Eesti Riigi Valitsusjuhid kuulutavad välja uue COVID-19 vaktsiinikampaania, hoolimata sellest, et pandeemia kohta pole tõendeid esitatud – miks? 

Revo Jaansoo

Loobuge vaktsineerimisest, sest see on külvanud palju kannatusi ja surma.
0 Jagamist
0
0

Eesti Tervisekassa kuulutas välja COVID-19 vaktsineerimiskampaania 01. detsembril 2022. Kampaania kannab sõnumit „Vaktsiiniga on kindlam!” Kampaania lehel on kirjas: “Arstina tahaksin rõhutada eelkõige seda, et koroonaviirus kulgeb eriti raskelt krooniliste haigustega ja vanemaealistel inimestel. Seda on kahjuks näidanud viimaste aastate kogemus perearstikeskustes,” kinnitab perearst Piret Rospu Tabasalu perearstikeskusest.

Perearst Piret Rospu. Foto: Sander Ilvest

“Kas perearstil Piret Rospul on olemas tõendid Covid viirusest, mis esineb väljaspool inimese keha ja kas tal on põhjalikud uuringud(loom ja inimkatsed) vaktsiinide ohutuse kohta? Minul olevate andmete põhjal pole maailmas ükski tehnoloogia ega mikroskoop tänaseni suutnud tuvastada Covid viirust – kuidas see välja näeb.” – Veiko Huuse

Eesti Riigi Valitsusjuhid kuulutavad välja uue COVID-19 vaktsiinikampaania, hoolimata sellest, et pandeemia kohta pole tõendeid esitatud – miks?

On tõendid ja kohtuotsused, et Covid vaktsiinid on inimese tervisele ohtlikud ja mitmed riigid on vaktsineerimise peatanud, alustab Eesti Riigi Tervisekassa vaktsineerimise kampaaniaga!

“On tõendid, et Covid “viirus” on tehnoloogiline biorelv, CIA poolt väljatöötatud ja rahastatud, mille eesmärk on inimkond sundida vaktsineerima mRNA vaktsiinidega, et muuta nad AI poolt juhitavateks biorobotiteks.” – Veiko Huuse

Covid vaktsiinid on põhjustanud “surmade tsunami”

Vaktsineerimiskampaanias lööb kaasa näiteks laulja Ivo Linna. Kas tõesti Ivo Linna on leppinud ühepoolse informatsiooniga, kes on Eesti rahva armastatud laulja ja mälumängur, ja aitab kaasa genotsiidile? Mälumängurina paks ta ometi olema avatud põhjalikule informatsiooni läbitöötamisele ja faktide kontrollimisele.

Foto: Tervisekassa

Tegemist võib olla avalikkust eksitava reklaamikampaaniaga

Eesti farmatseutiline reklaamikampaania võib olla Euroopa Nõukogu liikmesriigi rahvusvaheliste kohustustega ja Inimõiguste ja põhivabaduste kaitse konventsiooni artiklis 10 sätestatud miinimumstandardiga vastuolus, kuna on väidetavalt ületanud sõnavabaduse piire ning teinud avalikkusele teatavat ajupesu.

Reklaamiseaduse järgimise üle teostab reklaamiseaduse kohaselt järelevalvet Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet. Reklaamiseaduse paragrahvi 33 kohaselt võib reklaami üldnõudeid rikkuva reklaami tellimise, teostamise või avalikustamise eest juriidilist isikut karistada rahatrahviga kuni 10 000 eurot.

Eesti on alustanud COVID-19 farmatseutilist kampaaniat kuigi näiteks Ühendkuningriigis praktiseeriv tunnustatud onkoloog dr Angus Dalgleish kirjutas hiljuti meditsiiniajakirja BMJ peatoimetajale avaliku kirja, kutsudes ajakirja üles COVID kvaasisüstide kahjulikke mõjusid “kohe eetrisse laskma ja arutama”, sest vähid ja muud haigused progresseeruvad kiiresti “võimendatud” inimeste seas.

Dr Dalgleish on Londoni Ülikooli St George’s on koloogiaprofessor. Tema kiri BMJ peatoimetajale dr Kamran Abbasile oli kirjutatud kolleegi palve toetuseks, et BMJ muudaks kehtiva teadliku nõusoleku COVID-19 vaktsineerimiseks prioriteetseks teemaks.

“Vaktsiiniga on kindlam” pole ainuke samal ajal algatatud kampaania

30. novembril 2022 teatas Shamsul Hoque 1. detsembril algavast nädalapikkusest erikampaaniast, mille raames on eesmärk 9 miljonit Bangladeshi elanikku COVID “vaktsiinidega” tõhustada. Doosid manustatakse 1.-7. detsembrini 15 984 keskuses üle kogu riigi. Hoque on Bangladeshi tervishoiuministeeriumi tervishoiuteenuste peadirektoraadi vaktsiinide kasutuselevõtu komitee liige.

