See lõpeb nii, nagu see algas: poliitilise kavalusega

Veiko Huuse

USA praegune president Joe Biden ütles 19.09.2022 saates “60 Minutit” intervjuu ajal: “Pandeemia on möödas.” Kuigi klassikalise määratluse järgi on see ilmselgelt tõsi, tundus Bideni kommentaar peaaegu juhuslik, see oli vastuseks otsesele küsimusele.
0 Shares
0
0

Mõelge aga sellele, et USA-s sureb Covidi sümptomite ja vaktsiini kahjustuste tõttu iga päev mitu korda rohkem inimesi (300–400 inimest päevas) kui siis, kui USA teatas esimest korda ennekuulmatutest sulgemistest 16. märtsil 2020. Nendel päevadel lähenes surmajuhtumite arv 50-le päevas, enamasti New York. Kogu maailmas on surmade arv kiiresti kasvamas. Tõenäoliselt läheb see talvekuudel hullemaks. Kas minnakse tagasi gripi versiooni juurde, kus elu toimis koos haigusega ilma lukustamata ja maski nõudeta või on uus kavalus varuks?

0 Shares
You May Also Like

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.