Maailma ainsad, ühe sünnitusega sündinud, 5 tüdrukut ja 4 poissi suunduvad lõpuks koju 19 kuu vanuselt

Veiko Huuse

Kui Maa eluprogrammi ajaarvestuse järgi algab 2023 aasta, siis mõelge ainult nii, et kõik on võimalik ja teie tahe saab teoks. See imeline maailmaime on kinnituseks.
0 Jagamist
0
0

Imesid juhtub ja see annab märku, et kõik on võimalik. Maailma ainsad teadaolevad ellujäänud ühe sünnitusega 9 last, viis tüdrukut ja neli poissi, on lõpuks 19-kuuselt lennanud koju Lääne-Aafrikasse Malisse koos oma uhkete vanematega. Sünnitus ja järelvalve toimus Marokos.

Abdelkader Arby ja Halima Cissé sõitsid oma üheksa beebiga koju 13. detsembril 2022 a., pärast 19 kuud kestnud asjatundlikku ja ööpäevaringset hooldust Ain Borja kliiniku õdedelt spetsiaalselt varustatud korteris Casablancas, Marokos. Nende lugu jõudis meedia pealkirjadesse ja jõudsalt arenenud beebid teenisid endale Guinnessi rekordi tiitli, kuna enamik lapsi sünnitati ühe sünniga, et ellu jääda.

Raseduse kõrge riski tõttu oli Mali valitsus lennutanud Cissé enne sünnitust erikliinikusse, kus tema ja ta abikaasa said teada, et ta kannab üheksat last. Paar oli aga varem uskunud, et nad ootavad vaid seitset.

Abdelkader Arby ja Halima Cissé oma üheksa lapsega. (Allikas Guinnessi rekorditest)

Arby, Mali armee ohvitser, ütles Guinnessi rekordiraamatule: “Täname peale Kõigevägevama ka minu riigi Mali võime, kes panid järelmeetmete ja kulude katteks kõik paika.”

Lõpuks kodus, vanemad, kellel on ka 4-aastane tütar nimega Souda, kohanevad 12-liikmelise perega. “Neid pole lihtne üheskoos magama panna,” ütles 27-aastane Cissé. “Kallistame neid, et nad saaksid magada; neile väga meeldib magada kaisus.”

Ellujäämisest õitsenguni on see olnud eriline teekond.

Tüdrukud – Kadidia, Fatouma, Hawa, Adama ja Oumou – ning poisid – Mohammed VI, Oumar, Elhadji ja Bah – sündisid enneaegselt keisrilõike teel 30. rasedusnädalal 4. mail 2021. Nad kaalusid igaüks 0,5–1 kg

Guinness World Records

Akditali (kliiniku operaator) president, peadirektor dr Rochdi Talib ütles: “Pidime ema ravima enne, kui on liiga hilja, et tagada sünnitusjärgse verejooksu puudumine. Jumal tänatud, meil olid tehnilised ressursid ning kõrgelt kvalifitseeritud meditsiini- ja parameedikud; Selle kallal töötas 32 inimest.

Arby ütles võsukeste esimesel sünnipäeval BBC-le, et imikud „kõik roomavad praegu. Mõned istuvad ja saavad isegi kõndida, kui nad millestki kinni hoiavad. See ei ole lihtne, kuid see on suurepärane. Isegi kui see mõnikord on väsitav, tunneme me kergendust, kui vaatate kõiki ideaalse tervisega beebisid [reas] paremalt vasakule. Me unustame kõik mured.”

Ta ütles veel: „Ma loodan, et Jumal õnnistab kõiki, kellel veel lapsi ei ole, et nad saaksid seda, mis meil praegu on. See on ilus, tõeline aare.”

“Nonupletid” on äärmiselt haruldased. Paari beebid on esimene registreeritud juhtum, kus ühest sünnist pärit üheksa õde-venda elas üle mõne tunni. Eelmine Guinnessi rekordi tiitel kuulus kaheksale lapsele, kes sündisid 2009. aastal ameeriklasest Nadya Sulemanist, muidu tuntud kui “Octomom”.

Vaata videot:

.Artikli toimetas Veiko Huuse

Allikas: The Epoch Times

0 Jagamist
Seotud artiklid

Aeg ülendada üksteist vabadusse ja usaldusse

Läbime intensiivset inimeseksolemise kõiki tasandeid transformeerivat ajajärku ning vajame selle käigus sügavat käimasolevate protsesside mõistmist nii individuaalselt kui ka kollektiivselt. Arusaamist ruumimõõtme avardumise vajalikkusest ning sellega kaasnevast vastutusest ja uue, kõrgema teadlikkusega maailma loomise võimalikkusest. Kui väline maailm tekitab ahistatuse tunnet, on see impulsiks liikuda veelgi sügavamale, et avada omaenda potentsiaali senisest avaramas mõõtkavas. Tiina Varatalu tekstid on sel teekonnal inspireerivad suunanäitajad: "Inimteadvus avardub uude plaani ja see, mis enne ajas endast välja, lämmatas, tühistas, on suuremas kontekstis hõlmatav, lahenev."

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.