Kaja-Kallas-sojajumal-Ukraina-NATO

PoliitikaKas Eesti peaminister Kaja Kallas toetab Eesti armeeüksuste viimist Ukrainasse?

"Ma saaksin aru, kui Ukraina oleks NATO liige ja EU liige, osaleksid Eesti armees teenivad ja reservis olevad mitteinimesed Ukraina-Venemaa konfliktis. Kas aga siis oleks üldse konflikti, kui algtingimused on hoopis teised? Hetkel on Ukraina valitsus alates 2014 rikkunud Venemaaga sõlmitud Minski kokkulepet ja saata Eesti sõdurid "hakklihaks" maailma ühe korrumpeerunud riigi kaitsmisele, on ilmselgelt kõige rumalam mõte" - Veiko Huuse
Loe edasi
Mis on operatsioon Gladio

KUUM LUGUMis on operatsioon Gladio?

Minule on jäänud tugev mulje, et NATO oleks nagu kuritegelik organisatsioon ja sellesse ühendusse kuulumine on kuritegudes osalemine? Kui sa oled selle loo läbi lugenud ja video ära kuulanud, siis võibolla sul on teine arvamus?
Loe edasi
Kas Inimesel on uus DNA

TIPPLUGUKas Inimesel on uus DNA

"Sõda ei ole mõeldud võitmiseks, see on mõeldud jätkuvaks" - George Orwell. "Viimase 3200 aasta jooksul on maailmas olnud enam kui 14000 sõda! Mis geen domineerib inimestes sellepärast? Loomulikult Hirmugeen. Hirm aga blokeerib kõik (kõiksuse) jumalikud võimed inimeses ja avab "tagaukse" olenditele inimese DNA ümberprogrammeerimiseks." - Veiko Huuse
Loe edasi
Illusioonide lahustamine: haigused, vaktsiinid ja unustatud ajalugu

BiopoliitikaIllusioonide lahustamine: haigused, vaktsiinid ja unustatud ajalugu

Vaktsiinitööstus petab meid tahtlikult vaktsiinidega kaasnevate riskide ja eeliste osas, et teenida kasumit, jättes täielikult tähelepanuta inimkannatusi ja rahvatervise hävimist aja jooksul. "Kogu arsti elukutse tänapäeval on täielik ajaraiskamine, sest see on ülesse ehitatud pettuse peale ja teenima inimelude pealt kasumit, mitte ei tee inimesi terveks..."
Loe edasi

EestiPõhiseaduse muudatus on lahendus

Seni, kuni maailmas tahavad rahvuseid juhtida juriidilised fiktsioonid-riigid-ja riikide põhikirjaks on "rahva" poolt kinnitatud Põhiseadus, siis ainult põhiseaduse muutmisega saab muuta ühiskondlikku elukorraldust Riigis. Seni kuni inimesed protestivad ja muretsevad, teadmata Põhiseaduse sisu, seni nende protestijate vingumised jäävadki "hüüdjaks hääleks kõrbes". Referendum on vaja korraldada, mitte protestida!
Loe edasi