COVID-süsti vigastatute tunnistused

Revo Jaansoo

COVID-süstide tagajärgedest räägitakse vähe. Eluaegseid invaliide ja ootamatuid surmasid COVID süstide tõttu on miljoneid! Paljudes riikides on hakatud küll korvama tervisekahjustusi aga neid tehakse väga vähe, suhtega üks sajast ja summad on naeruväärsed. Peavoolumeedia tsenseerib ja kustutab kahjukannatajate lugusid. Jaga seda lugu nii palju kui võimalik enne kui see kustutatakse.
0 Jagamist
0
0

Kui teie või keegi, keda armastate, ei mõista endiselt COVID-süstide riske, vaadake artiklis olevat videot, mida artikli autor ise soovitab laialdaselt levitada, enne kui see kustutatakse. Loos räägivad väga paljud COVID-süstide kannatajad ja meditsiinitöötajad. Hoiatan, et videos olevad kaadrid on emotsionaalselt häirivad. Anname kasulikku teavet süstide kahjude parandamiseks.

Lugu lühidalt

 • “mRNA “vaktsiin” genotsiid 2021–2022: ohvrite ja meditsiinitöötajate tunnistused”, räägib lugusid inimestest kogu maailmas, kes on COVID-i süsti tõttu vigastada saanud
 • Nende võitlus, valu, surm väärivad tunnustust selle eest, mis nad on – meditsiinilise väärkäitumise, regulatiivse korruptsiooni ja ühiskondliku “massimoodustamise” hullumeelsuse tulemus, mis on ajendatud meedia hirmust ja otsestest valedest
 • Nende lugude ühine joon on meditsiiniringkondade järjepidev vallandamine. Isegi juhtudel, kui arstid kahtlustavad COVID-i vigastust, pole neil endiselt aimugi, kuidas sümptomid on põhjustatud või kuidas neid ravida, nii et nad saadavad ohvrid lihtsalt koju. Edukas ravi näib olevat äärmiselt haruldane, mis lisab vigastustele solvangut
 • COVID-süst on kaasaegse meditsiini ajaloos kõige ohtlikum ravim ning neid ohte nägid ette ja ennustasid paljud lugupeetud ja haritud arstid ja teadlased, kelle sõnumeid tsenseeriti
 • Kõigi põhjuste suremus aja järgi on kõige usaldusväärsem mõõdik, mille abil saame tuvastada tõelisi katastroofilisi sündmusi. Kõigi põhjuste suremus hakkas pärast COVID-i süstide kasutuselevõttu tõusma. Need tõusud korreleeruvad ka riigi COVID-i süstide määraga

Mind ei huvita, kas saate riskidest juba hästi aru, olen kindel, et saate kasu sellest, kui vaatate, mida need kaadrid teevad.

Enamikul meist, sealhulgas minul, ei ole otsest kontakti inimestega, kes on COVID-i löökide tõttu hukkunud või vigastatud. Need klipid aitavad igaühel meist mõista, kui tõeliselt moraalselt laiduväärsed on need jaburused. COVID süstid on tapnud sadu tuhandeid ja invaliidistanud veel miljoneid. Soovitan teil tungivalt seda videot vaadata ja jagada seda kõigiga, keda teate.

Kuid teid tuleb hoiatada. Pildid on emotsionaalselt häirivad, nii et valmistage ennast ette. Kuid me peame hakkama vaatama tegelikkust lahtiste silmadega. Nende eksperimentaalsete geeniülekandesüstide ohvrid väärivad nägemist, et aidata meil paremini mõista abitutel vallandunud alatut biorelva (bioweapon).

VIDEO

mRNA ‘VACCINE’ GENOCIDE 2021-2022: TESTIMONIES FROM THE VICTIMS AND MEDICAL STAFF (odysee.com)

Suur vale

2021. aasta alguses kutsus Ameerika Ühendriikide asepresident Kamala Harris paljude teiste seas avalikult kõiki üles saama COVID-i süsti, mis tema sõnul oli „ohutu ja tõhus”. Meid kutsutakse armastama oma naabreid „ja vaktsineerimine on tõesti selle pikendus,” rõhutas Harris.

