mRNA vaktsiin põhjustab mikrotrombe ja on surmav

Rahvuslik Teataja

Enamus mRNA vaktsiinidega kaitsepoogituid sureb paari aasta jooksul?
0 Jagamist
0
0

Rahvuslik Teataja kirjutab:

2021 aasta juuli keskel käis mitmel pool alternatiivmeedias ringi video, mille sisu ei saa pidada muuks kui kohutavaks.

Kanada arst ja meditsiiniteadlane Charles Hoffe väidab, et enamus mRNA vaktsiinidega kaitsepoogituid sureb lähiaastatel südamepuudulikkuse tõttu. Tema arvamuse järgi satub kaitsepookimisel organismi 40 miljardit mRNA ogavalgu molekuli. 25% püsib neist käsivarres, 75% kannab veri mööda keha laiali. Organism hakkab seeläbi tootma antikehi ja saavutatakse immuunsus COVID-19 vastu. Kuid kõrvaltoimena ogavalgumolekulid tekitavad kõige peenemates veresoontes– kapillaarides mikroskoopilisi vereummistusi ehk trombe.

Charles Hoffe selgitab üksikasjalikult, kuidas trombid tekivad. Mikrotrombid ei ole muul viisil avastatavad kui D-dimeeritesti abil. Ta on leidnud mainitud testi abil mikrotrombe vähemalt 60% kaitsepoogitutel.

Mikrotrombid ummistavad kapillaare ajus, seljaajus, südames ja kopsudes. Verevarustusest ilma jäänud rakud hukkuvad. Kuna mitmed mainitud organid koosnevad rakkudest, mis inimese elu ajal ei taastu, siis vaktsineeritute kehaline ja vaimne võimekus saab püsivalt kahjustatud. Tõsiseim on kopsukahjustus. Kui kopsukapillaarid on ummistunud, siis tekib haigetel RET-i seisund, kopsuarterite üler.hk ehk pulmonaalhüpertensioon(ladina k hypertonia pulmonalis – toim). Süda on sunnitud töötama pideval ülekoormusel, et ummistunud kapillaaridest verd läbi pumbata. Haiged, kellel on tekkinud kirjeldatud seisund, surevad tavaliselt mõne aasta jooksul südamepuudulikkusse.

Ekraanitõmmis ajalehest Rahvuslik Teataja nr. 109

Allikas: https://covidcalltohumanity.org/2021/09/08/dr-charles-hoffe-mrna-vaccines-will-kill-most-people-through-heart-failure-62-already-have-microscopic-blood-clots/

Kui see artikkel Sind kõnetas, on Sul võimalik liituda uudiskirjaga ja toetada meie tegevust.

Toeta meie tegevust

Liitu uudiskirjaga

0 Jagamist
1 comment
  1. “Tema arvamuse järgi satub kaitsepookimisel organismi 40 miljardit mRNA ogavalgu molekuli. ”
    mRNA ise ei ole ogavalk vaid on ainult korraldus ogavalku toota. Iga mRNA molekuli kohta toodetakse organismis kümneid ogavalgu molekule.
    40 miljardit on vale number. Õige number on 3 triljonit. See on 75 korda rohkem. Arvutuse aluseks on mRNA mass 6 megadaltonit (https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/0092867475901683) ja doosi suurus 30 mikrogrammi (https://www.tga.gov.au/sites/default/files/auspar-bnt162b2-mrna-210125-pi.pdf).
    Seda siis nende endi reklaami järgi. Mida seal tegelikult süstitakse ei tea keegi peale nende kes purkidele numbreid jagavad.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Seotud artiklid

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.
Swedish-scientists -successfully-swap -bodies

Miks vaikitakse tõhusatest ravimeetoditest?

Sajad ja tuhanded päästmata elud. Miks keeldutakse aktsepteerimast ravimeid, mis nii hästi toimivad? Pole tehtud uuringuid? On küll tehtud ja neid on palju. Pole andnud kliiniliselt häid tulemusi? On küll, ülipalju uskumatult häid tulemusi.
Janika Veski

Elupäästev mineraalne lahus

Janika Veski päästis oma väikese lapse elu lihtsa mineraalse lahusega siis, kui meditsiin ei olnud suutnud seda teha viie kuu jooksul. Janika avaldab intervjuu, mis salvestati eelmisel sügisel, ent ei saanud eetriluba. Janika Veski: "Avaldan nüüd saate lindistuse, et see elupäästev info jõuaks iga Eesti inimeseni ning igaüks saaks ise otsustada, mis on tõde ja mis mitte."

Miks sa pole kuulnud, et arstid ei soovita vaktsineerimist?

Meediatööstusel ei olnud juba algusest peale mitte mingit šanssi teda allutanud farmaatsiatööstuse rahalaviini vastu. Ja üheks tulemuseks ongi see, et suur osa inimestest pole kuulnudki, et tegelikult on maailmas väga palju arste, kes vaktsineerimist kritiseerivad.