Satelliitide juhtimisel süsinikukrediidi riigipööre

TIPPLUGUSatelliitide juhtimisel süsinikukrediidi riigipööre

"CO2 on väljamõeldud(tahtlikult tekitatud - probleemi tegelikult pole) probleem ja nad tahavad sellest teha kogu maailma "ühe valuuta". Covidi hirm mõeldi välja ja algas Hiinast, ujutades üle kogu maailma. CO2 krediidisüsteem algab Ladina-Ameerikast ja rakendatakse üle kogu maailma. Õppige Covid pettusest ja ärge nõustuge uue jaburdusega."- Veiko Huuse
Loe edasi
Afganistaani naised protestimas

PoliitikaNaiste õigused „enne“ ja „pärast“ sõdu Afganistaanis

See lugu kirjeldab väga hästi nii USA kui Venemaa võimuladviku tegelikke plaane. Piisab kui ühes riigis on "eriopertsioonide" tulemusel naiste olukord muutunud veel halvemaks vaatamata poliitikute ja riigijuhtide juttudest rahu ja vabaduse loomisest, siis pole see täna kuidagi teistmoodi kogu maailmas. Kui te valite jätkuvalt poliitikuid riike juhtima, siis olukord ei parane. Ainus väljapääs türanniast on Rahva Võim ja põlisrahvaste otsustusõigus.
Loe edasi
Tucker Carlsoni intervjuu Mike Benziga: "Deep State teostab maailma lähtestamist..."

TIPPLUGUTucker Carlsoni intervjuu Mike Benziga: “Deep State teostab maailma lähtestamist…”

Üle 200 aasta on inimestele valetatud "demokraatia" tähenduse kohta. Inimesed arvavad, et "demokraatia" tähendab rahva võimu ja vabadust aga tegelikult pole see nii. Tänases manipuleeritud maailmas tõlgendavad võimul olijad seadusi neile endile kasulikult, lisaks manipuleerivad tõega ja nii on tehtud ka sõnaga "demokraatia". Põhjalik selgitus demokraatiast on boonusena, et mõistaksite selle väga olulise intervjuu sõnumit. Usun ja loodan, et peale selle artikli läbilugemist sa mõistad maailma ja demokraatiat paremini ning loobud oma sõnavaras sõnast "demokraatia".
Loe edasi