Praktilised soovitused üleminekul viiendasse dimensiooni

Klarika Kuusk

Tuleb välja, et oleme siin planeedil kõik tulnukad ja meie maa(kera) on üks laboratoorium, kus praegu on kätte jõudmas tähtis moment inimkonna arengus. Osaliselt liigub inimrass uude elukeskkonda.
0 Shares
0
0

Võib-olla kuulud Sinagi nende hulka kes 2020.aasta märtsikuust alanud massihüpnoosi tagajärjel üles ärkas. Loomulikult on ka inimesi, kes juba enne ärganutena ette teadsid mis tulemas on ning kui asi käima läks, pigem rõõmustasid kui ehmatasid. Mina olin üks nendest kellele välk selgest taevast otse voodisse lõi. Õnneks suunas kellegi nähtamatu käsi mind päris kohe infoni millest edasi tuli juba teadlik infoallikate otsimine. Päris kiiresti hakkas loor silme eest libisema ja hakkasin väga selgelt nägema asju millele ma kunagi enne tähelepanu polnud pööranud. Olen jõudnud arusaamisele, et poliitiline ärkamine on ainult pool asjast, sellele peaks arenguna järgnema ka spirituaalne ehk hingeline ärkamine.

0 Shares
You May Also Like

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.