Foto: Ekraanipilt videost

Jaapanlased korraldavad massilisi proteste WHO ja surmavate Covidi vaktsiinide vastu

Revo Jaansoo

0 Shares
0
0

Jaapanlased tulid tänavatele protestiks Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) ja Covid-19 inokuleerimisprogrammi vastu, mida on süüdistatud mitmete tõsiste kahjulike mõjude ja surmade põhjustamises. Osalejate sõnul teavad kõik jaapanlased vähemalt ühte inimest, kes suri või sai vigastada tänu koroonavaktsiinile.

Möödunud reedel, 31. mail, osales Tokyos suur hulk inimesi meeleavaldusel, mille eesmärk oli kaitsta riiklikult WHO eest elusid ning mille eesmärk oli ka Rahvusvaheliste Tervise-eeskirjade (IHR) läbivaatamine ja eksperimentaalsete vaktsineerimiste vastu.

Meeleavaldusel rääkis Jaapani endine sise- ja kommunikatsiooniminister ning praegune parlamendisaadik Kazuhiro Haraguchi rahvahulgale, et tal diagnoositi pärast kolme Covidi vaktsiini saamist vähk.

Reedel Tokyost välja saadetud filmikaadrid näitasid tuhandeid inimesi, kes osalesid „Rahvuslikus liikumises elude kaitsmiseks WHO eest“, mis väidetavalt tähendas „meeleavaldust IHR-i läbivaatamise vastu.

Meeleavaldusel ütles endine Jaapani sise- ja kommunikatsiooniminister ning praegune riigi esindajatekoja liige Haraguchi rahvahulgale:

„Ma vabandan teie kõigi ees. Nii paljud on surnud ja nad ei oleks tohtinud seda teha.“

„Sel korral eelmisel aastal ei olnud mul kulme ega juukseid. Kaks kolmest oletatavast vaktsiinist, mille ma sain, olid surmavad partiid,“ ütles Haraguchi oma kõnes.

Ta jätkas, öeldes, et ka teised Jaapani seadusandja “rahvusliku dieedi“ liikmed kannatasid kõrvaltoimete all, kuid keeldusid välja tulemast.

Teine kõneleja kutsus Jaapani valitsust üles „lõpetama kokkumängu Bill Gatesi ja ravimifirmadega!“, lisades, et „Tervishoiu-, töö- ja hoolekandeministeerium peab silmitsi seisma tohutute ülemääraste surmadega!“

@_aussie17 ärakirja kohaselt teatas kõneleja:

 • „Valitsus ei tohi ignoreerida 190 000 avalikku kommentaari!
 • Valitsus peab tühistama muudetud gripipandeemia tegevuskava!
 • Tühistage valitsuse tegevuskava, mis saadab meid krematooriumitesse!
 • Kohaliku autonoomia seaduse muudatused on fašism!
 • Ärge lubage valitsusel ja korporatsioonidel kontrollida sõnavabadust!
 • Meiji Seika ravimifirma peab rekombinantse vaktsiinitehase sulgema!
 • Valitsus ja parlament peavad avalikustama kogu teabe ja kaitsma rahva elu!
 • Parlament peab rahvusvaheliste tervise-eeskirjade muudatused läbi vaatama ja tagasi lükkama!
 • Jaapani valitsus peab nõudma kurikuulsa peadirektori Tedrose vallandamist!
 • Otsustage taganeda WHO-st, mille maailm on hüljanud!
 • WHO, valitsus ja meditsiinitööstus peavad lõpetama koostöö plandeemiaga!
 • Järgmine Tokyo kuberner peab kaitsma kodanikke globalismi ja plandeemia eest!“

Samuti meeleavaldusel osalenud tuntud sõjajakirjanik Michael Yon selgitas, et protestid olid vastuseks COVID-19 inokuleerimisprogrammiga seostatud arvukate surmajuhtumitega.

„Sest inimesed kukuvad kõikjal surnuks. Väga lihtne. Kõik teavad kedagi, kes on haigeks jäänud või surnud,“ kirjeldas Yon.

„Nüüd on üsna ilmne, et meid mürgitatakse. Need jaburused on relvad,“ lisas ta.

Vastates videole, mis näitab protestimassi, postitas üks Jaapani X-i kasutaja lõigu Infowarsi saatejuhi Alex Jonesi hiljutisest intervjuust dr Peter McCullough’ga, kus kardioloog kiitis jaapanlasi selle eest, et nad juhtisid üleskutset kõik Covidi vaktsiinid maailmaturult maha võtta. See võis võtta paar aastat, kuid rohkem inimesi kogu maailmas on tõepoolest ärkamas tõsise kahju ja surma peale, mis on avalikkusele tekitatud pärast Covidi vaktsiini kasutuselevõttu.

Arst Annette Bosworth ehk dr Boz, kes „vaktsineerib kõiki, keda ta armastab”, avaldas video, milles käsitleti Covidi vaktsiini kahjusid kirjeldavat uuringut, mida ta kirjeldas kui „meditsiini ajaloo suurimat kuritegu“.

Toimetas Revo Jaansoo

Allikas: Infowars, X.com

0 Shares
You May Also Like

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.
Must Propaganda

Meedia – Kas tõesti inimelude hävitamise relv? Kes koolitab Meediasõdureid? Kuidas muuta meediaruum inimsõbralikuks?

Ausus ja lojaalsus on muutunud defitsiidiks. Samuti on muutunud defitsiidiks aus ja harmoonilise ühiskonna jaoks lojaalne ajakirjanik. Kui vaadata neid, kes koolitavad ajakirjanikke ja millises keskkonnas ajakirjanikud töötavad, siis kas koolitajad ja tööandjad ise on intelligentsed ja harmoonilise ühiskonna loojad?