Foto: The Pixelman

Jätke meie lapsed rahule!

Urmas Volmer

Toivo Maimets, Mario Kadastik ja Kersti Kaljulaid! Kas te tõesti pole aru saanud, et iga inimene kannab kogu vastutust kõigi oma tunnete, mõtete, sõnade ja tegude eest olenemata sellest, kas või mil määral ta seda tunnistab? Siinjuures tasub tähele panna, et vastutuse suurus kasvab võrdeliselt inimese mõjujõuga. Et hoomata vastutuse määra oma väljaütlemiste eest, tuleb nende mõju korrutada seda puudutavate inimeste hulgaga.
0 Jagamist
0
0

Toivo Maimets
(Tartu Ülikooli rakubioloogia professor, Tartu Ülikooli molekulaar- ja rakubioloogia instituudi direktor ja Tartu Ülikooli nõukogu liige, aastatel 2003–2005 haridus- ja teadusminister),
Mario Kadastik
(haridus- ja teadusminister Liina Kersna teadusnõunik, Eesti noorte teaduste akadeemia president) ja
Kersti Kaljulaid
(poliitik, Eesti Vabariigi president),

kas te tõesti ei ole kursis, et materialistlik teaduspõhine maailmavaade suudab haarata heal juhul vaid viis protsenti olemasolevast mateeriast? Kas te pole õppinud, et ülejäänud 95% mateeriast on teaduse jaoks vaid tundmatu tumeaine ja tumeenergia? Et see valdav osa kõiksusest on nähtamatu ehk vaimne ilm, milles kehtivaid reegleid ei muuda ükski inimeste väljamõeldud seadus? Et põhjuse ja tagajärje vääramatu seaduspära eest ei kaitse ei tiitlid, rahakott, turvamehed ega tuumavarjend?

Kas te tõesti pole aru saanud, et iga inimene kannab kogu vastutust kõigi oma tunnete, mõtete, sõnade ja tegude eest olenemata sellest, kas või mil määral ta seda tunnistab? Siinjuures tasub tähele panna, et vastutuse suurus kasvab võrdeliselt inimese mõjujõuga. Et hoomata vastutuse määra oma väljaütlemiste eest, tuleb nende mõju korrutada seda puudutavate inimeste hulgaga. Kas nüüd hakkab pilt selgemaks saama?

Kallid Toivo, Mario, Kersti ning kõik teised laste ja noorte vaktsineerimise propageerijad ja kaasakoogutajad, ütlen teile kogu armastusega: PALUN JÄTKE MEIE LAPSED RAHULE! Oma laste tervise ja elu eest lasub vastutus ka igal lapsevanemal ning meil on sellest tulenev kohustus kaitsta oma järeltulijaid mistahes ohu eest, kaasaarvatud mistahes katse eest meelitada lapsi valede ja hirmu abil süstla otsa, saamaks osa kiirkorras valmistatud erakorraliste kasutuslubadega vaktsiinidest, millest osa on valmistatud meetodil, mida pole kunagi varem inimeste peal katsetatud ning mille pikaajalist mõju inimese immuunsüsteemile, tervisele ja edasisele käekäigule ei tea veel ükski inimene terves maailmas.

Palun teid, jätke rumalused enne, kui on hilja! Olge hoitud ja olgu teie mõtted ja mõtteavaldused hoitud hästi kindlas kohas, et need ei saaks teha viga ühelegi inimesele, eelkõige aga teile endile.

Teie ja teie kuritegude kaasosaliste vaktsiinipropaganda koos seda ettevalmistava võltstestimisele rajatud pandeemiapaanikaga on olnud küll uskumatult edukas, ent mitte iialgi ei suuda te panna uskuma kõiki inimesi, et te neist tõepoolest hoolite.

Teie haisvad valed ning jälk kahepalgelisus tõusevad üha enam päevavalgele. Inimesed näevad teie räpased püüdlused läbi ning ei aita siin ei võimulolijate püüd neid sildistades naeruvääristada, ei endi asemel neid ohtlikeks tembeldades vaenu õhutada ega relvastatud üksusi tänavale saates hirmutada. Jõudu teile oma silmakirjalikkusele ise vee peale tõmbamisel! Te ei ole hirmuäratavad, te olete haletsusväärsed.

Saite taas teenimatult tähelepanu osaliseks. Parema meelega tegeleksin ja enamast tegelengi hulga meeldivamate teemadega, paraku aga tehakse jõulist vaktsiinipropagandat massiliselt nii teles, raadios kui muus meedias ning me ei saa lasta sellel endid lämmatada vaid peame tasakaaluks julgelt ka oma häälel kõlada laskma.

Kui see artikkel Sind kõnetas, on Sul võimalik liituda uudiskirjaga ja toetada meie tegevust.

Toeta meie tegevust

Liitu uudiskirjaga

0 Jagamist
Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Seotud artiklid

Kriis on võimalus muutusteks

Toivo Maimets, Mario Kadastik ja Kersti Kaljulaid! Kas te tõesti pole aru saanud, et iga inimene kannab kogu vastutust kõigi oma tunnete, mõtete, sõnade ja tegude eest olenemata sellest, kas või mil määral ta seda tunnistab? Siinjuures tasub tähele panna, et vastutuse suurus kasvab võrdeliselt inimese mõjujõuga. Et hoomata vastutuse määra oma väljaütlemiste eest, tuleb nende mõju korrutada seda puudutavate inimeste hulgaga.

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.
Swedish-scientists -successfully-swap -bodies

Miks vaikitakse tõhusatest ravimeetoditest?

Sajad ja tuhanded päästmata elud. Miks keeldutakse aktsepteerimast ravimeid, mis nii hästi toimivad? Pole tehtud uuringuid? On küll tehtud ja neid on palju. Pole andnud kliiniliselt häid tulemusi? On küll, ülipalju uskumatult häid tulemusi.