Biotehnik tõestab Austria telesaate ajal covidi süstides plasmiidi DNA saastumist

Revo Jaansoo

0 Jagamist
0
0

Kaks päeva pärast seda, kui Saksa telejaam MDR edastas aruande covidi süstimise viaalidest leitud võõrapärase DNA saastumise kohta, rääkis populaarse Austria jutusaate panelist PlasmidGate’ist; plasmiidi DNA-ga saastunud vaktsiinidest.

Teisipäeval oli Saksa avalik-õiguslik ringhääling Mitteldeutscher Rundfunk („MDR“) oma saates „Umschau“ eetris reportaaž „Koroonavaktsiin kriitika all: mis on tõde?“. See heitis tähelepanu tõsisele DNA probleemile, mis on leitud covidi süstidest ja see oli eetris prime-time vaatamise ajal.

Biotehnik tõestab Austria telesaate ajal covidi süstides plasmiidi DNA saastumist

Umschau (Arvustus) aruanne algas: „Oleme Magdeburgis eralaboris. Professor Brigitte König uurib siin koroonavaktsiine. Tulemus: kõik proovid on saastunud. Võõra DNA-ga, mis sellises koguses vaktsiini ei tohiks kuuluda.“

Altpapieris kirjutas: „Kingitused on tegelikult alles ülejärgmisel nädalavahetusel, kuid Saksamaa vaktsineerimisvastane stseen on oma jõulukingituse juba kätte saanud. Kahjuks edastas selle MDR, nimelt teisipäeval prime time’is saates „Umschau“.“

Tegemist on olukorraga, kus alles 4. detsembril Science artiklis kinnitati, et „RNA vaktsiinid võivad toota soovimatuid valke, kuid kahju kohta pole tõendeid“.

Seejärel vaidlustas Altpapieris prof Königi, neid, kes on avalikustanud prof Königi leide, nagu Maailma Tervisenõukogu, inimesi, kes propageerisid Umschau aruannet ja aruande sisu.

Autor on mees nimega René Martens, kes on Saksa meediavaatamisblogi Altpapier ajakirjanik. Tema artikli pealkiri on „Enneaegsed kingitused vaktsiinivastastele“ ja see on väärt lugemist, et saada ülevaade, kui kaugele autor läheb oma valenarratiivi kaitsmisega. Tema artikkel sisaldab ka mõningaid kasulikke linke.

Allpool on Aussie17 kommentaar Umschau raportile ja sellele lisatud.

Neljapäeval oli Austria telejaam Servus TV eetris oma jutusaate „Talk on Hanger-7“ pealkirjaga „Jõulude asemel koroona: kas on jälle oht kohustuslikeks meetmeteks“, et arutada, kas on ähvardav oht, et covidi piirangud rakendatakse uuesti, arvestades, et covidi uus Pirola variant on väidetavalt tõusuteel.

Reovee seire viitab rekordilisele covidi lainele riigis ning külmetushaigustest ja gripist tingitud haiguspäevade arv on suurem kui kunagi varem. Loomulikult ei ole kumbki neist piisavalt hea põhjus kehtestada piiranguid, mis maksavad elusid ja elatist ning hävitavad majandust. Veelgi enam, enam kui 400 teatusuuringut kinnitasid juba 2021. aasta novembri seisuga, et koroonameetmetest ja -piirangutest oli rohkem kahju kui kasu.

2021. aastal läbi viidud uuringu kohaselt vaatab umbes 33% Austria elanikkonnast Servuse telesaadet vähemalt kord nädalas, et olla kursis covidiga.

Pole ebatavaline, et Servus TV vaidlustab ametliku narratiivi. Näiteks selgitas Servus TV režissöör Ferdinand Wegscheider oma kommentaarisarjas „Der Wegscheider“, et Covidi süsteravimid olid „ebapiisavalt testitud“ ja sisaldasid „geneetiliselt muundatud aineid“. Ta mainis ka ivermektiini kui ravi ja räägib regulaarselt “plandeemiast“. Mikrobioloog Sucharit Bhakdi on Servus TV sagedane külaline.

Michael Fleischhacker korraldas neljapäeval arutelu teemal Talk: on Hanger-7. Külaliste hulgas olid epidemioloog Klaus Stöhr, meditsiiniajakirjanik Werner Bartens, psühhoneuroimmunoloog Christian Schubert, meditsiiniajaloolane Daniela Angetter-Pfeiffer ja biotehnik ning Saksa farmaatsiafirma Boehringer Ingelheim endine asepresident dr Monika Henninger-Erber.

Aussie17-l õnnestus saada Servus TV klipp, millele on ta lisanud ingliskeelsed subtiitrid.

Arutelu käigus rääkis dr Henninger-Erber PlasmidGate’ist. Veebruaris alustas mikrobioloog Kevin McKernan mõnede Covidi modRNA toodete viaalide testimist ja avastas kaheahelaliste DNA plasmiidide vastuvõetamatu taseme, mis hõljub ringi. See on DNA saastumine. Ta leidis saastumise Pfizer ja BioNTech Comirnaty ja Moderna Spikevax viaalides. Sellest ajast alates on mitmed laborid üle maailma oma leide kinnitanud.

Septembris tunnistas professor dr Phillip Buckhaults Lõuna-Carolina senatis, et tema meeskond on leidnud 200 miljardit DNA tükki, mis saastavad Pfizeri covidi süsti ühe annuse.

„Enne kui ütlete, et kutsute inimesi üles uuesti vaktsineerima, peaksite hoolikalt mõtlema [ja] vaatama, mida olete viimastel aastatel õppinud. Ja te saite näiteks juba veebruaris teada, et sel aastal avaldati esimest korda, et vaktsiin on saastunud, nimelt plasmiidi DNA-ga,“ dr Henninger-Erber neljapäeval Hanger-7 kõnes.

„PlasmidGate … See ei ole lihtsalt mingi idee, mis kellelgi on, vaid need on reaalsed andmed laboritest, mis on korduvalt näidanud, et meil on seal suur probleem,“ ütles ta.

Bartens, kes programmi kirjelduse kohaselt kaitseb poliitikute võetud meetmeid ja mõtleb vähe populistlikele nõudmistele covidiga leppida. Ta on see, kes allolevas videos on hallide juustega, kannab sinist särki ja kes näeb dr Henninger-Erberi öelduga väga ebamugav välja.

Video: X (twitter.com),14. detsember 2023

Toimetas Revo Jaansoo

Allikad: Science.org, Aussie17 Twitteris, ExposeNews.com, ExposeNews.com, Telegram.ee, Brownstone’i instituut

Loe lisaks:

0 Jagamist
Seotud artiklid

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.