Paxlovid – terviseametnike päästmine genotsiidi süüdistustest või uue pandeemia ettevalmistus

Revo Jaansoo

Terviseameti türannlike COVID-meetmeid on Paxlovidi käsimüügi sidumisega SARS-CoV-2 definitsiooni uuendamisega viitab pahatahtlikule plaanile Ravimiameti ja Terviseameti juhtkonna enda käed kannatada saanud süütute inimeste verest puhtaks pesta.
0 Shares
0
0

Terviseameti hädaolukorra staabi juht Ragnar Vaiknemets sõnas Eesti Rahvusringhäälingule, et COVID-19 definitsiooni muutmise üheks kriteeriumiks on Paxlovidi jõudmine apteekides käsimüüki. See on ravim, mille manustamisel USA (pettusega valituks saanud)president Joe Biden korduvalt haigestus Covidisse. Kas tegemist on uue “Pika Covidi pandeemia” ettevalmistusega? Terviseamet loobub Paxlovidi ettekäändel osaliselt COVID-i meetmetest, neil on nüüd teatud hooplemisõigus: “Näe, me tõime elu tagasi normaalseks” — mis tekitab probleemi number kolm, milleks on see, et see tagasipööramine ei ole sisuliselt midagi muud kui pahatahtlik manööver, mille eesmärk on panna inimesi valvsuses tegema järelandmisi, et anda drakoonilisem hirmukampaania vahetult pärast valimisi. 

0 Shares
You May Also Like

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.
Must Propaganda

Meedia – Kas tõesti inimelude hävitamise relv? Kes koolitab Meediasõdureid? Kuidas muuta meediaruum inimsõbralikuks?

Ausus ja lojaalsus on muutunud defitsiidiks. Samuti on muutunud defitsiidiks aus ja harmoonilise ühiskonna jaoks lojaalne ajakirjanik. Kui vaadata neid, kes koolitavad ajakirjanikke ja millises keskkonnas ajakirjanikud töötavad, siis kas koolitajad ja tööandjad ise on intelligentsed ja harmoonilise ühiskonna loojad?