid lahendusi, mis hoiab inimesi vaba, terve ja õnnelikuna. Mina pole vaktsiinivastane, vaid ma tean eliidi plaanist. See vaktsiin pole abimees sulle, vaid see aitab ellu viia eliidi plaani. See vaktsiin hävitab jõhkralt inimelusid. Minu eesmärk ja missioon selles kehas ja selles elus on informeerida inimesi, hoida seda elukeskkonda elus ja ennetada katastroofi.  

Mis on lahendus?

Täna on vaja leida lahendus hirmule ja meediale. Aga Kuidas teha koostööd hirmuga ja meediaga nii, et meil pole hirmu ja hävitavat meediat?

Kõigi olukordade, haiguste ja hirmude lahendamiseks tuleb minna algallikasse. Vaadata, kes on Eestis peavoolu meediafirmade omanikud ja nad on vaja kutsuda rahvaga kohtuma ja küsida otse, kuule mees, miks sa valetad ja hirmu külvad? Miks sa ei kuula rahvast? Miks sa hävitad ettevõtlust ja inimelusid?

Võtame näiteks Eesti põhiseaduse. Miks põhiseaduses pole kirjas punkti, et kõrgeim otsustusõigus on rahval? Eesti vabariigi põhiseaduses on aga kirjas, et Rahvas on kõrgeima võimu kandja. Me kanname võimu, aga ei otsusta. Täna te näete, et valitsust ei huvita rahva arvamus. On tehtud mitmeid petitsioone, ühisavaldusi, ühispöördumisi, meeleavaldusi, aga neist ükski pole andnud tulemust. Rahval pole otsustusõigust. Kohtusüsteem ei aita. Kohtud töötavad Eliidiga koos. See pole saladus.

Seega, et elu Eestis muuta, tuleb minna algallikasse ja teha seal asjad korda. On vaja teha rahva referendum ja teha põhiseaduse muudatus. Põhiseaduses on vaja anda rahvale kõrgeim otsustusõigus ja moodustada Rahva Õiguskoda.

Eestil on president, kes pole rahva poolt valitud. Eesti president esindab poliitikat, mitte rahvast. President peab olema valitud rahva poolt, esindama rahvast, tal peab olema õigus valitsus tagasi kutsuda, kui valitsus ei tegele rahva ja Eestimaa vabaduse hoidmisega. Presidendil peab olema õigus kutsuda armee rahva kaitseks, kui valitsus kuritarvitab võimu ja korraldab genotsiidi.

Rahval peab olema õigus kutsuda tagasi valitsus ja president, kui nad kalduvad kursilt kõrvale.

Et seda muuta, tuleb minna jälle algallikasse, tuleks korraldada rahva referendum, et otsustada presidendi vajalikkus ja kui teda on vaja, siis ta peab olema valitud otse rahva poolt ja presidendil peab olema suurem otsustusõigus.

Täna näeme tsirkust presidendivalimisega. Rahval sekkuda ei lasta. See tsirkus oli juba neli aastat tagasi, kui meie riigile pandi ei tea kust pärinev ja rahvale tundmatu president. Miks me laseme sellel jätkuda veel neli aastat? Märke on juba nii palju, et seda tuleb muuta. Tuleks juba nüüd teha muutus ja kuulutada välja presidendi otsevalimised ja me ei jätka vana süsteemiga.

Poliitika on äri ja äri on poliitika. Miks see on nii? Mina pole poliitikas varem olnud. Kuid äris olen olnud. Poliitikat näen eemalt ja see on räpane ja korrumpeerunud. Äris olen olnud 31 aastat ja see on räpane ja jõhkralt ahistav. Äris on nii, et kui sa poliitikat ei toeta, siis väga vähestel õnnestub saavutada suurt edu. Toon siin näite. Selle maailmapettuse covid-19 pandeemia ajal pole ma näinud Eestis ühegi Eesti suurettevõtja või keskmise ettevõtja sõnavõtte rahva, vabaduse ja inimõiguste kaitseks. Kas te olete näinud ja kuulnud? Kas teate, miks nad pole sõna võtnud vabaduse ja inimese tervise kaitseks? EASi avaliku info põhjal on üle 3600 ettevõtte saanud Covid-toetust. Peale EASi on veel sadu ettevõtteid saanud muudest allikatest covid-toetust, nagu näiteks Tallink, aga ikka see koondab inimesi. Kas teate, et tasuta lõunaid pole olemas? Ma suhtlen iga päev inimestega, ettevõtjatega. Eesti on väike küla ja siin teavad peaaegu kõik üksteist. Saladuse kohta öeldakse seda, et see pole enam saladus, kui sellest teab peale sinu veel keegi. Tean mitut toitlustusettevõtte omanikku, kes täidavad valitsuse ebaseaduslikke korraldusi, sest nad saavad riigilt toetust. Kui sa võtad vastu raha saatanalt, siis kehtivad saatana reeglid.