Parimal juhul oli ta valesti informeeritud. Halvimal juhul ta valetas. Faktid on see, et COVID-süst on kaasaegse meditsiini ajaloos kõige ohtlikum ravim ning neid ohte nägid ette ja ennustasid paljud lugupeetud ja haritud arstid ja teadlased. Paraku tsenseeriti nende hääli – mõnel juhul näib, et Valge Maja administratsiooni enda juhtimisel.

COVID ohvrid on propaganda sõja tagajärg

Ohvrite võitlus, nende valu, surm väärivad tunnustust selle eest, mis nad on – meditsiinilise väärkäitumise, regulatiivse korruptsiooni ja ühiskondliku „massimoodustamise” hullumeelsuse tulemus, mis on ajendatud meedia hirmust ja otsestest valedest, et toetada üleminekut ülemaailmsele türanniale ja orjusele.

Kuulsused, poliitikud, terviseagentuuri ametnikud, uudisteankrud, arstid, õed, akadeemikud ja lugematud teised surusid, häbistasid ja ähvardasid nii paljusid kui võimalik, et nad inimesed süsti saaksid. Kõik nad peavad nüüd nägema, mis oli selle tulemus ja kuidas need pahaaimamatud inimesed kogu maailmas on kannatanud.

Videos on nii palju lugusid, ma ei püüa neid kokku võtta. Ma tõesti julgustan teid videot vaatama. Nende lugude ühine joon, mis väärib märkimist on aga meditsiiniringkondade järjepidev vallandamine. Isegi juhtudel, kui arstid kahtlustavad COVID-i vigastust, pole neil endiselt aimugi, kuidas sümptomid on põhjustatud, mis veelgi olulisem, kuidas neid ravida. Niisiis, nad lihtsalt saadavad ohvrid koju või suunavad nad teiste spetsialistide juurde, kelle teadmised on sama puudulikud. Edukas ravi näib olevat äärmiselt haruldane, mis lisab vigastustele ainult solvangut.

Süüdlased tuleb vastutusele võtta

Video: Greg Reese: The Covid Genocide (odysee.com), avaldatud 19.07.2022

Ülaltoodud lühivideos jagab Greg Reese, kes lõi dokumentaalfilmi “Covid Genotsiid” (“The COVID Genocide”), oma põhjuseid selle tegemiseks. „Nad tahavad maailma hävitada,” ütleb ta, viidates globalistlikule kabalale, kes on selle meditsiinilise genotsiidi planeerijad, kui mitte tegelikud orkestrandid.

Nad tahavad hävitada maailma. … Need on nagu kulutulekahjud, mis tuleb kustutada,” ütleb Reese. Me vajame tõsiseid sõjakuritegude tribunale.” ~ Greg Reese viidates GLOBALISTLIKULE ELIIDILE, kes vastutab COVID-i süstide genotsiidi eest

Nad usuvad, et pääsevad sellest, ignoreerides tõendeid ja tsenseerides kõiki, kes väidavad, et on vigastatud, või kõiki, kes avalikult leinavad COVID süstidega tapetud lähedase surma. Me ei saa lasta sellel juhtuda. „Need on nagu kulutulekahjud, mis tuleb kustutada,” ütleb Reese. „Meil on vaja tõsiseid sõjakuritegude tribunale.”

Ülemaailmne kampaania teadlikkuse suurendamiseks COVID-süstide vigastustest

Samuti teised asuvad võitlema COVID-i jaburuste ohvrite olukorra leevendamiseks. Nüüd on käimas ülemaailmne veebikampaania, et suurendada teadlikkust ja murda vaikus COVID-i jaburuste ümber. Kampaania asutajad julgustavad #CanWeTalkAboutIt (canwetalkaboutit.org) jaburuses vigastada saanud inimesi jagama oma isiklikke lugusid kõikjal, kus võimalik. Nagu teatas The Defender,1 „Kampaania eesmärk on ka aidata vaktsiinivõrgustikus vigastatud inimesi ning leida ressursse ja teavet oma riikides ja kogukondades.”

