Ebatavaline dialoog “sarvilisega”

Tarvi Kaasiku

Ilmusid välja erinevad „valgust“ promovad gurud ja kanaldajad, heaolu lubavad poliitilised tegelased, kelles hiljem pettuti. Seejärel tegid ärganud inimesed valiku mõne teise väljapaistva tegelase kasuks, kelles hiljem taas pettuti. Sama mustrit üha korrati ja korrati… Miks? – tekkis ränduril küsimus.
0 Jagamist
0
0

Elas kord igavesti üks rändur, keda saatis tema valikutes alati ainult üks südamesoov: mõista nii ennast kui ka teisi inimesi kõikides nende valikutes.

2019. aastal, mil maailmas algas suur inimeste ärkamislaine manipuleeritud kriisi taustal, hakkas rändur ühel hetkel märkama seda, kuidas ärganud inimesed oma valikutes astusid endistviisi eksiteele.

Ilmusid välja erinevad „valgust“ promovad gurud ja kanaldajad, heaolu lubavad poliitilised tegelased, kelles hiljem pettuti. Seejärel tegid ärganud inimesed valiku mõne teise väljapaistva tegelase kasuks, kelles hiljem taas pettuti. Sama mustrit üha korrati ja korrati…
Miks? – tekkis ränduril küsimus.

Küll rändur proovis küsimusele vastust leida Eedeni aia nurgatagustest rõõmuküllaste tunnetega, küll maiste põnevuste keskmest ja mujaltki kõikvõimalikest kohtadest… kuid seni tulutult.
Lõpuks võttis rändur julguse kokku ning otsustas vaadata kohta, mida paljud maised inimolendid kas siis põlgasid või ülistasid.

Rändur joonistas enesele maha viisnurkse tähemärgi. Lausus mõned iidsed sõnad ning avastas hetke pärast end ruumis, mida võis inimkeeles vabalt nimetada põrguteatriks.

Ruum oli täitunud inimeste sarnaste olenditega. Kuskil istus isegi üks kass saba liigutades kavala ilmega… Sarnaselt ränduri hoiakule oli ka kõik ümbritsev vaikne ning praktiliselt liikumatu, kuid seevastu praksuv pinge oli tajutav. Ränduril tekkis pisike emotsioon, mis koheselt käivitas ka kõikide ümbritsevate olendite liigutused. Kohe sai rändur aru, kuidas taheti tema suunas liikuda. Taaskord jäi ta emotsionaalselt paigale ning sama juhtus ka ümbritsevate olenditega. „Põnev…“, mõtles rändur endamisi.

Foto: Semushin Alexander

Kohtumine “sarvilisega”

Peale pikemat emotsioonitut ootamist tajus rändur, kuidas ruumi sisenes energiavorm, mis hõlmas üheaegselt kõiki ruumis asetsevaid objekte ja olendeid.
Ränduri ette astus kehatul kujul olend, kes oli kujundanud senise teadaoleva ühiskondliku kontrollsüsteemi.  Rändurile esitles ta end Arhitektina.

Rändur: Ma tunnen, et oled siin, kuid ma ei näe sind. Kes sa oled?

Arhitekt: Paljudele inimestele esitleme end läbi nende endi kanalduse kui kõige Looja, Alfa ja Omega, Armastus, Valgusolend, Kosmiline Teadvus, Algus ja Lõpp, Jumal, Kõrgeim Olend, ja mõndadele tõsimeelsetele fännidele isegi Saatana nimega, kuid sinule ütlen, et oleme Arhitekt, sest sa oled selle nimede triki juba läbi näinud.

Rändur: Miks sa endast „me“ vormis kõneled?

Arhitekt: Sest mind on mitu. Olen kõikjal, kus vähegi inimene on mind ülistanud, kartnud, või teinud minuga nõusolekut väljendava lepingu kas siis teadmatult või teadlikult. Osake mind on kõigis, kellega olen seotud sellisel kujul. Ma peitun isegi erinevates omadustes, mida seni mass nimetab veel inimlikeks omadusteks: ahnuses, ihades, naiivsuses, kättemaksus, võimujanus, kadeduses…
Isegi inimeste emotsionaalkeha on meie kujundatud!

Rändur: Sellisel juhul mulle tundub, et su nimeks sobib isegi Ego.

Arhitekt: Tsst! Ära reeda saladust, inimeste ego on meie avatud ukseks nende teadvusesse!  Küsi nüüd üks küsimus, mille järgi siia tulid!

Rändur: Miks inimeste mõistes „ärganud“ satuvad endiselt eksiteele oma valikutes? Kuidas mõned nendest liiguvad süsteemse kasti suunas tagasi?
 
Arhitekt: Ütleme, mida selle saavutamiseks teeme. Me oleme jälginud pikalt, mida ärganud inimesed oma sotsiaalmeedia maastikul avaldavad. Milliseid sõnu nad kasutavad, mida nad süüa eelistavad, millised on nende väärtused, mida nad tahavad ja mida ei taha…. Nad on nagu avatud raamatud…

Edasi me hakkame imiteerima nende sõnu ja väärtusi, sest luua ise me ei oska, kuid seevastu meie kiirus midagi imiteerida on triljon korda kiirem ärganute loomiskiirusest.

Seejärel ahvatleme lõksu selle, kellel mõjuvõimu poolest suur potentsiaal ärganuid juhtida on enda sõnade järgi. Ärganutel on veel säilinud meie õnneks aut-ori-teeti tunnistav omadus…

Kui nende juht on lõksu ahvatletud tema mõnele vanast maailmast säilinud omadusele toetudes, olgu selleks siis soov võimu järele, siis võtame ta üle. Me saame tema jaatava vastuse. Vahet pole, kuhu me teda tema arvates ahvatleme, tähtis on nõusolek kätte saada, et hõivata tema keha.

