Farmaatsiafirma Pfizeri pettused ja skandaalid – aastatel 1991-2022

Revo Jaansoo

Pfizer CEO Albert Bourla aastapalk on 24 miljonit USD. Ta on farmaatsiatööstuste juhtide edetabeli 2. kohal, Johnson & Johnson CEO järel. Lisaks palgale on neil ettevõtte aktsiad, optsioonid ja tulemustasud. Kas see rahasumma ongi Pfizer CEO Albert Bourla jaoks olnud määravaks inimkonna genotsiidi korraldamiseks?
0 Jagamist
0
0

Twitteris on mõnda aega olnud päevakorras väidetavad F.-i pettused, mille toimumise eest tänas üks ajakirjanik hr Elon Muski. Nimelt Elon Musk on avaldanud mitmes osas Twitteris endiste omanike poolt salastatud infot. Muski poolt avalikustatud dokumendid tõestavad USA demokraatide korruptsioonilist tegevust ja lisaks farmaatsiatööstuste pettuseid. Teadupärast EL-i ametnikud heidavad Elon Muskile ette tema senist käitumist. Tõendid kinnitavad Pfizeri ja teiste farmaatsiatööstuste inimvaenulikku tegevust ja inimestega eksperimenteerimist, mille tulemusel inimesed surevad massiliselt.

0 Jagamist
Seotud artiklid

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.