Teadvustamise jõud

Inimese teadvus on erakordselt võimas. Me kõnnime siin elus sageli pikalt ringi, taipamata tegelikult, millised vahendid ja loomise tööriistad on meie käsutuses. On erakordne aeg sügavamateks taipamisteks ning uute, puhtal teadvustasandil visioonide loomiseks ja manifesteerimiseks.
7 Jagamist
7
0
0

Lauljatar Morgaine’i laulud meenutavad, kust me tuleme ja milleks me siin oleme. Saksa vabadusliikumise ühe tunnushääle looming on kantud tingimusteta armastusest ja piiritust empaatiast ning pühendatud rahumeelse, harmoonilise ja tervikliku elu loomisele.

Jagan siinkohal tema kevadel ilmuva albumi „Leuchtkraft” („Helenduse jõud“) avalaulu koos tõlkega.

Helenduse jõud

Kõige pimedam on alati enne päikesetõusu,
üksainus valguskiir ei pruugi veel valgustada kogu maailma,
aga ometi tähistab see öö lõppu ning millegi uue algust.

Kui jäätunud udu hoiab maailma oma vangistuses,
ning tumedatest mägedest langevad sügavad varjud orgudesse,
ole sina see tuli, mis põleb heleda leegiga
ja armastuses
kõik ahelad purustab

Ole vesi ja tuul,
mis toob vabaduse,
ole maa, terve ja terviklikuna,
Sina oled tervendus, Sina oled tugevus,
ole kindlameelne, õrn ja julge,
ka siis, kui veel kõik pole pöördunud heaks,
oluline on ainult see, kes oled Sina,
ja Sina oled —

puhas valguse jõud, helendav Elu,
haigete tervendaja, seotute ülendaja,
me oleme vabad,
andestuseks valmis,
me oleme üks,
hoidu otsustamast must-valgelt,
me oleme vabad,
liigume koos,
uued imed sünnivad
ja kõik elustub uuesti,
me oleme üks —
kuldne aeg
avaldub meie armastuse kaudu,
me oleme vabad!


Inimese teadvus on erakordselt võimas. Me kõnnime siin elus sageli pikalt ringi, taipamata tegelikult, millised vahendid ja loomise tööriistad on meie käsutuses. On erakordne aeg sügavamateks taipamisteks ning uute, puhtal teadvustasandil visioonide loomiseks ja manifesteerimiseks. Inimene suudab oma teadvuse abil end tervendada ja välja tuua tavateadvuse jaoks uskumatutest olukordadest, kui ta on oma tuumaga, oma loomejõuga üheks saanud. Teadlikuks saamine oma väest ja võimalustest on esimene samm. Oma loomejõu täielik, terviklik vastuvõtmine, iseenda kui jumalikust allikast pärit vaimu/hinge täielik teadvustamine ja vastuvõtmine siin selles maises kehastuses on protsess ja teekond, mille kaudu me mitte ei muuda üksnes oma elu, vaid loome ka kollektiivselt uut reaalsust.

Vana maailma ja vanade mustrite lagunemine on protsessi loomulik osa ning on kahjuks paratamatu, et see võib võtta nähtavas maailmas üsna kaootilisi vorme. Fokuseerides oma täie tähelepanu ja taotluse uue, kõrgemal teadvustasandil elu loomisele, saame parimal võimalikul moel toetada kõiki hingestatud olendeid sellest kaoseajast läbiminekul ning olla südametasandil olemas kõigi jaoks, kes vajavad selles transformatsiooniprotsessis meie kohalolu.

Üheskoos me oleme tugevad!

Saale

7 Jagamist
Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Seotud artiklid

Tõrvik

"Lase mul olla sulle tõrvikuks, valguskiir sinu öös – kui sa teed ega sihti enam ei seleta. Siis näitan ma sulle sinu jõudu ja meenutan sulle, et oled võimas hele olend ja et oled seda alati!"

Koroonaviirusega kroonitud

Vaba Eesti suursündmuse laululooja mõtisklus: põliskultuuridega hõlmatud inimesetele on omane tasakaalu otsiv elulaad. Ka ennast maarahvaks pidav eestlane on seisnud aastasadu tasakaalujoonel, seda nii geograafiliselt, kultuuriliselt, keeleliselt, ilmavaateliselt kui ka igapäevaselt. Seistes ida ja lääne kultuuri lõikumisjoonel, mere ja metsa vahel, looduse aastarütmide vaheldumises, põhjamaises pimeduses, oodates kevadvalguse saabumist.

Ema ja poeg

Ma juba näen, kuidas selle lahendan. Pakkudes ise endale seda armastust, luues seda eneses… aktsepteerides end sellisena nagu olen, endast hoolides ja rohkem isiklikele tunnetele keskendudes ma sirgun rohkem iseseisvamaks ja tugevamaks kui kunagi varem.. Ja näen, et andestan endale, sulle, isale ja kõikidele teistelegi…