Foto: Illustreeriv

Mehhiko Tervishoiuminister nimetas jamaks WHO kolmapäevast teadet, et inimene suri linnugripitüve tagajärjel

0 Shares
0
0

WHO veebilehel, mis käsitleb hädaolukordi, on avaldati 5. juunil teade: ”Klassikaline lindude katk A (H5N2)” – Mehhiko. WHO ametlikus teadaendes öeldakse, et Mehhikos on uus linnugripi vorm nõudnud inimelu ja see võib ka edaspidi inimestele ohtlik olla.

WHO veebilehel on öeldud: „Vastavalt rahvusvahelistele tervishoiueeskirjadele (IHR 2005) tuleb WHO-le teatada inimeste nakatumisest uue gripiviiruse A alamtüübiga, kuna see võib avaldada suurt mõju rahvatervisele.”

WHO andis teada naise surmast samal päeval, kui endine Valge Maja koroonaviiruse koordinaator arst Deborah Birx esines CNN-is ja soovitas Ameerika Ühendriikide kõiki piimalehmi kord nädalas linnugripi suhtes testida.

Mehhiko tervishoiuminister eitas algusest peale WHO väidetud linnugripisurma, nimetades seda jamaks: inimene suri muudel põhjustel.

Pilt: Meeleheitlikult linnugripisurma otsides väitis WHO Mehhikos ühte (H5N2)–kuid Mehhiko tervishoiuminister nimetas jamaks: inimene suri muudel põhjustel, Substack.com, 07.05.2024

Reedel kinnitas, Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) pressiesindaja Christian Lindmeier, et H5N2 linnugrippi nakatunud mees, Mehhiko patsient, kes oli selle viirusetüve esimene kinnitatud inimjuhtum, suri mitmefaktorilistel põhjustel.

„Pärast eelmisel kolmapäeval teatas WHO, et avastati esimene inimeste nakatumise juhtum H5N2 linnugripiga, Méxicos patsient, kes suri 24. aprillil, Maailma Terviseorganisatsioon ja Mehhiko Tervishoiuministeerium (SSa) selgitasid, et gripiga A (H5N2) tuvastatud isik ei surnud selle viiruse tõttu, kuid krooniliste seisundite tagajärjel, mis tekitasid septilise šoki.“

Veiko Huuse säuts 07.06.2024 Fonte.News telegram kanalis:

Toimetas Revo Jaansoo

0 Shares
You May Also Like

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.
Must Propaganda

Meedia – Kas tõesti inimelude hävitamise relv? Kes koolitab Meediasõdureid? Kuidas muuta meediaruum inimsõbralikuks?

Ausus ja lojaalsus on muutunud defitsiidiks. Samuti on muutunud defitsiidiks aus ja harmoonilise ühiskonna jaoks lojaalne ajakirjanik. Kui vaadata neid, kes koolitavad ajakirjanikke ja millises keskkonnas ajakirjanikud töötavad, siis kas koolitajad ja tööandjad ise on intelligentsed ja harmoonilise ühiskonna loojad?