Kas Inimesel on uus DNA

TIPPLUGUKas Inimesel on uus DNA

"Sõda ei ole mõeldud võitmiseks, see on mõeldud jätkuvaks" - George Orwell. "Viimase 3200 aasta jooksul on maailmas olnud enam kui 14000 sõda! Mis geen domineerib inimestes sellepärast? Loomulikult Hirmugeen. Hirm aga blokeerib kõik (kõiksuse) jumalikud võimed inimeses ja avab "tagaukse" olenditele inimese DNA ümberprogrammeerimiseks." - Veiko Huuse
Loe edasi
Tucker Carlson intervjuu Venemaa presidendi Vladimir Putiniga-06.02.2024-Moskva-Fonte.News-Veiko Huuse uudised

TIPPLUGUTucker Carlson intervjuu Venemaa presidendi Vladimir Putiniga. Täiendatud 15.02.2024

Intervjuud kuulates ja vaadates soovitan lugeda "huultelt" rohkem ja otsida seoseid nimetatud nimedega. Nagu Putin ütleb: Presidendid ei juhi riike vaid mingi grupp, keda pole näha, ja nemad panevad riikide valitsused paika. Lisaks saate loost aru, et sõdivad vaenuriigid on tegelikult ühe sekti liikmed ja rahvale näidatakse väga kõrgel tasemel näitemängu.
Loe edasi
Lunnukid hajutavad alumiiniumiga kaetud klaaskiudu regulaarselt õhku

HoiatusLennukid hajutavad alumiiniumiga kaetud klaaskiudu regulaarselt õhku

Pole päeva ilma triibulise taevata. Ikka ja jälle näeme ja kuuleme lennukite triibutamisest. Eesti Keskkonnaametist vastati korduvalt, et lennukid jätavadki kuumaõhu saba taevasse ja mingitest loodusele kahjulikest keemiatriipudest polnud nemad kuulnud ja pidasid seda lugu väljamõeldiseks. Kuid tõendid räägivad sellest, et taevasse paisatakse nii kliima muutmiseks keemiat kui ka sõjaeesmärkidel aganaid.
Loe edasi