Foto: Müstiline rist peopesas

Mida see tähendab, kui teie peopesal on “Müstiline rist”.

Veiko Huuse

Müstilise ristiga inimestel on tavainimesest teised võimed. Millistest võimetest käib jutt ja kas käejooned ikka räägivad kogu sinu eluteest?
0 Jagamist
0
0

Iidse hiromantia praktika kohaselt annavad kõik teie peopesadel olevad erinevad jooned ülevaate teie iseloomuomadustest ja temperamendist ning võivad isegi kaardistada teie elutee. Üks eriline palmiliini tüüp on müstiline rist peopesal ja see pidi esinema alla 3% Maa elanikkonnast.

0 Jagamist
Seotud artiklid

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.
Must Propaganda

Meedia – Kas tõesti inimelude hävitamise relv? Kes koolitab Meediasõdureid? Kuidas muuta meediaruum inimsõbralikuks?

Ausus ja lojaalsus on muutunud defitsiidiks. Samuti on muutunud defitsiidiks aus ja harmoonilise ühiskonna jaoks lojaalne ajakirjanik. Kui vaadata neid, kes koolitavad ajakirjanikke ja millises keskkonnas ajakirjanikud töötavad, siis kas koolitajad ja tööandjad ise on intelligentsed ja harmoonilise ühiskonna loojad?
Veiko Huuse Intervjuu Einar Eilandiga

Kaasaegse infoühiskonna julgeoleku sotsiokultuurilised alused. Videointervjuud Einar Eilandiga. Oluliselt Täiendatud 29.06.2023

Veiko Huuse intervjuud Einar Eilandiga. Einar on mitmekordne magister, insener, teadlane, valitsuste nõuandja, teadustööde autor. Einar tunneb "süsteeme" läbi ja lõhki - nii enam jätkata ei tohi.