Täna ma ei nimeta siin nimesid ja ettevõtteid, kes on teinud kokkulepped saatanaga. Kuid rohkem kui 3600 tegutsevat ettevõtet on valitsusele kuulekad ja täidavad korraldusi, mis siis, et need korraldused ei kehti väljaspool valitsusasutust ja ametkondi.

Saate nüüd aru, miks ettevõtjad ei võta sõna ja täidavad korraldusi? Nad teevad seda raha pärast. Tööandjad nõuavad sult maski kandmist ja vaktsineerimist. Nende nõudmiste järgi saate aru, kas tööandja on teinud saatanaga kokkuleppe või mitte.

Kas mäletate grippi? Meedias räägiti gripi hooaegadest. Gripi tagajärjel suri tuhandeid inimesi, aga riiki kinni ei pandud. Gripi vaktsiini peale ei sunnitud.

Täna ei räägi gripist keegi midagi. Gripp kadus, sest sellest ei räägitud enam. Kas saite teada lahenduse, kuidas haigustest vabaneda? Just, kui sellest ei räägita, pole hirmu, pole haigust. Nii lihtne see ongi. On ütlus, et kui sind ei märgata, siis sind pole olemas. See kehtib inimeste ja haiguste kohta, kõige kohta.

Lahendus on, et kui meedia ei külva hirmu ja ei räägita haigustest, siis neid pole olemas. Nii lihtne see ongi.

Euroopa liitu astudes 2004. aastal võltsiti valimistulemusi. Paljud mäletavad Venemaa Nõukogude Sotsialistlike Vabariikide Liitu. Olime selles režiimis 40 aastat. Ma mäletan seda aega hästi, sest ma olen sündinud 1970. aastal. Saime vabaks, aga meid kisti uude liitu ja Euroopa Liitu astudes Eesti rahvas tegelikult loobus jälle suveräänsusest. Kuid seekord hääletuse teel, aga pettusega. Euroopa Liitu astumise poolt hääletas ainult 42% hääleõiguslikust elanikkonnast. Sellise otsuse poolt oleks pidanud hääletama vähemalt 75%. Vähesed teavad, et Euroopa Liitu astumisega loobus rahvas oma põhiseadusest, sest nüüd alluvad liikmesriigid Brüsseli reeglitele. Kuid sellest rahvale ei räägitud. Pole ka täna enam saladus, et Brüssel tahab teha üht suurt Euroopa riiki. Mis tähendab, et tahetakse kaotada ära rahvused ja rahvusriigid.

Euroopa liit korraldab Eesti elu. Meie valitsus ja ametkonnad on parasiidid ja täidavad Brüsseli korraldusi. Ükskõik, kes Eestis võimul on, Reform või EKRE, seni kuni oleme ELi liikmed, seni täidavad kõik Brüsseli korraldusi. Brüssel saab korraldused Vatikanist ja Vatikani juhib maailmavalistejate eliit. Nagu ütles Edgar Savisaar eile ühes oma postituses, et varsti tullakse Vaba Eesti liikumise liikmeid kodustama, nagu on tehtud seda Soomes põlissoomlastega ja Eestis EKRE erakonnaga. Kuid rahva tahte ja toetusega me saame ära hoida Eliidi kodustamise katsed ja luua vaba Eesti.

