WEF koosolek toimub juba jaanuaris 2023

Veiko Huuse

Maailma liidrid, globaalsete ettevõtete ja riikide juhid, kogunevad koostööd arutama selles killustatud maailmas. Need samad inimesed, kes on ühiskonna ja elukeskkonna hävitanud viimase 100 aasta jooksul, tulevad kokku plaane tegema. Kas need, kes hävitasid kõik, on suutelised midagi parandama?
0 Jagamist
0
0

Igaaastane WEF koosolek on toodud jaanuari kuusse, 16-20. jaanuar 2022 Davosis, mis võib tähendada paljudki. Igaljuhul on WEF ja tema liikmed suure surve all. Inimkond on ärganud. Inimestel on võimalik võtta võit ja keerata kogu Maa eluprogramm vastupidi – lõpetada türannia, orjus, sõjad, haigused, raha ja võimuga manipuleerimine, lõpetada poliitika ja and võim ja otsustsusõigus rahvale – Rahva Võim!

WEF koosoleku eesmärk

Tänapäeva maailm on kriitilises pöördepunktis. COVID-19 pandeemia ja Ukraina sõja kaks vallandajat raputasid niigi hapra globaalse süsteemi. Maailma suurimate majanduste majanduskasv seiskub, samal ajal liikudes vastutuult toidu- ja energiahindade tõusust. Esimest korda pärast 1970. aastaid seisab maailm silmitsi ebakindla tasakaaluhäirega, kus majanduskasv ja inflatsioon liiguvad vastupidises suunas. See toimub koos suurenenud geomajandusliku killustatuse, finantssektori haavatavuse, sealhulgas veninud varahindade ja kõrge võlatasemega ning kontrolli alt väljuva kliimakriisiga, mis võib võimendada majanduskasvu aeglustumist, eriti arenevatel turgudel. Kui neid süsteemseid ja omavahel seotud riske ei käsitleta, võib „tegevuse kümnendi” lubadus muutuda ebakindluse ja ebakindluse kümnendiks.

Selle pretsedenditu taustal kutsub Maailma Majandusfoorum jaanuaris kokku oma 53. aastakoosoleku, et kinnitada dialoogi ja avaliku ja erasektori koostöö väärtust ja hädavajalikkust mitte ainult selleks, et navigeerida praeguste kaskaadkriisidega, vaid, mis veelgi olulisem, juhtida käegakatsutavat, süsteemset positiivseid muutusi pikemas perspektiivis. Üle 50 aasta on Maailma Majandusfoorum pakkunud juhtidele ruumi maailma olukorra parandamise vaimus peer-to-peer aruteludeks. See missioon pole kunagi olnud tähtsam. Seetõttu on kohtumise keskmes leida viise, kuidas taastada kollektiivne tegutsemistunne ja muuta kaitsemeetmed ennetavateks, visioonipõhisteks poliitikateks ja äristrateegiateks. Praeguste kriiside ulatus ja tulevaste kriiside potentsiaal ei nõua vähemat……

WEF loetleb päevakorra veebisaidil paar tipphetke ajaloolistelt WEF-i koosolekutelt. Huvitav on see, et WEF võtab endale tunnustuse G20 asutamise ja GAVI käivitamise eest.

“Idee luua uus ülemaailmne institutsioon, mis hõlmaks nii arenenud kui ka tärkava majandusega riike, sündis Davosis 1998. aastal. Sama aasta juunis esimest korda kokku tulnud grupp sai tuntuks G20 nime all.

2000 aastal loodi ülemaailmne vaktsiinide ja immuniseerimise liit (GAVI), mis on sellest ajast alates parandanud miljonite kõige haavatavamate laste juurdepääsu uutele ja vähekasutatud vaktsiinidele kogu maailmas.” – Robert W. Malone

Kes korraldab WEF 2023 aasta “türannia peo”

Uurivad meeled tahavad teada, kes korraldab talvise Davos 2023 “peo”:
WEF Davosi leht viitab Maailma Majandusfoorumi direktorite nõukogu nimekirjale

Foorumit juhib asutaja ja tegevesimees professor Klaus Schwab. Hoolekogu on maailma tippjuhtidest koos mõne kõrgetasemelise poliitiku ja akadeemikuga.

