Foto: F. Holmes (Skip) Atwater

CIA kasutab kaugvaatlustehnoloogiaid maailma muutmiseks

Veiko Huuse

Vaimselt orienteeritud perekeskkonnas üles kasvanud Skip Atwateri lapsepõlv oli täis erakordseid psüühilisi kogemusi. Noore täiskasvanuna juhatati ta külma sõja ajal vastuspiooni karjäärile, kus ta kasutas oma loomulikku psüühilist võimet USA armee vastuluure eriagendina. Ta algatas USA armee kaugvaatluse luureprogrammi, mida maailm teab nüüdseks koodnime all STAR GATE.
0 Jagamist
0
0

Artiklis olevas videos näidatud intervjuu ajal oli Skip Atwater Monroe Instituudi president. Tal on täiuslik taust inimpotentsiaali uurimiseks. USA sõjaväes USA armee vastuluure eriagendina töötamise ajal külastas ta instituuti ja sai oma esimesed kogemused Hemi-Synci ja TMI ettevõttesisese programmiga gateway Voyage. Just sellest programmist on saanud koduõppe kursus nimega The Gateway Experience .

0 Jagamist
Seotud artiklid

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.
Must Propaganda

Meedia – Kas tõesti inimelude hävitamise relv? Kes koolitab Meediasõdureid? Kuidas muuta meediaruum inimsõbralikuks?

Ausus ja lojaalsus on muutunud defitsiidiks. Samuti on muutunud defitsiidiks aus ja harmoonilise ühiskonna jaoks lojaalne ajakirjanik. Kui vaadata neid, kes koolitavad ajakirjanikke ja millises keskkonnas ajakirjanikud töötavad, siis kas koolitajad ja tööandjad ise on intelligentsed ja harmoonilise ühiskonna loojad?