Foto: Reuters

Kas salastamine hoiab ära kahjunõuded?

Zachary Stieber

Kas salastamine hoiab ära kahjunõuded? FDA sõnul vajab Pfizeri COVID-19 vaktsiiniandmete täielikuks vabastamiseks 75 aastat.
0 Jagamist
0
0

Kas salastamine hoiab ära kahjunõuded? FDA sõnul vajab Pfizeri COVID-19 vaktsiiniandmete täielikuks vabastamiseks 75 aastat.

Miks üldse peab salastama toote koostist ja toimet, kui see on Pfizeri sõnul “elu päästja”? Mida varjatakse?

FDA
Foto allikas Reuters. FDA sõnul vajab Pfizeri COVID-19 vaktsiiniandmete täielikuks vabastamiseks 75 aastat.

USA Toidu- ja ravimiamet (FDA) palub kohtunikul anda 75 aastat aega vaktsiini Pfizeri ja BioNTechi kohta andmete esitamiseks, mis on 20 aastat rohkem kui eelmises taotluses.

FDA esindaja ütles kohtule, et suudab töötada kiiremini kui varem pakutud 500 lehekülge kuus, kuid ta ütles ka, et seal on rohkem kui 59 000 lehekülge rohkem kui varasemas taotluses mainitud.

See ajakava võtab aega vähemalt aastani 2096, kirjutas juhtumiga tegelev advokaat Aaron Siri ajaveebipostituses.

Aaron Siri selgitab, et selline salastatus tähendab, et ameeriklased ei saa keelata toote turustamist, ei saa nõuda kahjutasu, ei saa teada toote koostist ja toimet.

Loe rohkem siit.

0 Jagamist
Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Seotud artiklid

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.
Swedish-scientists -successfully-swap -bodies

Miks vaikitakse tõhusatest ravimeetoditest?

Sajad ja tuhanded päästmata elud. Miks keeldutakse aktsepteerimast ravimeid, mis nii hästi toimivad? Pole tehtud uuringuid? On küll tehtud ja neid on palju. Pole andnud kliiniliselt häid tulemusi? On küll, ülipalju uskumatult häid tulemusi.

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.