Foto: Raamatust "Paljastatud kaugmõjutamise saladused"

Paljastatud kaugmõjutamise saladused. 6. osa. Sinu mõtted määratlevad sinu kogemuse

The Spirit Team

Avaldame 22 osalise artiklite sarja Gerald O‘Donnell, M.Sc., MBA raamatust “Paljastatud Kaugmõjutamise saladused”. Gerald O‘Donnell on Täieliku kaugmõjutamise ja kaugvaatluse treeningsüsteemi looja. 6. osa. Sinu mõtted määratlevad sinu kogemuse
0 Jagamist
0
0

„Paljastatud Kaugmõjutamise saladuste“ 5. osa „Sa kannad endas oma Universumi Saatust“, saad lugeda SIIT

Sinu mõtted määratlevad sinu kogemuse. Püsiv Kvantsupp ja Kaugmõjutamine

Sinu mõtted määratlevad universumite tüübid, mida sa koged selles Isa lõpmatutes, võimalikes, tõenäolistes tulevikkudes – selles püsivas kvantsupis. Sa mitte ainult ei Kaugmõjuta oma alateadlike protsessidega enda tervist, vaid varsti avastad ka, et sa Kaugmõjutad kogu oma reaalsust, sealhulgas teiste mõtteid. Sa kannad endas alateadlikku realmi, mis on Üks Isa sinus eneses – kõikide Loomingute Kollektiivset Alateadvust, kõike seda, iga kui viimast teist. Te olete Tema teadlikud individuaalsed laiendused. Peagi saame teada ja mõistame, et me kõik oleme alateadliku realmi osad, mis tegelevad millegi enama kui vaid reaalsuse projitseerimiseks vajalike bioloogiliste protsesside reguleerimisega. See projitseerib bioloogilises realmis ja väljaspool seda, tajutavas ainelises ja energeetilises maailmas kõik bioloogilised kehastused, kasutades kõiksuse Ema armastavat kehastust – tõelist naiselikku toitvat külge – Emakest Loodus, kes kannab Oma üsas kogu Loomingut ja väljendab Oma järglasi – Inimkonda ning loodust kui sellist.

Sa võtad peagi omaks tõsiasja, et meie aeglase tempoga, piiratud, sirgjoonelised mõtteprotsessid, toimides ajas ja ruumis, on vaid väga piiratud väljendused mõtte kõikvõimalikest vormidest. Mõte ei pea üldsegi olema lineaarne ja kindlasti pole ta seda sinu alateadvuse – Kuningriigi tasemel. Kõik, mis meie maailm on – on vaid energiate tants. Sinu materiaalne keha on vaid valguse holograafiline väljendus, loodud peenenergia nähtamatusse maatriksisse. See on veel teadusele teadmata, kuid seda on sageli kahtlustatud ja nimetatud eeterkehaks. See Maatriks on osa meie universumi tõelisest eetrist. Tema Ise (The One Himself) tegutseb kui kõigi Loomingute keskne tegevuse juhataja ja juhtimiskeskus, mis on ühendatud meie Maatriksi, DNA ja kogu eluga. Näiteks, isegi kui DNA hoiustab bioloogia raudvaraprogrammi, on tarkvara juhendite komplekt osa tundmatust, informatsioonilisest Maatriksist, mis toimib meie üle Vibreeriva valguse realmis. See on valdus, mida teadus hakkab peagi uurima. Sa oled vaid Isa holograafiline väljendus – tema olemuse Poeg – Tema Olevus.

Tasuta täispikkuses, ainult 37leheküljelise eestikeelse raamatu “Paljastatud Kaugmõjutamise saladused” saad pdf-formaadis avada ja alla laadida sellele lingile klikkides (avaneb uus aken).

Gerald O’Donnell omab B.Sc kraadi matemaatikas ja M.Sc. ning MBA-d arvutiteaduses. Ta on sertifitseeritud hüpnoterapeut. Teda peeti muuhulgas ka maailma üheks parimaks tehniliste tarbekaupade eksperdiks (sõltumatu nõunik: C.T.A) Paine Webber’i ja Bache Co juures.

1980. aastal kontakteeruti temaga Lääne-Euroopa luureagentuuri poolt ning paluti ühineda käimasolnud sihitud sihtmärkide mentaalse Kaugvaatluse (-tunnetamise) programmiga. Arendatud kaugtunnetamise tehnikaid õpetati luurajatele, terrorismivastastele üksustele ja teistele luure- ning/või eriüksustele. Vastav tegevus oli vastukaaluks Nõukogude Liidu KGB ja sõjaväeluure GRU hästirahastatud osakondade tegevusele, kes olid oma uuringutes kõrgel tasemel ning oma tegevuses täielikult aktiivsed.

Kursuse programmi edukas katseetapis komistas hr O’Donnell fakti otsa, et spetsiaalsete mõttetehnikate kasutamise ja treeninguga saab hetkeliselt ületada nii ruumi, mida kvantfüüsika John Bell’i mittelokaalsuse teoreem oli varem väitnud ning mida Aspect Eksperiment 1982. aastal ka kinnitas – kuid ületada ka ajabarjääri – võimaldades vaatlejal kogeda tajutavat minevikku ning võimalikku tulevikku.
Hiljem siirdus Gerald O’Donnell luureringkonnast vabatahtlikult erru ja otsustas hakata õpetama sarnaseid tehnikaid kõigile kasutoomiseks – nii meile üksikisikutele kui kogu maailmale parema reaalsuse loomiseks ning võimalike ebasoovitatavate vältimiseks.„Tegelikult on ülim ajamasin taasavastatud ja see oleme meie: inimkond.“

Gerald O’Donnell

Kaugvaatluse looja Gerald O. Donnell

LOE 1. OSA

LOE 2. OSA

LOE 3. OSA

LOE 4. OSA

LOE 5. OSA

0 Jagamist
Seotud artiklid

Aeg ülendada üksteist vabadusse ja usaldusse

Läbime intensiivset inimeseksolemise kõiki tasandeid transformeerivat ajajärku ning vajame selle käigus sügavat käimasolevate protsesside mõistmist nii individuaalselt kui ka kollektiivselt. Arusaamist ruumimõõtme avardumise vajalikkusest ning sellega kaasnevast vastutusest ja uue, kõrgema teadlikkusega maailma loomise võimalikkusest. Kui väline maailm tekitab ahistatuse tunnet, on see impulsiks liikuda veelgi sügavamale, et avada omaenda potentsiaali senisest avaramas mõõtkavas. Tiina Varatalu tekstid on sel teekonnal inspireerivad suunanäitajad: "Inimteadvus avardub uude plaani ja see, mis enne ajas endast välja, lämmatas, tühistas, on suuremas kontekstis hõlmatav, lahenev."

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.
Must Propaganda

Meedia – Kas tõesti inimelude hävitamise relv? Kes koolitab Meediasõdureid? Kuidas muuta meediaruum inimsõbralikuks?

Ausus ja lojaalsus on muutunud defitsiidiks. Samuti on muutunud defitsiidiks aus ja harmoonilise ühiskonna jaoks lojaalne ajakirjanik. Kui vaadata neid, kes koolitavad ajakirjanikke ja millises keskkonnas ajakirjanikud töötavad, siis kas koolitajad ja tööandjad ise on intelligentsed ja harmoonilise ühiskonna loojad?