Muinasjutt "9/11"

PoliitikaMuinasjutt “9/11”

Olete kuulnud "Valelipu" sündmustest? Need tehakse selleks, et tekitada põhjus vajalikuks sündmuseks, et tugevdada võimu või likvideerida "muid patte". Sündmustega on samamoodi nagu poliitikaga, et koalitsioon juhib ja kontrollib ka opositsiooni. Tänases maailmas pole poliitikas vastast, sest kõik tegutsevad ühe eesmärgi nimel, tsenaariumid on erinevad aga tsenaristid on ühed ja samad olendid - Kabal. Küsimus on jätkuvalt, et millal lõpetab inimene poliitikas osalemise, poliitika ja poliitikute toetamise? Poliitika on suur pettus ja hävitab inimkonna.
Loe edasi
Prints ja spioon

PoliitikaPrints ja spioon

Maailma tahavad juhtida erinevad grupeeringud. Võtmeriik on ikka ja jälle Iisrael. Võimuvõitluses on luuretegevus ka omade sees, mitte ainult vaenulike riikide tagalates. Üldjuhul on tegelikud "võtmemängijad" varjatud ja "mängureeglid" väga segased, kuid võim liigub alati nende kätte, kellel rohkem raha ja kellel on kontroll sõja- ja jälgimistehnika üle. Päeva lõpuks tulevad kõik tegelased avalikkuse ette, kui sündmused "hapuks" lähevad.
Loe edasi
Psühhedeelikumid, Psyopid ja Salaühingud

PoliitikaPsühhedeelikumid, Psyopid ja Salaühingud

See lugu on "Poliitika" kategooria all sellepärast, et see räägib tänase maailma poliitikute "Köögist" - kes on peakokk, mis on toidu toorained, toidu valmistamise tööriistad ja kuidas see "poliitiliselt korrektne supp" inimmassidele serveeritakse läbi "mängu", mis paljudele jääbki mõistmatuks ja "igaks juhuks" mängivad kaasa, arusaamata tagajärgedest.
Loe edasi
F. Holmes (Skip) Atwater

TehnoloogiaCIA kasutab kaugvaatlustehnoloogiaid maailma muutmiseks

Vaimselt orienteeritud perekeskkonnas üles kasvanud Skip Atwateri lapsepõlv oli täis erakordseid psüühilisi kogemusi. Noore täiskasvanuna juhatati ta külma sõja ajal vastuspiooni karjäärile, kus ta kasutas oma loomulikku psüühilist võimet USA armee vastuluure eriagendina. Ta algatas USA armee kaugvaatluse luureprogrammi, mida maailm teab nüüdseks koodnime all STAR GATE.
Loe edasi
Kakskümmend kohutavat reaalsust, mis avastati sulgemiste tõttu

BiopoliitikaKakskümmend sünget reaalsust, mis panid aluse Covidi “pandeemia“ suurele pettusele

Enam kui 90 riiki, seal hulgas Eesti valitsus, on sõlminud WHO ga lepingu ja andnud inimeste tervise üle otsustamise WHO ametnikele. Ja mitte ainult tervis, ka majanduse ja elukeskkonna jätkusuutlikuse üle otsustamise. WHO le on antud põhimõtteliselt ainuvõim - üks valitsus - kogu maailma elanikkonna üle. Kui WHO pettis inimkonda Covid pandeemiaga, kas siis riikide juhid osalevad suures pettuses? Kes veel osalesid ja osalevad suures pettuses ja valmistavad ette uut pettuspandeemiat?
Loe edasi