Osalemiseks postitage oma sotsiaalmeediavõrgustikku mustvalge foto, millel on parem varrukas üles keeratud ja käsivarrel Plaaster (Band-Aid), mis illustreerib, et teil on „jabur”, koos #CanWeTalkAboutIt „hashtagiga” koos lühikese kirjeldusega kogetud vigastustest. Agnieszka Wilson, üks kampaania asutajatest, ütles The Defenderile:2

Kui võtate peavalutablette ja näete, et on kõrvaltoime, mis muudab teie naha siniseks, siis võite ilmselgelt öelda: Okei, see võib olla sellest, eks?” Aga mis puutub vaktsiinidesse, siis nendest asjadest ei saa tegelikult rääkida.

Me kõik kuulsime ja teadsime, et [COVID-vaktsiinide] kasutuselevõtt on algamas ja me näeme, et need vaktsiinid teevad palju kahju. Kuid inimesed olid tõesti hirmul ja eriti [kartsid], et neid seostatakse … organisatsioonidega, mis tembeldati vax-vastasteks organisatsioonideks.

Samuti kõik me teadsime, et meedia vaigistab seda. Neile inimestele ei antud, et need olid vaktsiinivigastused, [kuid] me nägime kõiki neid asju toimumas. Nii et ma mõtlesin, et me peame midagi ette võtma, me peame hakkama inimestele teadvustama, et need on tegelikult ohtlikud vaktsiinid.

Maailmas pole ühtegi haigust [millest te ei saaks rääkida] … võite rääkida vähist, võite rääkida mis tahes haigusest seal, kuid mitte sellest. Neil on teadlased, kes on valmis seda uurima, suurte institutsioonide teadlased ja neid lihtsalt ignoreeritakse.

Toimub veel midagi. … Miks peavoolumeedia vaikib? Miks me sellest ei räägi? Ajaloos pole kunagi olnud ravimit, millel oleks olnud nii palju kõrvaltoimeid ja keegi ei räägi sellest.

Ma töötan alati globaalselt; ma arvasin, et nüüd peame tegema midagi globaalselt, me peame tegema kampaania, mis hakkab murdma vaikust selle teema ümber, sest inimesed peavad teadma. Me ei taha, et rohkem inimesi pildistaks, eriti pärast seda, mida ma kõigis nendes gruppides näen.

Puuete ja surmade statistika räägib oma lugu

Lisaks tuhandetele sotsiaalmeedias jagatud isiklikele lugudele toetab jagatud kogemusi ka mitmesugune statistika:

Hospitaliseerimised on lõppenud — 2022. aasta jaanuaris teatas Indiana Haiglate Liit (Indiana Hospital Association), et Indiana haiglad näevad nii surmajuhtumite kui ka hospitaliseerimiste dramaatilist kasvu mitmesuguste seisundite korral.3 Lisaks sellele, et Indiana hospitaliseerimiste arv on suurem kui enne COVID-kaadrite kasutuselevõttu 2021. aastal, samuti on see viie aasta kõrgeim.4 Samal ajal on COVID-19 põhjustatud igapäevased surmajuhtumid vähem kui pooled 2020. aasta omadest.

Puudetaotlused on üleval — Näiteks Indiana osariigi pealinnas Indianapolises asuv riiklik vastastikune elukindlustusselts OneAmerica teatab puudenõuete tõusust. Esialgu suurenes lühiajaliste puudetaotluste arv, kuid peagi ületati need pikaajaliste puuete taotlustega. Ettevõte loodab, et nõuete kasv läheb neile maksma tublisti üle 100 miljoni dollari, ootamatu kulu, mis kantakse edasi tööandjatele, kes ostavad grupi elukindlustuspoliise.5

Täiskasvanute äkksurma sündroom (SADS) on hüppeliselt tõusmas — Varem haruldast meditsiinilist nähtust nimega SADS süüdistatakse muidu tervete täiskasvanute surmades, mis näib olevat selge katse varjata COVID-i süsti-surmade tegelikkust.6,7