Kas teadsite, et igas ELi riigis on Euroopa Nõukogu. Eestis juhib seda Eesti Euroopa Nõukogu Siim Kallas ja meie isehakanud peaminister on tema tütar Kaja Kallas. Kas teadsite, et Eesti Valitsus saab kõik korraldused Brüsselist läbi selle Euroopa Nõukogu? Euroopa Nõukogu edastab juhised Eesti valitsusele. Eestit juhib täna perekond Kallas. Kas rahvas on nad valinud juhtima?

Eestlaste maksurahad liiguvad alates 2014. aastast otse Brüsselisse ja sealt tuleb raha tagasi toetuste ja laenude näol. Seega Brüssel rahastab Eestit ja meie, maksumaksjad, rahastame Brüsselit.

Maa ja kinnisvara ei kuulu rahvale. Kui inimene on maa ostnud, siis see pole tema oma. Miks? Kui maa oleks tema oma, siis miks peaks ta küsima ehitusloa ja kasutusloa riigilt? Miks peab küsima puu mahasaagimise loa küsima riigilt? Detailplaneeringud Eestis kinnitatakse nüüdsest läbi Brüsseli.   

Koolide haridusprogrammid kinnitatakse Brüsselis. Koolides ei õpetata lapsi looma, vaid sunnitakse tuupima teadmisi, mis ei ole loodusega kooskõlas ja ei õpetata looma väärtust.

Haiglad toodavad haigeid, sest meditsiin on äri. Inimene on muudetud tooteks, mille pealt teenivad pangad, korporatsioonid ja meditsiinitööstus suuri kasumeid.

Poed on mürgist ja ebatervislikku toitu täis. Sest FDA ja WHO on eliidi kontrolli all ja inimesed peavad sööma saasta, sest see toob meditsiinile raha.

Mis on lahendus? Tuleb korraldada referendum ja astuda Euroopa Liidust välja ning lõpetada kõik kahjulikud rahvusvahelised lepingud. Sealhulgas lepingud WHO, FDA, NATO, ÜROga.

Inimesed võiksid toetada oma Eestimaa tootjaid. Eestis on mitu OTTi kogukonda. OTT tähendab otse tootjalt tarbijale. Te saate puhast ja kvaliteetset toitu otse tootjalt. Eesti on unikaalne riik ja siin on inimestel olemas kõik teadmised ja oskused. Me suudame toota absoluutselt kõike ja saame olla väga rikas ja edukas, iseseisev ja isemajandav riik.  

Inimesed loodavad kellegi peale. Kes loodab jumala peale, kes teiste universumi abiliste peale, kes loodab teise inimese peale, kes korrumpeerunud valitsuse peale. Kui sa ei usalda ennast ja loodad ainult kellegi teise peale, siis sa elad kellegi teise elu ja sa pole looja. Sa oled robot ja täidad teiste käske ja su elu sõltub teiste arvamusest.

Me patsutame sõbralikult kellegi õlale ja ütleme, et olen mõtetes sinuga, aga ma hetkel sinuga kaasa tegutseda ei saa, et mul mõni sõber vaatab asjale viltu ja töökoht kannatab ja sinust on peavoolumeedias halvasti räägitud jne. Seni kuni oleme mõtetes, aga ei tegutse, seni ei muutu midagi. Unistajaid on palju, aga tegijaid pole. Hirmu on palju. Hirm ei kao kuhugi, kui sa temaga ei tegele. Sa arvad, et kui sa oled vait, et siis sinust läheb see katastroof mööda. Selles tänases maailmas pole võitjaid. On ainult üksikud ellujääjad, kelle Looja on välja valinud. Looja aitab ja hoiab neid, kes austavad Looja loomingut.

