Foto: The Epoch Times

Elon Musk kutsub kokku “tänavavõitlejatest” juristid, et moodustada “raskekahurvägi” Maailma Eliidi vastu võitlemiseks

Veiko Huuse

Elon Musk kutsub kokku üle maailma eriliste võimetega juristid, et moodustada meeskond Maailma Eliidi plaanide ja tegevuste vastu võitlemiseks.
0 Jagamist
0
0

“Seal hakkab verd nägema”, ütleb miljardär Musk.

Elon Musk arrives for the 2022 Met Gala at the Metropolitan Museum of Art, in New York, on May 2, 2022(Angela Weiss/AFP via Getty Images)

Tesla ja SpaceX-i tegevjuht Elon Musk koondab “tänavavõitlejatest” koosneva “kõva” juriidilise meeskonna keset tülisid riigi võimsaimate inimestega.

“Tesla ehitab raskekujulist kohtuvaidluste osakonda, kus me algatame ja viime kohtuasju otse läbi,” ütles Musk 20. mail säutsus. “Meeskond annab aru otse mulle.”

Muski samm saabub intrigeerival ajal, kuna miljardär on seotud paljude kõrgetasemeliste vaidlustega, sealhulgas tema kriitika USA Demokraatliku Partei ja Bideni administratsiooni vastu, tema hiljutine ettepanek osta Twitter ja seksuaalse ahistamise nõue miljardäri vastu, keda Musk nimetab nimega “Elongate”.

Kõige olulisem on juba see, et miljardär alustas Clintoni kampaania vastu võitlust 20. mail 2022.

Lõppkokkuvõte 2018 aasta USA presidendi valimistest: Clintoni kampaania heaks töötav silmapaistev advokaat töötas välja valedel põhineva Venemaa ja Trumpi kokkumängu, kasutades pensionil MI6 spiooni ja mõningaid tegelikke venelasi. See pole okei!” ütles Musk säutsus, viidates The Epoch Timesi uurimissarjale “Spygate”.

“Me ei taotle kunagi võitu õiglases kohtuasjas meie vastu, isegi kui me tõenäoliselt võidame,” kirjutas Musk. “Me ei anna kunagi alla / lahendame meie vastu ebaõiglase kohtuasja, isegi kui me tõenäoliselt kaotame.”

See postitus kajastas Muski reaktsiooni Tesla vastu algatatud kohtuasjale 2021. aastal, mille käigus Tesla nõustus maksma 1,5 miljonit dollarit, et rahuldada nõuded, et ettevõtte tarkvarauuendus vähendas Model S sedaanide maksimaalset aku pinget.

“Tesla poliitika ei ole kunagi anda järele valeväidetele, isegi kui me kaotaksime, ja mitte kunagi võidelda tõeste väidetega, isegi kui me võidaksime,” ütles Tesla tegevjuht 2021. aastal.

Teatises neile, kes seda “tänavavõitlejast juristi” positsiooni kaaluvad, ütles Tesla tegevjuht aga, et otsib inimesi, kes pole lihtsalt tavalised inimesed.

“Palun saatke 3 kuni 5 vihjet, mis kirjeldavad tõendeid erakordsete võimete kohta,” ütles tegevjuht twitteri säutsus. “Otsime tugevaid “tänavavõitlejaid”, mitte valgetes kingades juriste nagu Perkins of Cooley, kes õitsevad korruptsioonist.”

Elon Musk tweet juristide meeskonna loomisde kohta

Tesla karjääriveebisaidil tehtud praegune otsing pakub õigusnõustaja ametikohti reguleerimise, kindlustuse, tööhõive, kinnisvara, kaubanduse vastavuse, tootevastutuse, maksude ja ettevõtetega seotud valdkondades.

“Seal tuleb verd,” lisas Elon Musk oma varasemale twitteri postitusele.

Artikli allikas: The Epoch Times

Veiko Huuse kommentaar: Minule teadaolevalt pole võimalik miljardär olla ja kosmoseprogramme ellu viia tänases maailmas, ilma, et sa ei kuuluks ise Eliidi kogukonda. Seda enam, et Musk oli üks esimestest Ukraina toetajatest skylynk (neurolink=Transhumanism=Klaus Schwab plaan) seadmetega! Kas Muski puhul on tegemist järjekordse Eliidi kontrollitud oppositsiooni mänguga? Jälgime mängu.

0 Jagamist
Seotud artiklid

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.
Must Propaganda

Meedia – Kas tõesti inimelude hävitamise relv? Kes koolitab Meediasõdureid? Kuidas muuta meediaruum inimsõbralikuks?

Ausus ja lojaalsus on muutunud defitsiidiks. Samuti on muutunud defitsiidiks aus ja harmoonilise ühiskonna jaoks lojaalne ajakirjanik. Kui vaadata neid, kes koolitavad ajakirjanikke ja millises keskkonnas ajakirjanikud töötavad, siis kas koolitajad ja tööandjad ise on intelligentsed ja harmoonilise ühiskonna loojad?

Korralduse fenomen

Tasub tähele panna, et mõisted „korraldus“ ja „seadus“ on täiesti erinevad asjad. Vabariigi Valitsuse ametiisikute poolt välja antud mistahes korraldused ei laiene neile, kes ei tööta selle asutusega seotud isikute alluvuses, olgu siis tegu juriidiliste isikute... või päris inimestega.