Foto: Filipiinide lipp

Rahvusvaheline pressiteade: Riigikohtule esitatud avaldus kohustusliku vaktsineerimise peatamiseks

Revo Jaansoo

Mahukas avalduses on esitatud tõestused, mis kummutavad dr Karmen Jolleri ja teiste kovidiaanide arvamused Covid piirangute efektiivsuse ja Covid eksperimentaalsete süstide ohutuse ja tõhususe kohta. Veel enam, avaldus esitab konstitutsiooni, rahvusvahelise õiguse ja riigile siduvate välislepingutele toetudes väite, et Covidi väidetavate rahvatervise mandaatide puhul on tegemist ebapropotsionaalsete farmatseutiliste ja mittefarmatseutiliste sekkumistega. Dokument sisaldab 156 + lk. Tegemist on Filipiinide riigikohtule saadetud avaldusega. See avaldus sobib iga riigi Riigikohtule esitamiseks ja on soovitatud saata pressiteates esitatud faktidele ja õiguslikule kontseptsiooni suhtes heatahtlikult meelestatud kodanikele, meedikutele, teadlastele ja meditsiiniõiguse erijuristidele.
0 Jagamist
0
0

PRESSITEADE

  • TAOTLUS ÜLEMKOHTULE: PEATADA VAKTSINEERIMISE MANDAADID
  • ESITANUD ÜKSIKISIKUD JA ADVOKAADID COVID-I ÜLESKUTSEST
  • INIMKONNALE (CCH)
  • PUUDUTAVAD FILIPIINIDE ARSTE JA KODANIKKE (CDCPh),
  • SEADUSLIKKE VALGUSTÖÖTAJAID ELUKS JA VABADUSEKS (L4) JA JUAN DAKILA (JD) LIIKUMIST

13. mail 2022. aastal esitas rühm kodanikke ja advokaate avalduse Certiorari, Keelu ja Mandamuse kohta, esitades Filipiinide ülemkohtus kiireloomulise taotluse esialgse ettekirjutuse ja /või ajutise lähenemiskeelu kohta.

15 avalduse esitajast koosnevasse rühma kuuluvad COVID-19 vaktsiiniga vigastatud töötaja, arstid, teadlased, advokaat, usujuhid, valitsuse ja erasektori töötajad ning üldharidussüsteemi õpetajad.

11-liikmelise õigusmeeskonna juhtivnõunik on Atty Pacifico Agabin, endine UP õiguskolledži dekaan ning üks riigi juhtivaid põhiseadusliku õiguse ja õiguste deklaratsiooni eksperte. Atty Tanya Lat koordineeris juriidilise meeskonna tööd.

Juhtumile vastajate hulka kuuluvad agentuuridevaheline uute nakkushaiguste ohjamise rakkerühm (IATF), tervishoiuminister Francisco T. Duque III, täitevsekretär Salvador C. Medialdea, DILG sekretär Eduardo M. Año, DOTR-i sekretär Arthur P. Tugade, haridusminister Leonor M. Briones ja Makati linn, mida esindab linnapea Mar-Len Abigail Binay.

Avalduses palutakse ülemkohtul deklareerida COVID-iga seotud poliitika regulatiivsed väljaanded, sealhulgas IATF-i resolutsioon 148-B kohustuslike vaktsineerimiste kohta, kuna see on põhiseadusega vastuolus ning rikub /…/ [siseriikliku] ja rahvusvahelist õigust. Avaldus on üle 150 lehekülge pikk ja seda toetavad enam kui 1000 lehekülje väärtuses lisasid.

“Meil on nende valitsusasutuste vastu väga võimas ja kõikehõlmav kohtuasi,” ütles juhtumi juhtiv avalduse esitaja Nicanor Perlas. “Teadus ja seadus ei toeta nende agentuuride rünnatud täidesaatvaid mandaate.”

COVID-19 “vaktsiinid” ei ole ohutud ja tõhusad. Paljud autoriteetsed teaduslikud uuringud ja mainekate valitsusasutuste andmed näitavad, et vaktsineeritud võivad endiselt HAIGESTUDA COVID-19-ga, võivad siiski haiglasse sattuda ja haigusest ikkagi surra. Lisaks on vaktsiinid ise tapnud kümneid tuhandeid ja kahjustanud miljoneid, nagu on näidanud valitsuse ametlik statistika kogu maailmas, WHO, DOH ja konfidentsiaalsed Pfizeri andmed, mis nüüd on avaldatud.

“Loodame, et riigikohus on avatud ja võtab kohtulikult teadmiseks meie esitatud tohutu hulga õiguslikke tõendeid vaktsineerimise mandaatide vastu. Kui inimesed tunnevad, et valitsusjuhid on neid alt vedanud, peaksid nad siiski saama tugineda kohtutele, et toetada põhiseadust ja õiguste deklaratsiooni,” ütles Juan Dakila liikumise kokkukutsuja ja õigusmeeskonna liige Atty Aaron Soguilon.

