Foto: Afganistaani naised protestimas

Naiste õigused „enne“ ja „pärast“ sõdu Afganistaanis

Revo Jaansoo

See lugu kirjeldab väga hästi nii USA kui Venemaa võimuladviku tegelikke plaane. Piisab kui ühes riigis on “eriopertsioonide” tulemusel naiste olukord muutunud veel halvemaks vaatamata poliitikute ja riigijuhtide juttudest rahu ja vabaduse loomisest, siis pole see täna kuidagi teistmoodi kogu maailmas. Kui te valite jätkuvalt poliitikuid riike juhtima, siis olukord ei parane. Ainus väljapääs türanniast on Rahva Võim ja põlisrahvaste otsustusõigus.
0 Jagamist
0
0

Kaja Kallas on tulihingeline Iisraeli ja Ukraina võimude tegevuste toetaja. Samuti tahab Kaja Kallas Eesti mehi sõtta saata ja kannatajaks on jälle naised ja lapsed, kes peretoitja ja isa kaotavad sõjas. Iisraeli ja Ukraina võimuladvik on korraldanud genotsiidi ja kannatanud on naised, lapsed, mehed. Sõdades pole võitjaid ja kui sõda vaibub, on see tekitanud inimestes viha ja kättemaksu soovi, mingi aja pärast kordub jälle sõda. Seda on näidanud viimased 3000 aastat oma 14000 sõjaga. See artikkel keskendub naiste õigustele Afganistanis “Enne” ja “Pärast” Washingtoni “humanitaarsõja” läbiviimist Afganistani vastu, mis algas külma sõja haripunktis 1979. aastal pealkirjaga Nõukogude-Afganistani sõda. See oli hoolikalt kavandatud CIA luureoperatsioon ja naistest ei hoolinud keegi.

0 Jagamist
Seotud artiklid

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.
Must Propaganda

Meedia – Kas tõesti inimelude hävitamise relv? Kes koolitab Meediasõdureid? Kuidas muuta meediaruum inimsõbralikuks?

Ausus ja lojaalsus on muutunud defitsiidiks. Samuti on muutunud defitsiidiks aus ja harmoonilise ühiskonna jaoks lojaalne ajakirjanik. Kui vaadata neid, kes koolitavad ajakirjanikke ja millises keskkonnas ajakirjanikud töötavad, siis kas koolitajad ja tööandjad ise on intelligentsed ja harmoonilise ühiskonna loojad?