Edasi kasutame tema kaudu palju imiteeritud teadlikke sõnu, mis ärganutele mõjuvad nagu lillelõhn mesilastele…

Loome tema kaudu kujundi, mis haakub ärganute unistusega, et saaks võimalikult palju ärganuid tema hõlma alla. Oo jaaa… unistusi puudutav kujund peab olema teadlikke sõnu täis tuubitud.

Ainuke oht meile on ärganud. Kui saame nad kõik ahvatleda süsteemsesse kasti, osutavad nad tugevaimaks nurgakiviks süsteemi kooshoidmise mõttes, sest ka neil on säilinud omadus teistele mitte välja näidata seda, kui ollakse langenud pettuse ohvriks. Ja siis ka nemad hakkavad ohu korral õigustama süsteemi kastikest milles nad on.

Tagasilanguse projekt täna on näidanud edumärke.

Foto: Lana Azore


Rändur: Nüüd mõistan… Aga ma lähen avaldan selle info ja siis kõik muutub, jääd oma saagist ilma! Ja süsteem, mis sind inimeste vahendusel toidab, variseb kokku.

Arhitekt: Väga julged sõnad siin, otse meie kojas! Aga anna minna, meie ainult naerame oma võidu üle, toitume sellest, kui näeme, kuidas keegi sind ei usu. Toitume nende ignorantsusest! Nende eitusest! Ha-ha-haa!

Rändur ei teinud Arhitekti viimastest sõnadest välja ning läks ärganute keskmesse sõnumit edasi viima.
Kui rändur sai Arhitekti kavatsuse mõnele ärganule edastatud, siis justkui võluväel pärast mõningat mõttepausi sukeldus ärganu tagasi sotsiaalmeedia infotulva, misjärel ärganul ununes liigse infokoormuse tõttu ränduri poolt edastatud sõnum.

Otsest ignorantsust ei tekkinud või eitust, kuid samas sõnum oli ka nagu tühja edastatud. Pagana pihta! Arhitekt jättis mulle midagi rääkimata… mõtles rändur endamisi ning jätkas sõnumi edastamist ärganutele.

Ajapikku hakkas ränduri sõnum siiski selget mõju avaldama. Ärganud eemaldusid liigsest infomürast ja tõmbasid enese energia välja erinevate gurude ja poliitiliste tegelaste hõlma alt ning hakkasid tunnetama rohkem omaenda sisemist tõde. Sisemise ja välise maailma tajumine muutus üha selgemaks. Saavutati enese keskmes olek oma raudkindla energiasambaga. Doomino efektina hakkasid ärganud vastava sõnumiga raputama üles ka teisi pool-ärganuid. Nõnda raputati enese küljest maha igasugused õhulossidena üles ehitatud poliitilised sõnumid, sealhulgas erinevate gurude ja muude tegelaste kahjulikud mõjutused.  

Mida vähem loovutab inimene enda energiat ebavajalikesse kohtadesse, seda selgemalt tajub ta ennast ja ümbritsevat.

Kui see artikkel Sind kõnetas, on Sul võimalik liituda uudiskirjaga ja toetada meie tegevust.

Toeta meie tegevust

Liitu uudiskirjaga

0 Jagamist
Seotud artiklid

Aeg ülendada üksteist vabadusse ja usaldusse

Läbime intensiivset inimeseksolemise kõiki tasandeid transformeerivat ajajärku ning vajame selle käigus sügavat käimasolevate protsesside mõistmist nii individuaalselt kui ka kollektiivselt. Arusaamist ruumimõõtme avardumise vajalikkusest ning sellega kaasnevast vastutusest ja uue, kõrgema teadlikkusega maailma loomise võimalikkusest. Kui väline maailm tekitab ahistatuse tunnet, on see impulsiks liikuda veelgi sügavamale, et avada omaenda potentsiaali senisest avaramas mõõtkavas. Tiina Varatalu tekstid on sel teekonnal inspireerivad suunanäitajad: "Inimteadvus avardub uude plaani ja see, mis enne ajas endast välja, lämmatas, tühistas, on suuremas kontekstis hõlmatav, lahenev."

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.
Must Propaganda

Meedia – Kas tõesti inimelude hävitamise relv? Kes koolitab Meediasõdureid? Kuidas muuta meediaruum inimsõbralikuks?

Ausus ja lojaalsus on muutunud defitsiidiks. Samuti on muutunud defitsiidiks aus ja harmoonilise ühiskonna jaoks lojaalne ajakirjanik. Kui vaadata neid, kes koolitavad ajakirjanikke ja millises keskkonnas ajakirjanikud töötavad, siis kas koolitajad ja tööandjad ise on intelligentsed ja harmoonilise ühiskonna loojad?

Hinge ühinemine ja väljumine eraldatusest

HINGE ASPEKTIDE ÜHINEMINE, FRAKTAALIDE ÜLETAMINE. HINGELE on praegu kõige olulisem ühendada kõik aspektid/lõhestatud teadvuseosad iseendas. Hinge eesmärk on Tähe sünd. See algab nii, et kõigepealt hakkavad toimuma sisemised tuumaprotsessid ja luuakse Hinge KESE, kus polaarsused saavad ühendatud. See on ka Kõrgem Süda, mille ümber energia/maailm hakkab keerlema.

Ärkamine kaassõltuvusest

Kõik kuritegelikud režiimid ükskõik millisel mandril ükskõik millisel ajajärgul on saanud eksisteerida üksnes rahva vaikival heakskiidul. Kõik kõrvalekalded vabast ja harmoonilisest elukeskkonnast on saanud juhtuda kodanikujulguse nappuse tõttu.