Foto: Meie Nursipalu

Kuidas targalt toimida oma riigis, oma vabal maal?

Meie Nursipalu MTÜ

0 Jagamist
0
0

Pressiteade: Kohtume pühapäeval, 20. augustil, kell 12 Kreutzwaldi ausamba juures Võru kesklinna pargis.

Taasiseseisvumispäeval küsime Võrus meie lauluisa mõtte valguses:
Kuidas targalt toimida oma riigis, oma vabal maal?

Tähtpäevad on selleks, et tähistada: olulised ühised suunad koos läbi mõelda ja edasiminekut mõtestada. Kas see idee, mis oli kandev 34 aastat tagasi Balti ketis seistes, on ühendav ka täna? Kas Eesti Vabariik on sellel teel ja suunal, nagu me soovinud oleme?

Sõna saavad Eesti looduse, maa ja meele hoidjad.
Tuleme kokku, et maailmale meelde tuletada: vajame terviklikku, ilma sõjabaaside ja UXO aladeta Võrumaad. Vajame Eestit, kus kodud oleksid kaitstud.

Kõned

Rahvalikud laulud. Kohal on lõõtsamees.

Pühapäeval avatakse ka KODUKÄIJATE NÄITUS. Täpsem info näituse kohta kogunemisel.

Kohtumiseni juba sel pühapäeval kell 12 lauluisa Kreutzwaldi kuju jalamil!

Lisainfo:

Maarika Niidumaa

5215143

Meie Nursipalu MTÜ

nursipalu@gmail.com

Tiiu Ritari

5254607

0 Jagamist
Seotud artiklid

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.
Must Propaganda

Meedia – Kas tõesti inimelude hävitamise relv? Kes koolitab Meediasõdureid? Kuidas muuta meediaruum inimsõbralikuks?

Ausus ja lojaalsus on muutunud defitsiidiks. Samuti on muutunud defitsiidiks aus ja harmoonilise ühiskonna jaoks lojaalne ajakirjanik. Kui vaadata neid, kes koolitavad ajakirjanikke ja millises keskkonnas ajakirjanikud töötavad, siis kas koolitajad ja tööandjad ise on intelligentsed ja harmoonilise ühiskonna loojad?

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.