Davos kõrbes

Veiko Huuse

Olen viimast, 25. mai 2022, Davosi WEF koosviibimist ja nende plaane kajastanud. Nüüd jätkab Maailma Majandusfoorum (WEF) oma globalistliku ideoloogia ja tegevuskava laiendamist, värvates teisi võtmeriike oma nägemust jagama. Vaatamata sellele, et Ameerika Ühendriikide ja Saudi Araabia kahepoolsed suhted on vajunud aastakümnete kõige madalamale tasemele, kogunesid Wall Streeti juhid ja mõned maailma jõukaimad investorid kolm nädalat tagasi Saudi Araabiasse Riyadhi konverentsile hüüdnimega “Davos kõrbes”.
0 Jagamist
0
0

“Rockefelleri ja nende liitlaste eesmärk on luua ühe maailma valitsus, mis ühendab superkapitalismi ja kommunismi sama telgi all, kõik nende kontrolli all. Kas ma mõtlen vandenõu? Jah. Olen veendunud, et selline süžee on olemas, ulatuselt rahvusvaheline, planeerimiselt põlvkondi vana, kavatsustelt uskumatult kurjad.” – USA poliitik-vabariiklane Larry P. MacDonald, hukkus tsiviilreisijana Korean Air lennul nr 007, 1983 aastal, kui see lennuk väidetavalt Nõukogude Liidu õhujõudude poolt alla tulistati.

0 Jagamist
Seotud artiklid

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.
Must Propaganda

Meedia – Kas tõesti inimelude hävitamise relv? Kes koolitab Meediasõdureid? Kuidas muuta meediaruum inimsõbralikuks?

Ausus ja lojaalsus on muutunud defitsiidiks. Samuti on muutunud defitsiidiks aus ja harmoonilise ühiskonna jaoks lojaalne ajakirjanik. Kui vaadata neid, kes koolitavad ajakirjanikke ja millises keskkonnas ajakirjanikud töötavad, siis kas koolitajad ja tööandjad ise on intelligentsed ja harmoonilise ühiskonna loojad?