Uusaastatervitus — me oleme vabad!

Vägevat, särisevat, loomingulist, transformeerivat ja kirgastavat aastat uut, mis loob kõigis kihtides Elusat Elu kõigi hingestatud olendite kõrgeimaks hüvanguks!
0 Jagamist
0
0

Vägevat, särisevat, loomingulist, transformeerivat ja kirgastavat aastat uut, mis loob kõigis kihtides Elusat Elu kõigi hingestatud olendite kõrgeimaks hüvanguks!

Meil on siia sündides planeedi hoidjaina kõigil õigus puhtale rikkumata loodusele, sealhulgas puhtale õhule, puhtale veele ja puhtale taimetoidule. Enesestmõistetavalt ka õigus otsustada ja vastutada ise oma tervise ja oma keha eest!

Me saame maailmas tasakaalu taasluua oma puhaste mõtete, ehedate tunnete ja puhaste
taotlustega, mis on kooskõlas ökosüsteemide elurikkuse ja teiste hingestatud olenditega.

Vaba inimene, kes elab kooskõlas looduse ja oma südamestunnistusega, ei pea alluma
ebaloomulikele ja terve mõistuse jaoks põhjendamatutele käskudele-keeldudele.

Maailm vajab praegu kõige rohkem Sind – universumi vaba laps — kes Sa väärtustad ennast loojana, tead oma õigusi ning julged seista enda ja hingestatud maailma eest!

Meie oleme need, keda oleme oodanud ja kes loovad maailma uuesti – kerguses, rõõmus ja armastuses!

Helguse ja rõõmu impulsiks siinkohal laul „Wir sind frei/Me oleme vabad“ Berliini
laulukirjutajate-lauljate duolt Berge, mille sõnumi olen kokkuvõtvalt tõlkinud nii:

… sest praegu on aeg ja siin on see koht
me oleme valmis, sest me oleme selleks sündinud:
ME OLEME VABAD!!!

Me oleme uus algus — nagu väike laps,
me koosneme värvidest ja maagiast,
me oleme elavate ja armastajate järeltulijad,
see on parim tõendus,
et oleme kõik õed-vennad.

Me võtame üksteisel kätest
ja julgeme valjult naerda,
me võime koos aega veeta,
ning aja uuesti luua,
me joonistame päikese

hallile betoonile
ja tantsime läbi öö
kuni koidikuni.


Ja kõik on kerge ja uskumatult avar
kõik on üks ja mitte ainult osa,
ME OLEME VABAD!!!


See, kuhu me läheme,
on piirideta,
meie fantaasia sünnib südamest,
me vajame armastust ja suuri unistusi,
muidu pole elu miskit väärt.


See, kuhu me läheme,
on piirideta,
meie fantaasia sünnib südamest
ja kui me soovime,
siis me suudame kõike —
elu on tulevärk!


Praegu on aeg ja siin on see koht
me oleme valmis, sest me oleme selleks sündinud:
ME OLEME VABAD!!!

0 Jagamist
Seotud artiklid

Aeg ülendada üksteist vabadusse ja usaldusse

Läbime intensiivset inimeseksolemise kõiki tasandeid transformeerivat ajajärku ning vajame selle käigus sügavat käimasolevate protsesside mõistmist nii individuaalselt kui ka kollektiivselt. Arusaamist ruumimõõtme avardumise vajalikkusest ning sellega kaasnevast vastutusest ja uue, kõrgema teadlikkusega maailma loomise võimalikkusest. Kui väline maailm tekitab ahistatuse tunnet, on see impulsiks liikuda veelgi sügavamale, et avada omaenda potentsiaali senisest avaramas mõõtkavas. Tiina Varatalu tekstid on sel teekonnal inspireerivad suunanäitajad: "Inimteadvus avardub uude plaani ja see, mis enne ajas endast välja, lämmatas, tühistas, on suuremas kontekstis hõlmatav, lahenev."

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Äriidee

Bilderfeller: Ma näen, et projekt „Viirus“ on laitmatult õnnestunud, kuid mõrad – nii palju mõrasid on tekkinud! Asi hakkab käest minema!

Tähendusrändaja tähelepanek

Me läheme üle uuele operatsioonisüsteemile inimteadvuses. Inimkond on iseseisvumise eas. Sest meie ratsionaalne mõistus on jõudnud oma tarkuse teel nähtamatusse. Me oleme mõõtkavas, kus teised ei saa enam aidata nii nagu enne. Kus teised saavad aidata üksnes sinnani, kus lõpeb nähtav plaan, kus laps laseb lahti vanema käest, laev laseb lahti oma ankruköied, inimene on silmitsi oma seletamatu eluandva ja valet ohustava olemusega.

Taas ärkamise aeg

Kallis Eesti rahvas virgu, aja ennast lõpuks sirgu! Ilmunud on uus eestikeelne ja -meelne laul “Taas ärkamise aeg”, mis on pühendatud kõigile, kes armastavad vabadust. Emma Johanna Lepasoo esitatud lugu on sündinud praeguste keeruliste ja segaste aegade vahetu peegeldusena.

Meie olemuseks on vabadus

Meie olemuseks on vabadus. Meie aroomiks on rahu ja rõõm, tarkus, vaikus ja armastus. Tule Sinagi meiega koos kolmapäeval, 7. aprillil, Toompeale rõõmu ja armastust tooma ning Eestit vabaks laulma! Lauluringid orienteeruvalt kell 12 ja kell 13. Oled südamest oodatud looma meiega koos kõrgemat reaalsust!

Hinge ühinemine ja väljumine eraldatusest

HINGE ASPEKTIDE ÜHINEMINE, FRAKTAALIDE ÜLETAMINE. HINGELE on praegu kõige olulisem ühendada kõik aspektid/lõhestatud teadvuseosad iseendas. Hinge eesmärk on Tähe sünd. See algab nii, et kõigepealt hakkavad toimuma sisemised tuumaprotsessid ja luuakse Hinge KESE, kus polaarsused saavad ühendatud. See on ka Kõrgem Süda, mille ümber energia/maailm hakkab keerlema.