Eesti peaminister Kaja Kallas on kõige kullilikum Venemaa vastane tegelane

0 Shares
0
0

Eesti peaminister Kaja Kallast peetakse üheks kõige kullilikumaks Venemaa-vastaseks tegelaseks läänes, ometi ei keegi muu kui tema on see, kes just selle bloki tingimused Ukrainas võiduks ümber defineeris. Ta ütles hiljuti  BBC-le  , et “võit Ukrainas ei seisne ainult territooriumis. Kui Ukraina ühineb NATOga, isegi ilma territooriumita, on see võit, sest see asetatakse NATO vihmavarju alla.” See on kaugel Ukraina 2014. aasta-eelsete piiride taastamisest, nagu lääs on seni väitnud, et see on selle eesmärk.

Eesti peaminister Kaja Kallas on kõige kullilikum Venemaa vastane tegelane

Kaja-Kallas-sojajumal-Ukraina-NATO
Sõjajumalanna Kaja Kallas

Siin on mitu taustainfot selle kohta, mida ta on öelnud:

* 24. mai: ” USA lubab nüüd avalikumalt Ukrainal kasutada oma relvi, et lüüa Venemaa sees “

* 25. mai: ” Venemaa on avatud kompromissidele, kuid ei nõustu relvarahuga, mis ei vasta tema huvidele “

* 26. mai: ” USA mängib Venemaaga ohtlikku tuumamängu “

* 30. mai: ” Putin eeldab, et NATO ja võib-olla eriti Poola eskaleerivad Ukraina vahendussõda “

* 31. mai: “ Kas Ukraina on petturlik või ründas ta Ameerika heakskiidul Venemaa varajase hoiatamise süsteeme? ”

Nüüd võetakse need lugeja mugavuse huvides kokku.

Põhimõtteliselt kardab lääs, et Venemaa saavutab sõjalise läbimurde üle rindejoone (eriti Harkovi oblasti ümbruses), mistõttu lubab ta nüüd avalikumalt Ukrainal kasutada oma relvi, et lüüa sihtmärke oma naabri üldtunnustatud territooriumil. Poola flirdib ka Vene rakettide allatulistamisega Lääne-Ukraina kohal ja alustab sealgi tavainterventsiooni. Kogu selle aja alustas Ukraina Venemaa varajase tuumahoiatussüsteemide ründamist, mis on enneolematult ohtlik.

NATO  -Vene  vahendussõda  Ukrainas  on seetõttu intensiivistunud, kuigi lääne kavatsus näib olevat “eskaleerida ,  et deeskaleerida”, et seejärel külmutada konflikt oma poole jaoks suhteliselt parematel tingimustel, eeldusel, et eskalatsioon jääb juhitavaks. Eelseisvad Šveitsi “rahukõnelused” on määratud läbikukkumisele, kuid nende kiiluvees võib tekkida paralleelne Hiina ja Brasiilia ühine rahuprotsess, nagu  siin selgitatud  , ja kulmineeruda suurejoonelise diplomaatilise kohtumisega novembris Rios toimuval G20 kohtumisel.

Kallase viimast kommentaari tuleks selles kontekstis tõlgendada nii, et see näitab huvi kompromisside vastu  Korea-laadse vaherahu stsenaariumi kaudu  , mille NATO endine ülemjuhataja admiral James Stavridis novembris oma arvamusavalduses Bloombergile silmapaistvalt esile tõi. Ukraina kahepoolsed ” julgeolekugarantiid ” NATO liikmetega, eriti need, mille üle ta peab läbirääkimisi USA ja Poolaga, võib muutuda  de facto liikmelisuseks  , mis oluline on, et see ei ületaks Venemaa ametlikku liikmelisuse punast joont.

Mis puudutab artiklit 5, siis ütles Kallas hiljuti Financial Timesile, et need, kes saadavad üksinda vägesid Ukrainasse kaudsete “tahtlike koalitsioonide” liikmetena, teevad seda omal riisikol, väites, et bloki vastastikuse kaitse klausel  ei oleks automaatselt  selle stsenaariumi korral käivitati . Sellegipoolest on ebatõenäoline, et USA riputaks  oma liitlased kuivaks,  kui Venemaa nende vägesid purustab, nii et see sündmuste jada kutsuks tõenäoliselt esile kriisi, mida saaks realistlikult leevendada ainult Ukraina  asümmeetrilise  vaheseina kaudu .

Olenevalt sellest, kas või millal see juhtub, võib konflikti sel viisil külmutamise ja sel talvel Riosse potentsiaalselt kavandatava suure diplomaatilise kogunemise vahele jääda mitmekuuline vahe, mille jooksul võivad Venemaa ja USA vahel toimuda kahepoolsed läbirääkimised. üksikasjade välja räsimiseks. Et olla selge, Venemaa ei pruugi saavutada sõjalist läbimurret, NATO liikmesriigid ei pruugi tavapäraselt sekkuda, ei pruugi tekkida võltsimist ja konflikt võib jätkuda praeguses tempos.

Sellegipoolest on Kallase avalduse tähtsus selles, et see on esimene signaal lääne kõige kulllikumalt Venemaa-vastaselt fraktsioonilt, et nad võivad olla valmis konflikti külmutama, selle asemel et jätkata võitlust kuni viimase ukrainlaseni, ohustades kolmanda maailmasõja puhkemist. valearvestuse teel. Ainus põhjus, miks ta seda teeks, on see, et ta teab, et Venemaa on juba kaugelt võitnud ” logistika võidujooksu “/” kurnatussõja ” NATOga ja et lääne kavandatud maksimaalne võit on seega kättesaamatu. 

Arvestades selles analüüsis varem kirjeldatud sõjalis-strateegilist dünaamikat, läheb kõik tõenäoliselt palju hullemaks, enne kui see paremaks muutub, kuid algav Hiina-Brasiilia rahuprotsess jätab lootust, et novembris toimuvaks G20 kohtumiseks on võimalik saavutada kompromiss. Et see juhtuks, peab eelseisev NATO-Vene eskalatsioon Ukrainas jääma juhitavaks, kuid seda ei saa võtta enesestmõistetavana, arvestades, kui meeleheitel on mõned lääne kullid ikka veel Venemaale strateegilist lüüasaamist vaatamata koefitsientidele.

Allikas: Autoriks Andrew Korybko Substacki kaudu

Loe lisaks:

0 Shares
You May Also Like

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.
Must Propaganda

Meedia – Kas tõesti inimelude hävitamise relv? Kes koolitab Meediasõdureid? Kuidas muuta meediaruum inimsõbralikuks?

Ausus ja lojaalsus on muutunud defitsiidiks. Samuti on muutunud defitsiidiks aus ja harmoonilise ühiskonna jaoks lojaalne ajakirjanik. Kui vaadata neid, kes koolitavad ajakirjanikke ja millises keskkonnas ajakirjanikud töötavad, siis kas koolitajad ja tööandjad ise on intelligentsed ja harmoonilise ühiskonna loojad?