Perlas märkis, et COVID-19 vaktsiinimandaadid toimuvad ajal, mil korruptsioon paljudes sektorites – muu hulgas tervishoius, massimeedias, teadusraportites ja demokraatlike juhtide valimisel – leiab aset paljudes kohtades üle maailma. See raskendab ausate ja tõeste otsuste tegemist seoses meditsiinilise sekkumisega, mis mõjutaks miljardeid elusid. Me peame päästma inimeste elud ja taastama ühiskonna aususe, tugeva õiglustunde ning inimõiguste ja põhiseaduse austamise kaudu.

Allikas: RIIGIKOHTULE ESITATUD AVALDUS KOHUSTUSLIKU VAKTSINEERIMISE PEATAMISEKS | Covid-kõne inimkonnale (covidcalltohumanity.org), avaldatud 12.05.2022

CCH AVALDAB ÜLEMKOHTU AVALDUSE KOOPIA, MIDA ASJAOMASED KODANIKUD KASUTAVAD KOHUSTUSLIKE VAKTSINEERIMISTE PEATAMISEKS

14. mail 2022

Niknor Perlas

13. mail 2022. aastal esitas CCH koos partneritega edukalt kauaoodatud avalduse ülemkohtule, et peatada kohustuslike vaktsineerimiste jätkuv kasutuselevõtt riigis. (Vaata ürituse CCH kajastust siit.) Meil on hea meel teatada, et üritust kajastasid peavoolu sotsiaalmeedia, sealhulgas internetitelevisioon ja üleriigilised ajalehed. (Vaata artikleid siit,siit, siit ja siit.)

Kuid veelgi olulisem on CCH jaoks see, et avalduse esitamine äratas vaktsineerimata inimeste seas uuesti lootuse ja võimaluse tunde. Nüüd julgustatakse neid peatama ka nende jätkuva ahistamise valitsuse, koolide, ettevõtete, denominatsioonide (kirikude) ja muude institutsioonide poolt, kes sunnivad de facto vaktsineerima. Meid ujutati üle sõnumite, kommentaaride ja abipalvetega.

Selle õigusliku vastupanu õhutamiseks avaldab CCH ülemkohtu avalduse üldsusele. Me tahame, et kõik huvilised kaebaksid oma HVÜ-d, koolid ja muud institutsioonid kohtusse, et nad kasutaksid petitsioonis sisalduvaid laiaulatuslikke ja põhjalikke teaduslikke ja õiguslikke argumente võrreldes vaktsineerimismandaadidega.

Neile, kes soovivad ennast ja oma lähedasi kaitsta, kirjutage keeldumiskiri (leidke mall siit) ja / või sunni kiri (leidke mall siit). Kui see ebaõnnestub on kohtutee järgmine samm.

Selleks julgustame teid otsima abi kohalikelt juristidelt, kes on piisavalt julged, et näha nendes sunniviisilistes vaktsineerimistes kurjust, mis on vägistamise vorm. Püüdke leida vähemalt kaks või kolm advokaati, kes juhtumiga tegeleksid. Advokaadid võivad vaadata meie avaldust ja lihtsalt välja tuua asjakohased teaduslikud ja õiguslikud argumendid, mis sobiksid olukorda. Ratast ei ole vaja uuesti leiutada. Aga palun, kindlasti arvestage kohaliku kontekstiga, et see sobiks konkreetse olukorraga, tegeliku väljakutsega, millega silmitsi seistakse. /…/ Veelgi olulisem on see, et peame arendama kohalikku suutlikkust, et osutada õiguslikku vastupanu sellisele Covidi türannia vormile, kuna seda tüüpi kuritarvitusi ootab meid lähitulevikus üha rohkem. Kohaliku tegevuse algatamine muutub hädavajalikuks, sest me kõik püüame ühiselt seista vastu de facto meditsiinilisele sõjaseisukorrale, mis on juba meie peal.

[Kõike paremat teie jõupingutustes ja kui advokaadid ja meditsiinijuristid vajavad koostööplatvormi Filipiinide meeskonnaga, palun võtke ühendust.] Lõpuks teavitage meile oma jõupingutuste lõpptulemusest. Meil on hea meel sellest teatada meie CCH veebisaidil.

Laadi Riigikohtule esitatud avaldus alla siit: Perlas vs. IATF_FINAL_05102022

Allikas: CCH AVALDAB ÜLEMKOHTU AVALDUSE KOOPIA, MIDA ASJAOMASED KODANIKUD KASUTAVAD KOHUSTUSLIKE VAKTSINEERIMISTE PEATAMISEKS | Covid-kõne inimkonnale (covidcalltohumanity.org)

0 Jagamist
Seotud artiklid

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.
Must Propaganda

Meedia – Kas tõesti inimelude hävitamise relv? Kes koolitab Meediasõdureid? Kuidas muuta meediaruum inimsõbralikuks?

Ausus ja lojaalsus on muutunud defitsiidiks. Samuti on muutunud defitsiidiks aus ja harmoonilise ühiskonna jaoks lojaalne ajakirjanik. Kui vaadata neid, kes koolitavad ajakirjanikke ja millises keskkonnas ajakirjanikud töötavad, siis kas koolitajad ja tööandjad ise on intelligentsed ja harmoonilise ühiskonna loojad?