WEF Hoolekogu

Klaus Schwab Maailma Majandusfoorumi asutaja ja tegevjuht

Mukesh D. Ambani Reliance Industriesi esimees ja tegevdirektor (Fortune 500 nimekirjas on Reliance Industries 104. kohal)

Marc Benioff Salesforce’i juhatuse esimees ja kaasjuht

Peter Brabeck-Letmathe Maailma Majandusfoorumi hoolekogu aseesimees

Thomas Buberl tegevjuht, AXA

Laurence D. Fink CEO BlackRock

Chrystia Freeland asepeaminister ja rahandusminister, Kanada asepeaministri büroo (endine ajakirjanik…)

Orit Gadiesh, Bain & Company esimees

Kristalina Georgieva Rahvusvahelise Valuutafondi (IMF) tegevdirektor

Fabiola Gianotti, Euroopa Tuumauuringute Organisatsiooni (CERN) peadirektor

Al Gore, Ameerika Ühendriikide asepresident (1993-2001); Generation Investment Management LLP esimees ja kaasasutaja

Andre Hoffmann esimees, Massellaz

Paula Ingabire infokommunikatsioonitehnoloogia ja innovatsiooniminister, Rwanda infokommunikatsioonitehnoloogia ja innovatsiooniministeerium

Joe Kaeser Siemens Energy nõukogu esimees

Christine Lagarde Euroopa Keskpanga president

Yo-Yo Ma tšellist

Patrice Motsepe Aafrika Rainbow Mineralsi asutaja ja tegevjuht

Ngozi Okonjo-Iweala Maailma Kaubandusorganisatsiooni (WTO) peadirektor

Lubna S. Olayan Olayani finantseerimisgrupi täitevkomitee esimees

H.M. Jordaania Hašimiidi Kuningriigi kuninganna Rania Al Abdullah; Jordaania Hašimiidi Kuningriigi kuninganna, Tema Majesteedi Kuninganna Rania Al Abdullahi büroo

L. Rafael Reif Massachusettsi Tehnoloogiainstituudi president

David M. Rubenstein Carlyle’i rühma kaasasutaja ja kaasesimees

Mark Schneider, Nestlé tegevjuht

Tharman Shanmugaratnam Singapuri valitsuse vanemminister

Jim Hagemann Snabe Siemensi esimees

Julie Sweet Accenture’i juhataja ja tegevjuht

Feike Sybesma Royal Philipsi nõukogu esimees

Heizo Takenaka Keio Ülikooli emeriitprofessor

Zhu Min riikliku finantsuuringute instituudi esimees

WEF aastakoosolekust võtavad osa enam kui 2500 liidrit kogu maailmast. Need on globaalsete ettevõtete juhid, pankurid, akadeemikud. professorid, poliitikud, riikide juhid – enamus on WEF kooli vilistlased ja liikmed.

“Näita mulle, kes on sinu sõbrad ja ma ütlen, kes oled sina?”- Veiko Huuse

Jälgime mängu!

Loe lisaks:

0 Jagamist
Seotud artiklid

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.
Must Propaganda

Meedia – Kas tõesti inimelude hävitamise relv? Kes koolitab Meediasõdureid? Kuidas muuta meediaruum inimsõbralikuks?

Ausus ja lojaalsus on muutunud defitsiidiks. Samuti on muutunud defitsiidiks aus ja harmoonilise ühiskonna jaoks lojaalne ajakirjanik. Kui vaadata neid, kes koolitavad ajakirjanikke ja millises keskkonnas ajakirjanikud töötavad, siis kas koolitajad ja tööandjad ise on intelligentsed ja harmoonilise ühiskonna loojad?