Foto: Andrei Roosiväli

Täidame Eestimaa armastuse ja valgusega

Andrei Roosiväli

0 Jagamist
0
0

Suursündmuse “Armastuse vägi” looja kutsub inimesi osalema Valgustöös.

Armsad teekonnakaaslased

Kutsun teid kaasa lööma suursündmuses, mille nimeks on “Armastuse vägi”!
Märtsis alustan Valgustöö projektiga üle Eestimaa, kus ma külastan igat maakonda vähemalt korra, ning viin läbi kombineerutud sündmuse mis sisaldab metsakümbluse ja väeringi/valgusesamba, ning kohtadeks on hiiepaigad/väekad kohad/metsad/looduskaunid kohad vms. Need kõik sündmused kokku teevadki sellest südamlikust projektist suursündmuse, sest tulemus saab olema suur – väega saab täidetud iga osaleja ja Eestimaa ise.

Selle sündmuse üks mõte on luua sügavam kontakt looduse ja Maaemaga, ning seeläbi iseenda jumaliku osaga – Hinge ja Vaimuga. Ning teine mõte on puhastada koostöös Algallikaga ja teiste Valgusjõududega meie endi energiavälja, ühisvälja, inforuumi ning ühisteadvust, samuti ka toome/vahendame jumaliku Valgust ja Armastust emakesele Maale, täitmaks tema tuuma, et ta saaks omakorda kiirata seda kõigele ja kõigile elusolevale.

Kogu sündmuse, kõikides maakondades tehes, on tulemuseks ajaliinide positiivne muutmine, kogu Eestimaa (mis summa summaarumina mõjub ka globaalselt) informatiiv-energiavälja puhastamine, rahu ja ühtsuse loomine. Seda kõike meie ühise Vaba Tahte väljendamise läbi ning Valguse ja Armastuse jumaliku energiaga. Sündmus kestab 3-4 tundi.

Pöördun kõikide InimHingede poole palvega jagada seda kuulutust ning kaasa lööma vähemalt omas kodumaakonnas. See on see koht, kus iga Inimese panus loeb, sest iga osaleja võimendab tulemust mitmekordselt. Mida rohkem osalejaid, seda võimsam on tulemus, miinimum võiks olla 20 inimest, kuid alati võib kaaluda ka erandeid.

Energiavahetus on südametunde järgi või vastuteenusena, samuti sobib ka info jagamine koos teiste teekonnakaaslaste kaasamisega.

Osalejatel palun registreeruda kirjutades või helistades mulle:
Andrei Roosiväli
Tel. ja telegramis: 5287966
e-mail: info@armastuseallikas.ee

Esimene sündmus toimub 12. märtsil, pühapäeval, Viljandimaal, Mulgi vallas, Loodi Põrguoru matkarajal, kogunemine paisjärve ääres parklas. Alguse aeg on veel lahtine, sõltub osalejatest.

Teine sündmus toimub Lääne-Virumaal, 18.märts, laupäeval Äntu järvede matkarajal. Algus on samuti lahtine, sõltub osalejatest.

Kolmas sündmus toimub 22.märts, kolmapäeval, algusega ajavahemikus 11-13:00, Võrumaal, Kirikumäe matkarajal.

NB! Sündmused toimuvad ainult siis ,kui on piisav arv inimesi end registreerinud. Seega kindlasti andke osalemissoovist teada!

Lisainformatsiooni leiad siit:

Videosarjas “Armastuse vägi” tuleb lisainfot nii sündmuse enda kui ka toimumise aja- ja asukohtade kohta, jälgida saad siit:
www.bitchute.com/Armastuse_Allikas
Esimese video otselink:
https://www.bitchute.com/video/BpVXa9y8tLKO/
Teises videos tutvustan sündmust põhjalikumalt:
https://www.bitchute.com/video/FQsg1vZlGJXF/
Jälgida kõiki Armastuse Allika tegevusi/pakkumisi saad telegrami kanalis: https://t.me/ArmastuseAllikas

Valguse ja Armastusega,

Andrei Roosiväli

Andrei Roosiväli
0 Jagamist
Seotud artiklid

Aeg ülendada üksteist vabadusse ja usaldusse

Läbime intensiivset inimeseksolemise kõiki tasandeid transformeerivat ajajärku ning vajame selle käigus sügavat käimasolevate protsesside mõistmist nii individuaalselt kui ka kollektiivselt. Arusaamist ruumimõõtme avardumise vajalikkusest ning sellega kaasnevast vastutusest ja uue, kõrgema teadlikkusega maailma loomise võimalikkusest. Kui väline maailm tekitab ahistatuse tunnet, on see impulsiks liikuda veelgi sügavamale, et avada omaenda potentsiaali senisest avaramas mõõtkavas. Tiina Varatalu tekstid on sel teekonnal inspireerivad suunanäitajad: "Inimteadvus avardub uude plaani ja see, mis enne ajas endast välja, lämmatas, tühistas, on suuremas kontekstis hõlmatav, lahenev."

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.