Foto: GetWallpapers

Majakas

Katre Kuus

Majakas ei käi laevade juures neid suunamas ja õpetamas, majakas lihtsalt on. Kõigil on võimalus leida majakas ja muutuda selleks ka ise. Kui Sa juba tead, et oled majakas, siis läida seal tuli ja luba endal särada ja valgustada.
50 Jagamist
50
0
0

Kallis hing, Sa oled majakas!

Ainus takistus, miks tuli Su majakas veel ei põle või valgus on tuhm, on see, et Sa ise ei näe ega usu seda.

Minu juurde teraapiasse jõuavad viimasel ajal ainult väga võimsad majakad ja minu ülesanne on aidata neil oma majakas tuli põlema panna.
Majakas ei pea midagi tegema, majakas lihtsalt on.
Majakas aitab laevadel mööduda karidest ja suunab nad sadamasse.
Majakas valgustab ja näitab teed.
Väga paljud majakad on juba oma tuled süüdanud ja nende sära kiirgab kaugele.
Nad pakuvad pidet ja turvatunnet, mõnikord aitab ainult teadmisest, et kuskil minu lähedal on majakas, ma näen ta valgust.

Majakas ei käi laevade juures neid suunamas ja õpetamas, majakas lihtsalt on.
Kõigil on võimalus leida majakas ja muutuda selleks ka ise.
Kui Sa juba tead, et oled majakas, siis läida seal tuli ja luba endal särada ja valgustada.
Tänane klient tõi terves linnas päikse välja ja tema valgus täitis terve ruumi.
Pole olemas kahte ühtemoodi majakat.
Iga majakas särab ja valgustab erinevalt.

Kõik majakad on samuti omavahel nähtamatute niitidega ühendatud.
Nagu üks väga võimas majakas ütles, siis majakas ei vali, kellele ta valgust näitab, ta lihtsalt näitab.
Selleks, et olla majakas, pole vaja läbida sadu kursusi ega õpetusi.
Kogu maailma tarkus on peidus Sinu sees.
Lihtsalt see tarkus on peidetud tihti paljude kihtide alla.
Need vahendid ja tööriistad, mis mul täna on ja millega ma täna töötan, pole saadud ega omandatud ühegi diplomi ega sertifikaadiga.
Need tulevad minu seest või need on antud just mulle ja nad toimivad.

Ka Sinu sees on olemas kõik need aarded ja kalliskivid, usu mind!
Luba endale vaikust ja enesega kohtumist!
Luba endal kohtuda selle ainulaadse ja kordumatu energia ja olemusega, mida ainult Sina sisaldad ja mis on Sinu sees väga kaua oodanud!

Sa vajad seda ja meie vajame seda!

Kallis majakas! Süüta valgus enda sees!

50 Jagamist
Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Seotud artiklid

Aeg ülendada üksteist vabadusse ja usaldusse

Läbime intensiivset inimeseksolemise kõiki tasandeid transformeerivat ajajärku ning vajame selle käigus sügavat käimasolevate protsesside mõistmist nii individuaalselt kui ka kollektiivselt. Arusaamist ruumimõõtme avardumise vajalikkusest ning sellega kaasnevast vastutusest ja uue, kõrgema teadlikkusega maailma loomise võimalikkusest. Kui väline maailm tekitab ahistatuse tunnet, on see impulsiks liikuda veelgi sügavamale, et avada omaenda potentsiaali senisest avaramas mõõtkavas. Tiina Varatalu tekstid on sel teekonnal inspireerivad suunanäitajad: "Inimteadvus avardub uude plaani ja see, mis enne ajas endast välja, lämmatas, tühistas, on suuremas kontekstis hõlmatav, lahenev."

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Äriidee

Bilderfeller: Ma näen, et projekt „Viirus“ on laitmatult õnnestunud, kuid mõrad – nii palju mõrasid on tekkinud! Asi hakkab käest minema!

Tähendusrändaja tähelepanek

Me läheme üle uuele operatsioonisüsteemile inimteadvuses. Inimkond on iseseisvumise eas. Sest meie ratsionaalne mõistus on jõudnud oma tarkuse teel nähtamatusse. Me oleme mõõtkavas, kus teised ei saa enam aidata nii nagu enne. Kus teised saavad aidata üksnes sinnani, kus lõpeb nähtav plaan, kus laps laseb lahti vanema käest, laev laseb lahti oma ankruköied, inimene on silmitsi oma seletamatu eluandva ja valet ohustava olemusega.

Meie olemuseks on vabadus

Meie olemuseks on vabadus. Meie aroomiks on rahu ja rõõm, tarkus, vaikus ja armastus. Tule Sinagi meiega koos kolmapäeval, 7. aprillil, Toompeale rõõmu ja armastust tooma ning Eestit vabaks laulma! Lauluringid orienteeruvalt kell 12 ja kell 13. Oled südamest oodatud looma meiega koos kõrgemat reaalsust!

Taas ärkamise aeg

Kallis Eesti rahvas virgu, aja ennast lõpuks sirgu! Ilmunud on uus eestikeelne ja -meelne laul “Taas ärkamise aeg”, mis on pühendatud kõigile, kes armastavad vabadust. Emma Johanna Lepasoo esitatud lugu on sündinud praeguste keeruliste ja segaste aegade vahetu peegeldusena.

Ärkame üles!

Rahvas ei jää vait ega lähe ära. Eesti rahva seast tõusevad esile üha uued ja uued tugevad mehed ja naised, et väljendada tõde, et seista iseenda, oma lähedaste ja terve rahva säilimise ja inimõiguste eest.