Mõned maailma kõige tervemad surevad ilma märgatava põhjuseta — Analüüs8 äkksurmadest võistlussportlaste seas aastatel 1980–2006 Ameerika Ühendriikides leiti, et aasta keskmine oli 69. Rahvusvahelise Olümpiakomitee koostatud  andmete9 kohaselt aasta keskmine on 29, kõigi spordialade lõikes. Vahepeal on ainuüksi 2021. aasta jaanuarist kuni 2022. aasta juulini – 18 kuud – vähemalt 1,204 sportlast kannatanud südame seiskumise või kokkuvarisemise all ning 804 on surnud, tavaliselt väljakul, kogu maailmas.10 ELi FIFA (jalgpall) sportlaste seas suurenes äkksurmade arv 2021. aastal 420%.11 Ajalooliselt on igal aastal mängu mängides surnud umbes viis jalgpallurit. 2021. aasta jaanuarist novembri keskpaigani suri äkksurma tagajärjel 21 FIFA mängijat.

Kõigi põhjuste suremus kasvab — Kõigi põhjuste suremus aja järgi on kõige usaldusväärsem näitaja, mille abil saame tuvastada tõelisi katastroofilisi sündmusi. Kõigi põhjuste suremus hakkas kogu maailmas tõusma pärast COVID-i viaalide kasutuselevõttu. Need tõusud korreleeruvad ka riigi COVID-i süstitute määraga.12,13,14

Näiteks teatas OneAmerica, et tööealiste ameeriklaste (18–64) suremus oli 2021. aasta kolmandas kvartalis 40% kõrgem kui prepandeemiline tase15 — intressimäära tõus, mis on täiesti ennekuulmatu. Teised allikad teatavad sarnasest suurenemisest, sealhulgas:

 • India Kindlustuse Regulatiiv- ja Arendusamet (Regulatory and Development Authority) teatas surmajuhtumite 41% kasvust 2021. aastal16
 • Ameerika Ühendriikide Arizona osariigi pealinn Phoenix teatas linna töötajate suremuse 100% tõusust 2021. aastal, võrreldes 10 aasta keskmisega17
 • Avaliku matusebüroo Carriage Services andmetel suurenes 2021. aasta septembris osutatud teenuste arv võrreldes 2020. aasta septembriga 28%18,19,20
 • Lincoln Nationali surmajuhtumid kasvasid 2021. aasta neljandas kvartalis võrreldes 2019. aastaga 54%21

Samuti Euroopa liigsuremuse tõendid näitavad, et nooremad inimesed surevad kiiremini kui eakad ja alla 14-aastased lapsed surid 2021. aasta teisel poolel sagedamini kui esimesel22

Kui olete COVID süsti tagajärjel vigastatud, siis mis edasi saab?

Kui olete COVID-i jaburuse tõttu vigastada saanud, ärge võtke kunagi teist COVID-i “revaktsineerimist”, muud mRNA geeniteraapia süsti ega tavalist vaktsiini. Sama kehtib kõigi kohta, kes on võtnud ühe või mitu COVID-i süsti ja kellel oli õnn mitte kogeda kurnavaid kõrvaltoimeid.

Teie tervis võib siiski olla pikaajaliselt mõjutatud, nii et ärge tehke rohkem süste. Mis puutub ravisse, siis pole ikka veel palju arste, kes teaksid, mida teha, kuigi kahtlustan, et näeme tulevikus rohkem COVID-i jaburuste vigastustele spetsialiseerunud arste.

Arstide hulka, kes on hakanud tõsiselt tegelema COVID-i jaburuste raviga, kuulub dr Michelle Perro (DrMichellePerro.com), keda olen sel teemal intervjueerinud. Perro on lastearst, kes on viimase paari aasta jooksul hakanud ravima ka jaburusest vigastatud täiskasvanuid. Teine on dr Pierre Kory (DrPierreKory.com).

Ogavalgu kõrvaldamise strateegiad

Nii Perro kui ka Kory nõustuvad, et ogavalgu kõrvaldamine, mida teie keha nüüd pidevalt toodab, on esmane ülesanne. Perro eelistatud ravim selleks on hüdroksüklorokviin (HCQ), samas kui Kory kasutab tavaliselt ivermektiini. Mõlemad ravimid seovad ja hõlbustavad seeläbi ogavalgu eemaldamist.

