Teadvustamise jõud

Inimese teadvus on erakordselt võimas. Me kõnnime siin elus sageli pikalt ringi, taipamata tegelikult, millised vahendid ja loomise tööriistad on meie käsutuses. On erakordne aeg sügavamateks taipamisteks ning uute, puhtal teadvustasandil visioonide loomiseks ja manifesteerimiseks.
0 Jagamist
0
0

Lauljatar Morgaine’i laulud meenutavad, kust me tuleme ja milleks me siin oleme. Saksa vabadusliikumise ühe tunnushääle looming on kantud tingimusteta armastusest ja piiritust empaatiast ning pühendatud rahumeelse, harmoonilise ja tervikliku elu loomisele.

Jagan siinkohal tema kevadel ilmuva albumi „Leuchtkraft” („Helenduse jõud“) avalaulu koos tõlkega.

Helenduse jõud

Kõige pimedam on alati enne päikesetõusu,
üksainus valguskiir ei pruugi veel valgustada kogu maailma,
aga ometi tähistab see öö lõppu ning millegi uue algust.

Kui jäätunud udu hoiab maailma oma vangistuses,
ning tumedatest mägedest langevad sügavad varjud orgudesse,
ole sina see tuli, mis põleb heleda leegiga
ja armastuses
kõik ahelad purustab

Ole vesi ja tuul,
mis toob vabaduse,
ole maa, terve ja terviklikuna,
Sina oled tervendus, Sina oled tugevus,
ole kindlameelne, õrn ja julge,
ka siis, kui veel kõik pole pöördunud heaks,
oluline on ainult see, kes oled Sina,
ja Sina oled —

puhas valguse jõud, helendav Elu,
haigete tervendaja, seotute ülendaja,
me oleme vabad,
andestuseks valmis,
me oleme üks,
hoidu otsustamast must-valgelt,
me oleme vabad,
liigume koos,
uued imed sünnivad
ja kõik elustub uuesti,
me oleme üks —
kuldne aeg
avaldub meie armastuse kaudu,
me oleme vabad!


Inimese teadvus on erakordselt võimas. Me kõnnime siin elus sageli pikalt ringi, taipamata tegelikult, millised vahendid ja loomise tööriistad on meie käsutuses. On erakordne aeg sügavamateks taipamisteks ning uute, puhtal teadvustasandil visioonide loomiseks ja manifesteerimiseks. Inimene suudab oma teadvuse abil end tervendada ja välja tuua tavateadvuse jaoks uskumatutest olukordadest, kui ta on oma tuumaga, oma loomejõuga üheks saanud. Teadlikuks saamine oma väest ja võimalustest on esimene samm. Oma loomejõu täielik, terviklik vastuvõtmine, iseenda kui jumalikust allikast pärit vaimu/hinge täielik teadvustamine ja vastuvõtmine siin selles maises kehastuses on protsess ja teekond, mille kaudu me mitte ei muuda üksnes oma elu, vaid loome ka kollektiivselt uut reaalsust.

Vana maailma ja vanade mustrite lagunemine on protsessi loomulik osa ning on kahjuks paratamatu, et see võib võtta nähtavas maailmas üsna kaootilisi vorme. Fokuseerides oma täie tähelepanu ja taotluse uue, kõrgemal teadvustasandil elu loomisele, saame parimal võimalikul moel toetada kõiki hingestatud olendeid sellest kaoseajast läbiminekul ning olla südametasandil olemas kõigi jaoks, kes vajavad selles transformatsiooniprotsessis meie kohalolu.

Üheskoos me oleme tugevad!

Saale

0 Jagamist
Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Seotud artiklid

Aeg ülendada üksteist vabadusse ja usaldusse

Läbime intensiivset inimeseksolemise kõiki tasandeid transformeerivat ajajärku ning vajame selle käigus sügavat käimasolevate protsesside mõistmist nii individuaalselt kui ka kollektiivselt. Arusaamist ruumimõõtme avardumise vajalikkusest ning sellega kaasnevast vastutusest ja uue, kõrgema teadlikkusega maailma loomise võimalikkusest. Kui väline maailm tekitab ahistatuse tunnet, on see impulsiks liikuda veelgi sügavamale, et avada omaenda potentsiaali senisest avaramas mõõtkavas. Tiina Varatalu tekstid on sel teekonnal inspireerivad suunanäitajad: "Inimteadvus avardub uude plaani ja see, mis enne ajas endast välja, lämmatas, tühistas, on suuremas kontekstis hõlmatav, lahenev."

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Äriidee

Bilderfeller: Ma näen, et projekt „Viirus“ on laitmatult õnnestunud, kuid mõrad – nii palju mõrasid on tekkinud! Asi hakkab käest minema!

Tähendusrändaja tähelepanek

Me läheme üle uuele operatsioonisüsteemile inimteadvuses. Inimkond on iseseisvumise eas. Sest meie ratsionaalne mõistus on jõudnud oma tarkuse teel nähtamatusse. Me oleme mõõtkavas, kus teised ei saa enam aidata nii nagu enne. Kus teised saavad aidata üksnes sinnani, kus lõpeb nähtav plaan, kus laps laseb lahti vanema käest, laev laseb lahti oma ankruköied, inimene on silmitsi oma seletamatu eluandva ja valet ohustava olemusega.

Taas ärkamise aeg

Kallis Eesti rahvas virgu, aja ennast lõpuks sirgu! Ilmunud on uus eestikeelne ja -meelne laul “Taas ärkamise aeg”, mis on pühendatud kõigile, kes armastavad vabadust. Emma Johanna Lepasoo esitatud lugu on sündinud praeguste keeruliste ja segaste aegade vahetu peegeldusena.

Meie olemuseks on vabadus

Meie olemuseks on vabadus. Meie aroomiks on rahu ja rõõm, tarkus, vaikus ja armastus. Tule Sinagi meiega koos kolmapäeval, 7. aprillil, Toompeale rõõmu ja armastust tooma ning Eestit vabaks laulma! Lauluringid orienteeruvalt kell 12 ja kell 13. Oled südamest oodatud looma meiega koos kõrgemat reaalsust!

Hinge ühinemine ja väljumine eraldatusest

HINGE ASPEKTIDE ÜHINEMINE, FRAKTAALIDE ÜLETAMINE. HINGELE on praegu kõige olulisem ühendada kõik aspektid/lõhestatud teadvuseosad iseendas. Hinge eesmärk on Tähe sünd. See algab nii, et kõigepealt hakkavad toimuma sisemised tuumaprotsessid ja luuakse Hinge KESE, kus polaarsused saavad ühendatud. See on ka Kõrgem Süda, mille ümber energia/maailm hakkab keerlema.