Bangladeshi iga kampaania on kestnud keskmiselt 3 päeva. Hoque ütles, et praegune vaktsiinialgatus oli tähistada Bangladeshi võidu kuud 1971. aasta vabastussõjas.

Bangladesh on seni saanud 343,4 miljonit doosi ja manustanud 332,7 miljonit doosi. Umbes 73 protsenti on Bangladeshis saanud kaks doosi, 95 protsenti üle viieaastastest inimestest on saanud esimese doosi ja 52 protsenti on saanud kolmanda doosi.

Bangladesh on kasutanud COVID-19 kvaasiravimeid, mille on välja töötanud farmaatsiafirmad AstraZeneca, Sinopharm, Moderna, Pfizer, Sinovac ning Johnson & Johnson. Bangladeshi valitsus peatas AstraZeneca esialgsete annuste manustamise, kui India keelas nimetatud toote ekspordi ja alustas toote levitamist Lõuna-Aasia valitud osades. See taastas immuniseerimisega hõlmatuse Bangladeshi osades eelmise aasta juunis, kasutades Hiina antud Sinopharmi kvaasiravimeid. Nagu Medriva juuni seisuga teatas, tulid üle poole sel ajal Bangladeshis kasutatud vaktsiinid Hiinast.

Loe lisaks:

Kui eeldada, et COVID-19 “kvaasivaktsiinid” on ohutud ja tõhusad, ei olev väljakuulutatud kampaaniad ega varasematele kampaaniatele mingit tervisealast õigustust.

Bangladeshis elab hinnanguliselt umbes 167–168 miljonit inimest, sõltuvalt sellest, millist allikat kasutatakse. COVID-19 seostatud surmade väidetav koguarv alates “pandeemia” algusest on 29 434.

Allpool on graafik, mis võtab kokku olukorra Bangladeshis, kus punase joonena on näidatud COVID-19-iga  seostatud surmajuhtumeid. Graafiku allikaks on Open Disease Data API. Kui graafiku all näidatud kumulatiivseid näitajaid võrrelda teiste andmetega, mis registreerib viimase 12 kuu jooksul 1,447 kumulatiivset surmajuhtumit, kusjuures 312 neist surmadest 8 kuu jooksul alates 1. aprillist 2022.

Covid-19 statistika, Bangladesh, (yanoagenda.com) vaadatud 5. detsember 2022

NewAge’i andmetel teatas Bangladesh novembris 10 surmajuhtumist ja 1,345 haigusjuhtumist. Laupäeval oli olnud 10 COVID-19 juhtumit ilma surmadeta ja Financial Express teatas 3. detsembril, et Bangladeshis on 15 haigusjuhtumit ja ühtegi surmajuhtumit:

Haigusest tingitud surmajuhtumite arv püsis 24 tunni jooksul muutumatuna 29 434 juures, selgub pühapäeval avaldatud valitsuse andmetest.

Kogu riigis testiti väidetava SARS-CoV-2 qRT-PCR-iga 2 193 proovi, mille positiivsuse määr oli 0,68 protsenti.

Viimaste andmete kohaselt on taastumismäär 97,52 protsenti ja suremus 1,45 protsenti.

Bangladesh teatab 15 uuest Covidi juhtumist, null surmajuhtumit, Financial Express, 4. detsember 2022.

Bangladeshi uuring, mis avaldati 26. novembril 2022, leiab, et C-vitamiini, D-vitamiini ja tsingi omastamine oli oluline haiguse raskusastme leevendamisel. Uuringus osales 962 osalejat, kellel oli qRT-PCR-iga  SARS-CoV-2 positiivne testitulemus. Eesmärk oli hinnata vitamiinide ja toidulisandite seost ravivõimalustena COVID-19 raskusastme vähendamiseks:

Kokkuvõtteks, et selles uuringus leiti, et C-vitamiini (askorbiinhape), D-vitamiini (kolekaltsiferool) ja tsingi (tsinksulfaatmonohüdraat) lisamise märkimisväärne seos konkreetsetes annustes annab Bangladeshis positiivseid tulemusi patsientide ravis. Siiski need vitamiinid ja mineraalid ei olnud seostatavad SARS-CoV-2 kliinilise infektsiooniga, kui neid võeti patsientide toitumise kaudu ennetavate meetmete või profülaktiliste võimalustena. Selle uuringu tulemused viitavad sellele, et vitamiinid ja mineraalid koos muude profülaktiliste ja ennetavate ravimeetoditega võivad olla seotud patsientide väiksema raske infektsiooni riskiga.

