Foto: Vaba Eesti Kogukonna liikmed Edgar Savisaare kodus Hundisilma talus, september 2021

Tänan, Edgar Savisaar!

Veiko Huuse

0 Jagamist
0
0

Täna, 29.12.2022, suri Eesti legendaarsemaid ja jõulisemaid poliitikuid – Edgar Savisaar. Ta ei jäänud poliitikast kõrvale ka siis, kui ta aktiivsest poliitikast “välja astus”. Kuni viimase hetkeni käidi tema juures nõu küsimas. Vaatamata tema kehvale tervisele viimastel aastatel, oli tal terane mälu ja tal jagus tarka nõu kõigile, kes Hundisilmale sattusid.

Tänan, Edgar Savisaar, sind tehtud töö eest Eestimaa ja rahva vabaduse nimel!

Edgar Savisaar liitus Vaba Eesti Valimisliidu nimekirjaga 2021 aastal KOV valimistel. Ma kohtusin Edgar Savisaarega esimest korda elus Toompea lossi ees väljakul 21. augustil 2021 ja rääkisime Eesti olukorrast ja tulevikust. Ta oli ainus poliitik, ratastoolis, kes oli nõus meiega Toompeal vestlema. Teised poliitikud eirasid meid. Sellel päeval korraldas Jüri Ratas Toompeal vastuvõtu olulistele poliitikutele ja riigimeestele. Vaba Eesti kogukond korraldas samal päeval meeleavalduse Toompeal seoses covid piirangute ja Eesti valitsusjuhtide rahvavastaste tegevuste vastu.

Sellest Toompea kohtumisest sündis idee Vaba Eesti Valimisliit. Vaba Eesti Kogukonnal polnud kunagi eesmärki poliitikasse minna, sest Vaba Eesti Kogukonna eesmärk on kaotada maailmas ära korruptiivne, kasu ja võimuahne poliitika. Vaba Eesti Kogukonna eesmärk on anda kõrgeim otsustusõigus rahvale – Rahva Võim. Edgarile see idee meeldis ja ta tunnistas, et seni kuni rahval võimu ja otsustusõigust pole, seni midagi muuta ei saa. Tuleb muuta põhiseadust!

Edgar oli nõus osalema Vaba Eesti Valimisliidu nimekirjas esinumbrina. Edgar ütles, et peavoolumeedia teeb kõik selleks, et Vaba Eesti idee rahvani ei jõuaks. Meedia vaikib kõigest, mis on inimlik ja rahva võimuga seotud. Ta pakkus välja, et ainus võimalus rahvani jõuda ja tähelepanu saada on osaleda KOV valimistel. Ta pakkus ennast nimekirja, et nii saab ainult tähelepanu. Tal polnud eesmärk valituks saada. Meie ainus plaan selle Valimisliiduga oli saada peavoolumeedia tähelepanu. Muud plaani meil polnud. Meie eesmärk täitus 100%. Meist räägiti kõigis peavoolumeediakanalites kui KOV valimiste valimisnimekirjad avalikult ette loeti ja saadi teada, et Edgar Savisaar oli meie esinumber. See oli üllatus kõigile. Vaba Eesti Valimisliit oli Tallinnas ja Sauel, saime kokku üle 1000 toetaja hääle. Sellega oli see projekt ka lõppenud.

Ma kohtusin Edgariga mitmeid kordi Hundisilmal ja meie jutuajamised olid tundide pikkused. Ta hoiatas mind KAPO eest, peavoolumeedia sõdalaste eest(kes meedia palgasõduritena inimesi hävitavad) ja kõikvõimalike ohtude eest, kui ma poliitikasse nina pistan. Edgar oma jutuga kinnitas seda, mida ma olin juba varasemalt kuulnud “jutuvestjate” käest ja mis ei erine maailma poliitika “köögist” tervikuna. Sellepärast ongi vaja see poliitika likvideerida. Poliitikal pole vabade inimeste ja riikide suveräänsusega pistmist.

Edgarit pole enam aga Eesti rahvas on alles. Kas Eestlastes on seda jõudu ja elutahet muuta Eesti tõeliselt poliitikavabaks, suveräänseks ja Rahva Võimuga riigiks?

Puhka sina Edgar rahus, sinu töö sai tehtud. Tänud sulle. Küll meie teeme asjad korda.

Veiko Huuse, Vaba Eesti kogukonna looja, Fonte.News vastutav väljaandja.

0 Jagamist
Seotud artiklid

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.