Samuti usub Kory, et immuunsüsteemi tugevdamiseks võib olla viise, mis võimaldavad sellel laguneda ja lõpuks aja jooksul teie rakkudest piigi eemaldada. Üks strateegiaid, mida ta selleks soovitab on TRE (ajaliselt piiratud söömine), mis stimuleerib autofaagiat– looduslikku puhastusprotsessi, mis kõrvaldab kahjustatud, valesti kokku pandud ja toksilised valgud. Teine strateegia, mis võib sama asja teha, oleks saunateraapia.

Strateegiad immuunfunktsiooni suurendamiseks ja põletiku kaotamiseks

 • Kvertsetiin ja tsink immuunfunktsiooni suurendamiseks;
 • Fibrinolüütilised ensüümid nagu lumbrokinaas verehüüvete vältimiseks ja olemasolevate trombide seedimiseks, eriti kui teie D-dimeeri tase on kõrgenenud, kuna see on hüübimise biomarker. Et see toimiks, peate selle siiski tühja kõhuga võtma. Toiduga koos võttes toimib see seedetrakti abivahendina, kuid kui seda võetakse tund enne sööki või kaks tundi pärast seda, saate süsteemse kasu;
 • N-atsetüültsüsteiin (NAC), mis pärsib proinflammatoorsete tsütokiinide ekspressiooni, parandab T-rakkude reaktsiooni, soodustab mitmesuguseid kopsuprobleeme ja pärsib hüperkoagulatsiooni, mis võib põhjustada insulti ja / või verehüübeid;
 • Männiokaste tee ja männi eeterlik õli, millel on antioksüdant, antimutageenne ja kasvajavastane kasu;
 • Kurkumiin, põletiku summutamiseks;
 • Tseoliit ;
 • Tervendavad toidud nagu küüslauk ja ingver;
 • Sümptomispetsiifilised homöopaatilised ravimid;
 • Nebuliseeritud vesinikperoksiid
 • Siberi nulg õli
 • Nelgi õli

Front Line COVID-19 Kriitilise Hoolduse Liidu (Front Line COVID-19 Critical Care Alliance, FLCCC) liikmena aitas Kory välja töötada FLCCC vaktsiinijärgse raviprotokolli nimega I-RECOVER. Kuna protokolli uuendatakse pidevalt, kui saadaval on rohkem andmeid, teie parim valik on alla laadida uusim versioon otse FLCCC veebisaidilt aadressil covid19criticalcare.com23 (hüperlink ülaltoodud õigele lehele).

Muud kasulikud abinõud

Muud abinõud, mis võivad olla kasulikud COVID-i süsti-vigastuste korral, on järgmised:

 • Farmatseutiline metüleensinine, mis parandab mitokondriaalset hingamist ja aitab mitokondriaalset parandamist. 15–20 milligrammi päevas võib see potentsiaalselt aidata lahendada mõnda väsimust, mida paljud kannatavad pärast jaburust. See võib olla kasulik ka ägedate insultide korral. Esmane vastunäidustus on see, kui teil on G6PD puudus (pärilik geneetiline seisund), sel juhul ei tohiks te metüleensinist üldse kasutada.
 • Infrapuna valgus, kuna see käivitab teie mitokondrites melatoniini tootmise24 seal, kus seda kõige rohkem vajate. Reaktiivsete hapnikuliikide moppimisega aitab see parandada ka mitokondriaalset funktsiooni. Looduslik päikesevalgus on 54,3% infrapunakiirgust,25 nii et see ravi on saadaval tasuta.

Artikli algallikas: Tunnistused COVID süstide vigastatud (mercola.com), COVID-i kaadrite tagajärjed 1. osa (substack.com)

Viited ja allikad:

 • 20 Twitter, Ed Dowd 2. veebruar 2022 Account Deleted by Twitter

Kui see artikkel Sind kõnetas, on Sul võimalik liituda uudiskirjaga ja toetada meie tegevust.

Toeta meie tegevust

Liitu uudiskirjaga

0 Jagamist
Seotud artiklid

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.