Sharif, N.; Opu, R.R.; Khan, A.; Alzahrani, K. J.; Banjer, H. J.; Alzahrani, F.M.; Haque, N.; Khan, S.; Soumik, S.T.; Zhang, M.; Huang, H.; Laul, X.; Parvez, A.K.; Dey, S.K. “Vitamins C and D on Disease Prognosis among Patients with COVID-19 in Bangladesh: A Cross-Sectional Study” [“Tsingi, C- ja D-vitamiinide mõju haiguse prognoosile COVID-19-ga patsientide seas Bangladeshis: läbilõikeuuring”]. 2022,14, 5029. https://doi.org/10.3390/nu14235029

Viidates sarnastele probleemidele, mis leiti Euroopa tervishoiuuuringute kvaliteedis, leidsid Bangladeshi uuringu autorid, et uuringus osalejad, kellel oli parem juurdepääs tervishoiuasutustele, taastusid varakult:

Lisaks vähendas parem juurdepääs tervishoiuasutustele osalejate surmaohtu märkimisväärselt. /…/ Need leiud on heas kooskõlas varasemate töödega Bangladeshis ja Prantsusmaal. Kaks varasemat uuringut Bangladeshis olid sarnase ülesehitusega ja meie uuringus olid esindatud ka järeldused tervishoiuasutustele parema juurdepääsu ja väiksema surmaohu seose kohta.

Sharif, N.; Opu, R.R.; Khan, A.; Alzahrani, K. J.; Banjer, H. J.; Alzahrani, F.M.; Haque, N.; Khan, S.; Soumik, S.T.; Zhang, M.; Huang, H.; Laul, X.; Parvez, A.K.; Dey, S.K. Tsingi, C- ja D-vitamiinide mõju haiguse prognoosile COVID-19-ga patsientide seas Bangladeshis: läbilõikeuuring. Toitained 2022, 14, 5029. https://doi.org/10.3390/nu14235029

Bangladesh vähendab haiglate koroonaosakondade arvu, mis on veel üks märk sellest, et riik ei seisa silmitsi COVID-i pandeemiaga. Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) 28. novembri teadaande kohaselt kogeb Bangladesh dengue puhangut, mis on oma ulatuse ja hooajalisuse poolest ebatavaline. Niisiis, kuus Dhaka linna COVID-19-l haiglaosakonnad on dengue juhtumite haldamiseks ümber paigutatud.

Jättes kõrvale selle, et farmaatsiafirmad ei ole esitanud meditsiiniregulaatoritele dokumente, mis näitaksid, et COVID-19 “vaktsiinid”  takistaksid väidetavat edasikandumist ja suurendavad tõenäolisemalt haigestumist, ei ole esitatud tõestusi, kuidas on Bangladeshi ja Eesti COVID-19 farmatseutiline süsteprogramm rahvatervisega seotud.

Kas uue programmi põhjus võib peituda selles, kes süstidega varustab ja neist kasu saab?

COVAX on konsortsium, mida haldavad GAVI, epideemiaks valmisoleku uuenduste koalitsioon (CEPI) ja ÜRO Lastefond (UNICEF). WHO, GAVI ja CEPI on kolm võtmeorganisatsiooni tihedalt seotud rühmas, mis moodustavad võrgustiku, mille keskmes on Bill & Melinda Gatesi Sihtasutus.

Seoses sarnase eelmise nädala pikkuse farmatseutilise kampaaniaga 2022. aasta juunis teatas Madriva, et UNICEF on selles programmis oluline ülemaailmne partner. WHO ja teised organisatsioonid olid seda toetanud ning peamine tarnepartner oli UNICEF. Lisaks on Bangladesh endiselt COVAXi peamine abisaaja. Sel ajal oli UNICEFi andmetel Bangladesh täielikult inokuleerinud 69 protsenti oma elanikkonnast COVAXiga. UNICEF teatas 31. mail 2022, et COVAX on andnud Bangladeshile üle 190 miljoni COVID-19 süstimisdoosi.

Hiljuti annetati näiteks USA-st COVAXi kaudu Bangladeshile 6 miljonit viaalisüstedoosi, mis viis USA annetuse kogusumma 100 miljoni doosini – peaaegu kolmandikuni Bangladeshi seni saadud 343,4 miljonist doosist.

Artikli koostanud Revo Jaansoo

Allikad: Arst.ee, Expose-news.com, Objektiiv

Loe lisaks:

0 Jagamist
Seotud artiklid

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.