Eestimaa maskita lood: Kahes loos räägitakse majanduse tulevikust ja Ukraina sõjast

Rahvuslik Teataja

Tuntud teadmamehed Harry Raudvere, Sven Kivisildnik ja Jaan Hatto räägivad olulistest Eesti ja maailma sündmustest ilma moonutamata. Nii mõnigi nende meeste seisukoht ajab ihukarvad turri.
0 Jagamist
0
0

Harry Raudvere, Sven Kivisildnik ja Jaan Hatto räägivad 4. loos Eestimaa majanduse tänasest olukorrast ja tulevikust. Teises, 5. loos, räägivad päevapoliitikast, mõne erakonna kummalisest reitingust, eestlastest ja venelastest Eestis, varjatud eestlusevaenulikkusest Eesti ühiskonnas, Varro Vooglaidi tagakiusamisest, ähvardavast III Maailmasõjast, Ukraina sõjast, digimaailma imedest ja e-valimistest.

Eestimaa maskita lood 4. lugu: Harry Raudvere, Sven Kivisildnik ja Jaan Hatto räägivad Eestimaa majandusest minevikus, olevikus ja sellest, mis meid tulevikus võib ees ähvardada.

Rahvuslik Teataja: Eestimaa maskita lood 4. osa. Harry Raudvere, Sven Kivisildnik ja Jaan Hatto

Eestimaa maskita lood 5. lugu: Harry Raudvere, Sven Kivisildnik ja Jaan Hatto räägivad päevapoliitikast, mõne erakonna kummalisest reitingust, eestlastest ja venelastest Eestis, varjatud eestlusevaenulikkusest Eesti ühiskonnas, Varro Vooglaidi tagakiusamisest, ähvardavast III Maailmasõjast, Ukraina sõjast, digimaailma imedest ja e-valimistest.

Rahvuslik Teataja: Eestimaa maskita lood 5. osa. Harry Raudvere, Sven Kivisildnik ja Jaan Hatto

Kuula ka Eestimaa maskita lugude kolme esimest lugu:

LUGU 1: Eestimaa politseiametnike ahistav ja inimõigusi rikkuv tegevus.

LUGU 2: Elektri hind, koroona, vaktsineerimine.

LUGU 3: Vene-Ukraina konflikti põhjused ja tagajärjed.

Kui see artikkel Sind kõnetas, on Sul võimalik liituda uudiskirjaga ja toetada meie tegevust.

Toeta meie tegevust

Liitu uudiskirjaga

0 Jagamist
Seotud artiklid

Lollidelt tuleb raha ära võtta

Ärileht kirjutas 15.10.21.: Kinnisvara tagatisel hüpoteegi seadmisel tuleb arvestada, et laenu ja kõrvalkohustuste tasumata jätmisel enam kui kolme kuu eest võib laenuandja pöörata tagatiseks oleva kinnisvara koheselt sundtäitmisele ilma kohtuotsuseta.