Täna on maailma olukord kaoses. Toon näite Austraalia põhjal. Maailma eliit on valinud selle kauge saareriigi katselaboriks. Nad katsetavad strateegiaid ja õnnestumise korral tuuakse see mujale maailma. Selliseid riike on veel, kus katsetatakse erinevaid stsenaariumeid: Israel, Rootsi, Norra, Taani. Austraalias oli üks ametlik haige ja riik pandi täielikult lukku. Juba hakatakse seal riigis kehtestama viienda kategooria lukustust ehk sõjavägi tänaval ja kodust välja ei saa, kui pole vaktsineeritud. Juba täna käib Austraalias vägivaldne ja sunniviisiline inimeste, sh laste vaktsineerimine. Israelis on vaktsineeritud 91% elanikkonnast. Täna on seal riigis täielik kaos, sest vaktsineeritud inimesed hakkasid järsku haigestuma ja surema. Põhjust ei tea ja lahendust pole. Küsige endalt, miks peab vaktsineerima kedagi sõjaväe ja jõuga? Miks? Kas see ei tekita teis küsimusi? See vaktsiin on biorelv ja hävitab sinu hinge, sa muutud patenteeritud tooteks ja kellegi omaks. Sind on võimalik lihtsa nupuliigutusega välja lülitada, kui sa pole kuulekas või vajalik. 

Tanel Kiik on WHO nõukogus ja viib täide eestlaste genotsiidi. Eesti valitsus  tahab uue korraldusega kehtestada alates 26ndast augustist uuesti maski ja vaktsiininõuded igal pool ruumides, ka välistel sündmustel ja ühistranspordis. Ka vaktsineeritud peavad kandma maski, sest on ametlikult teatatud, et nad on ikkagi haiged ja juba sunnitakse kolmandat ja neljandat vaxi tegema ja räägitakse Delta tüvest, mille vastu vax ka ei aita. Tartu Ülikooli koroona-uurijad tulid hiljuti välja avastusega, et vaktsineeritud inimesed on ohtlikud vaktsineerimata inimestele. Seega tuleks siis hoopis vaktsineeritud karantiini panna ja vaktsineerimata inimesed saavad terve inimese passi ning saavad vabalt elada ja liikuda. Miks neid vaktsiine vaja oli? Kuid pange tähele, korraldused ei kehti meile. Korraldused on Vabariigi Valitsuse ametkondadesisene dokument ja need kehtivad ametnikele.

Küsige endalt ja tunnetage südamega, et kas on ikka õige lasta endale sisse süstida tundmatud kokteili, mis ei kaitse teid. Nagu Irja lutsar imestas meedias, et miks rahvas tasuta tervist ei taha, et vaktsiin on ju tasuta. Mõnel pool lausa makstakse peale. Nagu varem ütlesin, tasuta lõunaid pole olemas. Vaxi taga on enamat, aga inimesed on pimestatud ja kurdiks muudetud maailma kõige võimsama relva massimeediaga. Inimesed on laisad, neil on ükskõik ning nad ei julge enda elu eest seista ja otsuseid vastu võtta.

Maailmavalitsejate eliit kontrollib meediat, haridust, teadust, raha, võimu, tervist, elu. 

Nad tahavd võtta meilt värske hapniku ja hinge, sundides kandma maski ja tegema mürgisüsti.

Nad ütlevad kus, mitmekesi, millal tohib käia, mida teha ja keda kallistada.

Nad sunnivad meid osalema meditsiinilistel katsetel, sest muidu kaotad sissetuleku, reputatsiooni, ei saa reisida, ei saa haridust, ei saa tööd, ei saa arstiabi.

Nad ajavad meid omavahel tülli ja panevad üksteist vihkama.

Nad piiravad meie sõnavabadust ja info vaba liikumist.

Nad rikuvad inimõigusi ja põhiseadusi.

Nad võtavad järjest meie vabadusi, valetades, et see on meie endi huvides ja meie usume. 

Nad valetavad faktide kohta ja rõhuvad hirmule, et me hülgaks ratsionaalse mõtlemise ja analüüsivõime.

Nad ei lase kellegil vabalt avalikult arutleda ega kahelda meetodite tõhususes, vajalikkuses ega motiivides. Kõik, kes seda teevad, saavad sildistatud ja satuvad häbiposti.

Nad manipuleerivad meie lapsi osalemaks eksperimendis, kus neisse süstitakse ainet, mille pikaajalist mõju ja koostist me ei tea.

Surutakse peale kolmandat vaktsiini ja maailmas räägitakse juba, et iga kuu on vaja vaktsineerida.

Mis põhjust on Sul arvata, et nad siinmaal lõpetavad?

