Kas tehisintellekti kohtunikud ja juristid hakkavad inimeste üle õigust mõistma?

Revo Jaansoo

0 Jagamist
0
0

Microsofti partneri OpenAI valmistatud tehisintellekti tarkvara nimetatakse GPT-4-ks. See on uuendus GPT-3.5-st, millel põhineb hiljuti kuulus ChatGPT programm. Kui olete uudishimulik, tähistab “GPT“ “Generatiivset eelkoolitatud trafot“ on arvutikeele mudel, mis kasutab teksti tootmiseks “süvaõpet“. Hiljuti avaldatud GPT-4, Microsofti toetatud AI vestlusrobot on sooritanud advokaadi universaalse eksami. Selle sama eksami peavad Ameerika Ühendriikide juristid õigusteaduse praktiseerimise litsentsi saamiseks sooritama. See GPT- 4 mitte ainult ei läbinud seda, vaid selle skoor „langes 10% testi sooritajate hulka“. Kas nüüd on AI juristid ja kohtunikud õigusemõistmiseks igapäevane nähtus?

0 Jagamist
Seotud artiklid

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.
Must Propaganda

Meedia – Kas tõesti inimelude hävitamise relv? Kes koolitab Meediasõdureid? Kuidas muuta meediaruum inimsõbralikuks?

Ausus ja lojaalsus on muutunud defitsiidiks. Samuti on muutunud defitsiidiks aus ja harmoonilise ühiskonna jaoks lojaalne ajakirjanik. Kui vaadata neid, kes koolitavad ajakirjanikke ja millises keskkonnas ajakirjanikud töötavad, siis kas koolitajad ja tööandjad ise on intelligentsed ja harmoonilise ühiskonna loojad?