TervisMis on Stevia?

Aitab alandada kaalu, hoiab diabeetilise veresuhkru stabiilsena, hoiab hambad terved, alandab vererõhku, parandab ainevahetust, vähendab magusa isu, tugevdab immuunsüsteemi, hoiab ära osteoporoosi, parandab naha tervist, parandab pankrease tervist, hoiab ära seedesüsteemis seeninfektsioone, hoiab kolesterooli stabiilsena, stevia on ohutu.
Loe edasi

TervisPalun anname lastele inimväärset toitu!

Palun anname lastele inimväärset toitu, enne kui hilja! Ma lihtsalt ei saa seda enam vaikides pealt vaadata. Seda, kuidas lastele söödetakse sisse peaaegu kõike muud kui see, mida nad vajavad. Seda, kuidas iga neljas laps meie riigis sünnib terviserikkega. Seda, kuidas üha kasvab tähelepanuhäirete ja õpiraskustega laste arv. Seda, kuidas üha kasvab haigete laste arv. Seda, kuidas üha kasvab laste kehakaal. Lahendused on olemas ja meil on viimane aeg hakata neid kasutama.
Loe edasi

TervisKes vastutab Sinu tervise eest?

Sinu keha on ainevahetuses materiaalse maailmaga ja sinu meel on infovahetuses keskkonnaga. Loomulikus ainelises maailmas ja loomulikus looduskeskkonnas on olemas kõik ravimid sinu kehale ja kõik vastused sinu küsimustele. Meie kehal on harukordne võime ennast ise tervendada. Isegi kui mõni organ või süsteem on ajutiselt häiritud, annab meie tark keha volitused homöostaasi loomiseks üle ajutiselt teisele organile. Iga võõras vahelesekkumine, iga kord, kui lubad oma kehasse midagi sünteetilist, häirib see keha homöostaasi ehk loomulikku tasakaalu.
Loe edasi

TervisHea enesetunde võimalikkusest kilpnäärmeprobleemide ajastul

Meie organism räägib meiega läbi enesetunde. Hea enesetundega annab ta märku täidetud vajadustest, halva enesetundega täitmata vajadustest. Meie ülesanne on teda kuulata ja tagada tema vajaduste täitmine. Meie organism on meie parim sõber, loodud tootma lõputult energiat ja tagama rahulolu. Meie ülesanne on tagada talle selleks vajalikud vahendid. Keha ja vaim on osa tervikust ja teineteisega tihedalt läbi põimunud.
Loe edasi