Uue eliidi valimine orjusest ei vabasta

Elukeskkonna ja rahvastikuarengu analüütikakeskus

Kindlasti olete tähele pannud, et riigikogu liikmete valimised määravad aina vähem meie riigi ja rahva arengusuundasid.
0 Shares
0
0
Uue eliidi valimine orjusest ei vabasta

Uue eliidi valimine orjusest ei vabasta.

Kindlasti olete tähele pannud, et riigikogu liikmete valimised määravad aina vähem meie riigi ja rahva arengusuundasid. Riik stagneerub ja on orienteeritud vaid eliidi heaolu tagamisele ja riigi kodanikke käsitletakse kui makse maksvat orja. Meie riigi eliidist on kujunenud egoistlik grupp inimesi, keda ei huvita mitte midagi muud, peale isikliku heaolu tagamise praegu ja kohe. Seega, eliidil soov müüa rahvas orjusesse kui see tagab eliidi heaolu või vähemalt lihtrahva silmis heaolu illusiooni loomise. See, et talupoegasid selle protsessi raames petetakse, muudetakse talupoegade taluvuspiiri loomulikuks osaks. Veelgi parem aga kui see eliidi staatus muutuks pärandatavaks, kindlustades nii järeltulevatele põlvkondadele helget tulevikku. Nii oli Uexküll, Tiisenhuusen ja Dellingshausenite ajastul ja kestab Tarandi, Ilvese, Lauristini, Anvelti või Kallase klanni näite varal endiselt edasi.

0 Shares
You May Also Like

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.