Euroopa Parlamendi liikmed soovisid kuulda tõde Covidi kohta

Revo Jaansoo

0 Jagamist
0
0

Belgia Kuningriigis Brüsselis toimus 2.–4. mail 2023. aastal rahvusvaheline COVIDi tippkohtumine. Pärast seda, kui Euroopas olid esimesed kännumurdjad rootslased, norralased ja eestlased, korraldades kõrgetasemelisi rahvusvahelisi koroonakonverentse, tahavad nüüd ka paljud teised kuulda tsenseerimata tõde.

COVIDi ajastul on reageerimine hõlmanud tänaseks päevaks miljardeid eurosid äri ja korruptsiooni. Reageerimise käigus anti meedikutele altkäemaksu või tsenseeriti vaikima. Euroopa Komisjoni president Ursula Gertrud von der Leyen sattus kahjuks 35 miljardi euro väärtuses väidetavalt tehinguid sõlmides Pfizeriga lepinguskandaali. Nüüd on hakanud huvi tundma, mis tegelikult on viimased kolm aastat meie maailmas juhtunud, europarlamendi saadikud.

Kolmas koroonaalane tippkohtumine toimus Brüsselis Euroopa Parlamendis 2.–4. maini 2023.

INTERNATIONAL COVID SUMMIT ETTEKANDED PIDASID MUU HULGAS JÄRGNEVALT NIMETATUD PALJUKANNATANUD TEADLASED JA ARSTID:

Euroopa Parlamendi liikmed soovivad kuulda tõde Covid kohta

dr Robert Malone,

dr Pierre Kory,

dr Ryan Cole,

dr Byram Bridle,

prof Didier Raoult,

prof Giovanni Meledandri,

prof Giovanni Frajese,

prof Christian Perronne

Ettekannete teemad:

  • COVID-19: kogu tõde algusest peale
  • COVID-19 vaktsiin: tõhusus ja uurimistulemused
  • Vaktsiinidest põhjustatud reaktsioonid, vigastused ja kõrvaltoimed
  • COVID-19 meetmete mõju, esmane ravi ja meedia
  • Seadus ja vabadused pandeemia ajal

Euroopa Parlamendi liikmetest aitasid konverentsi korraldada:

Cristian Terhes,

Christine Anderson,

Ivan Vilibor Sincic,

Francesca Donato,

Mislav Kolakusic

TAUSTTEAVE COVID-TIPPKOHTUMISE KOHTA

COVIDi enneolematu skandaal ajaloos on mõjutanud kõiki inimesi kogu tsiviliseeritud maailmas.

INTERNATIONAL COVID SUMMIT loodi arstidele, juristidele ja spetsialistidele üle kogu maailma, et tulla kokku ja arutada oma kogemusi. See on tsenseerimata ja turvaline varjupaik, kus nad saavad koguda, jagada, arutada ja analüüsida oma leide, et leida hingamisteede infektsioonide-, COVID-19 uurimisravimite- ja kõigi selle tüsistuste jaoks ohutud ja tõhusad ravimeetodid.

Need meditsiinitöötajad ohverdavad kõik ja töötavad väsimatult. Teabe ja uurimistulemuste jagamine kogu maailmast aitab leida „tõhusaid ja ohutuid“ ravimeetodeid ja on ülioluline, et meid kõiki turvaliselt kokku tuua.

Sellest rahvusvahelisest algatusest saab regulaarne sündmus, kuni maailm saab lõpuks tavaellu naasta. Maailm on kannatanud COVIDi ajastul viha tõttu ja nüüd peame selle lõpetamiseks kõik koostööd tegema.

KOGEMUSED JA JUHTIMINE

Ekspertrühma moodustavad meditsiinitöötajad on pärit erinevatest meditsiinivaldkondadest.

Konverentsil osalesid lääneriikides oma pühendumisega ja suure südamega silmapaistnud perearstid, kiirabiarstid, immunoloogid, epidemioloogid, viroloogid, intensiivraviarstid, kirurgid, kardioloogid, pulmonoloogid, onkoloogid ja paljud teised.

Paljud neist said COVID-i ajastul vabatahtlikeks arstideks, et aidata elusid päästa. See praktiline kogemus on andnud neile selge ülevaate hingamisteede spetsiifilistest infektsioonidest, mis on aidanud neil mõista erinevate ravimeetodite tõhusust.

Neid juhib ainult ausus ja pühendumus ning nende töö eest ei maksta ega hüvitata. Nad on tõelised kangelased, kes riskivad meie elude päästmiseks kõigega.

ROHKEM INFORMATSIOONI LEIATE SIIT:

https://www.internationalcovidsummit.com/

Rahvusvaheline Covidi tippkohtumise avalehel on järgmine teadaanne:

Rahva poolt, rahva jaoks. Seisame üheskoos tõe maailmale toomise eest.

0 Jagamist
Seotud artiklid

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.
Must Propaganda

Meedia – Kas tõesti inimelude hävitamise relv? Kes koolitab Meediasõdureid? Kuidas muuta meediaruum inimsõbralikuks?

Ausus ja lojaalsus on muutunud defitsiidiks. Samuti on muutunud defitsiidiks aus ja harmoonilise ühiskonna jaoks lojaalne ajakirjanik. Kui vaadata neid, kes koolitavad ajakirjanikke ja millises keskkonnas ajakirjanikud töötavad, siis kas koolitajad ja tööandjad ise on intelligentsed ja harmoonilise ühiskonna loojad?