Belgia kohus – Covidi vaktsiinipass on ebaseaduslik

METRO

Belgia kohtumääruse kohaselt Covidi vaktsiinipassi jõustamine on ebaseaduslik!
0 Jagamist
0
0

Belgia kohtumääruse kohaselt Covidi vaktsiinipassi jõustamine on ebaseaduslik! Teatab METRO uudistekanal.

A court in Belgium has ruled the use of a Covid pass is illegal (epa/Rex/ec.europa.eu)

Kohus otsustas, et Covidi pass Belgia piirkonnas on ebaseaduslik ja määras ringkonnale rohkem kui 4000 naela päevas trahvi, kuni see lõpetab selle jõustamise.

Kohtuotsuses nimetati Covid Safe Ticket (CST) Valloonias ebaproportsionaalseks ja kohus arvas, et see võib rikkuda Euroopa seadusi, vahendas Brussels Times.

Alates novembrist on CST Valloonia piirkonnas ja kogu Belgias kohustuslik.

Inimesed, kes soovivad restoranis süüa või teatrisse minna, peavad esitama Covidi passi, mis näitab vaktsineerimist, negatiivset testi või hiljutist paranemist.

Mittetulundusühing Notre bon droit (NBD) algatas Valloonia vastu lühimenetluse pärast seda, kui vaidlustas Covidi passi kasutamise enne selle kasutuselevõttu.

NBD asutaja Isabelle Duchateau ütles: “Kohus otsustas meie kasuks, tunnistades, et CST ei järgi proportsionaalsuse põhimõtet.”

Lisaks igapäevasele 4258 naela (5000 euro) suurusele trahvile määrati Valloonia valitsusele NBD kohtukulud ja ta peab olukorra parandama, kuni tehakse otsus CST hüvitiste kohta.

Kuid Valloonia piirkond keeldus pärast kohtuotsust CST-d tühistamast ja teatas, et kaebab kolmapäeval tehtud kohtu otsuse edasi, vahendab Brussels Times.

Varem peatati NBD CST-d, et pääseda Euroopa Parlamenti inimestel, kes olid CST vastu.

Organisatsioon püüab ka saavutada Belgia pealinnas Brüsselis CST tühistamise, mille ärakuulamine toimub 8. detsembril.

Belgia karmistas eelmisel kuul oma koroonaviiruse piiranguid veelgi, nõudes maskide laialdasemat kasutamist ja kodus töötamist, kuna riigi neljandas Covid-19 laines sagenes juhtumeid.

Kõik inimesed, kes viibivad siseruumides, näiteks kohvikutes ja restoranides, peavad kandma maski, välja arvatud juhul, kui nad istuvad, ning reegel kehtib 10-aastastele ja vanematele inimestele.

Eelmine vanusepiir oli 12.

Enamik belglasi peab töötama kodus neli päeva nädalas kuni detsembri keskpaigani ja kolm päeva pärast seda.

brusselstimes-Protest again the CST in Brussels. Source brusselstimes.com

Kui see artikkel Sind kõnetas, on Sul võimalik liituda uudiskirjaga ja toetada meie tegevust.

Toeta meie tegevust

Liitu uudiskirjaga

0 Jagamist
Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Seotud artiklid

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.
Swedish-scientists -successfully-swap -bodies

Miks vaikitakse tõhusatest ravimeetoditest?

Sajad ja tuhanded päästmata elud. Miks keeldutakse aktsepteerimast ravimeid, mis nii hästi toimivad? Pole tehtud uuringuid? On küll tehtud ja neid on palju. Pole andnud kliiniliselt häid tulemusi? On küll, ülipalju uskumatult häid tulemusi.

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.