Täna pole oluline, mis oli ja mida keegi kunagi tegi. Kõigil meil oli ja on ettemääratud õppetunnid. Meie uue terve ühiskonna loomise aluseks on kommunikatsioon, edasi-tagasi kommunikatsioon ja rahvaga suhtlemine. Täna on iga inimese puhul oluline ainult see, kes ta täna on, mitte kes ta oli eile või minevikus. Kõik muutub elus, me oleme protsesside protsessis. Kes valgustub ja muutub teadlikuks, kes laskub pimedusse. Olulised on tänased otsused, sest nendest sõltub tulevik. Ärgem laskem vihal ja hirmul endast võitu saada. Ka Tanel Kiik võib ärgata sellest pahast unest ja tal on võimalus kõik see halb heastada. Ka Kaja Kallas võib ärgata sellest halvast unest ja kõik heastada, kasvõi sellega, et astub võimult tagasi ja laseb rahval otsustada. Kõigil on võimalik ärgata täna ja heastada. Laseme ja lubame sellel juhtuda.

Mina tean, kes pääseb sellest hullusest ja maailmahukust. Ma tean ka seda, kelle hing on järgmises kehas õnnelik ja terve. Ma tean ka seda, kelle hing jääb ekslema ja ei leia uut kodu. Ma tean ka seda, kes meie hulgas on parasiit, olend ja tahab elusatele inimestele halba teha. Kuid kõik need halvategijad saavad karistuse. Karistuse otsustab Looja.

Tänase esimese avaliku vaba koosoleku eesmärk on teie ettepanekute protokollimine ja nende edastamine Eesti valitsusjuhtidele. Kui ka see ei muuda nende otsuseid, peab valitsus astuma tagasi ja on vaja välja kuulutada referendum. Referendumiga otsustame Euroopa Liidu liikmelisuse, Presidendi rolli ja uue põhiseaduse. Oluline on, et Rahval on kõrgeim otsustusõigus ja juhtimine on alt ülesse, ilma korruptiivse poliitikata.

Annan sõna järgmisele vabale inimesele ja koosoleku lõpus loen ette ettepanekud, mille edastame Kaja Kallasele. Koosoleku toimumise kinnituseks on fotod ja videod tänasest päevast, et keegi ei saaks eitada selle sündmuse toimumist.

Täna õhtul toimub ka kolme Balti riigi ühine autodest kett. Selle kohta on info Telegrami kanalis. Autode rongkäik Balti keti stardipunkti algab 18.00 õhtul Toompealt ja kellel on auto ja vaba aega, saate sellest osa võtta.

Ja lõpetuseks ütlen, et üks ja ainus reegel peaks maailmas olema see, et tee teistele ainult seda, mida sa tahad et sulle tehakse. Austa ja hoia loodust. Puu on püha, inimene on püha, laps on püha, perekond on püha.

Tänan teid!

Avalik rahvakoosolek Balti keti aastapäeval 23. augustil 2021 Vabaduse väljakul.
Annika Urmi foto

Kui see artikkel Sind kõnetas, on Sul võimalik liituda uudiskirjaga ja toetada meie tegevust.

Toeta meie tegevust

Liitu uudiskirjaga

0 Jagamist
Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Seotud artiklid

Kriis on võimalus muutusteks

Vabadust armastav osa Eesti rahvast näitas Balti ketis 23. augustil 2021 oma kindlat tahet olla suveräänne. Avaldame 23. augusti päeval Vabaduse platsil toimunud avaliku rahvakoosoleku avakõne, mille pidas Veiko Huuse: Eestimaa on eestlaste maa ja siin on kõrgeim otsustusõigus vabal Eesti rahval.

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.
Swedish-scientists -successfully-swap -bodies

Miks vaikitakse tõhusatest ravimeetoditest?

Sajad ja tuhanded päästmata elud. Miks keeldutakse aktsepteerimast ravimeid, mis nii hästi toimivad? Pole tehtud uuringuid? On küll tehtud ja neid on palju. Pole andnud kliiniliselt häid tulemusi? On küll, ülipalju uskumatult häid tulemusi.

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.