Remdesiviiri surmajuhtumite kohtuasjad

Revo Jaansoo

Remdesiviir oli välja töötatud Ebola raviks ja sellele anti ajutine ja tingimuslik kasutusluba Covidi raviks. Polnud tehtud mingeid katsetusi ega uuringuid Covidi ravimiseks. Hakati inimeste peal katsetama ja eeldati, et see töötab. Tagajärjed aga on kohutavad.
0 Jagamist
0
0

Remdesiviiri surmajuhtumite kohtuasja pressikonverents: Ameerika Ühendriikide Laste Tervisekaitse toel esitati kolmele haiglale hagi 14 pere nimel, kes kaotasid lähedased tervishoiuteenuse osutajate käe läbi, kes kasutasid remdesiviiri COVID-19 raviks. Kolm esitatud kaebust esitati Clovise kogukonna meditsiinikeskuses, kogukonna piirkondlikus meditsiinikeskuses ja Saint Agnese meditsiinikeskuses.

Remdesiviir oli välja töötatud Ebola raviks ja sellele anti ajutine ja tingimuslik kasutusluba Covidi raviks. Polnud tehtud mingeid katsetusi ega uuringuid Covidi ravimiseks. Hakati inimeste peal katsetama ja eeldati, et see töötab. Tagajärjed aga on kohutavad.

7. septembril 2022 pidi Fresno Veteranide Memoriaalmuuseumis toimuma pressikonverents, kuid linn ei lubanud osalejaid rajatise sisse ega väljapoole. Jumala armu läbi viidi üritus pastor Anthony Florese kirikusse.

Seda teavet hoitakse avalikkuse eest peidus

Lühendatud versioon umbes 4 tundi ja 40 minutit kestvast kuulmisest 1 tunniks ja 6 minutiks kõige olulisematest ilmutustest, mida kõike peaksid teadma. Meie korrumpeerunud meedia tühistab kõik, kes julgevad avalikkust Covidi kohta tõde teavitada. Seda tasub vaadata ja jagada. Dr. Fauci ja CDC poolt peale surutud meie haiglaprotokollid tapavad patsiente, kes eelistavad saada palju Covidi raha, et suruda teatud ravimeid, mis ei ole ohutud. Nad ütlevad alati “järgige raha, et otsida tõde”. See kuulamine käsitleb seda, miks maskid selle viiruse vastu ei tööta, miks ei ole lubatud kasutada parimaid ja tõhusaid ravimeetodeid, mis maksavad tuhandeid dollareid vähem. See hõlmab ka vaktsiinivigastusi ja seda, miks meie lapsed ei peaks seda täiskasvanutele ohutut süsti võtma, ei tohiks kindlasti olla meie lastele kohustuslik. Kuulake vahelduseks eksperte, mitte rääkivaid päid, kes loevad nende stsenaariume ja nimetavad seda uudisteks. Valed “loodusliku immuunsuse”, valed hüdroksüklorokviini ja ivermektiini kohta on põhjustanud palju surmajuhtumeid, kus arstid ja apteekrid ei tohtinud seda kasutada. Meie sõjavägi on nende hullumeelsete mandaatide ja nurisünnituste, vähivormide ja neuroloogiliste probleemide tõttu ohus. Palun kuulake ja jagage, mida meedia on tsenseerinud.

Palun jagage seda videot nendega, kes teile meeldivad, ja nendega, kes ei ole nõus oma uurimistööd tegema.

Kuna seda teavet hoitakse avalikkuse eest, palun vaadake ja jagage CHD pressikonverentsi videot. TV või Rumble’isFresno, CA — Remdesivir Deaths Lawsuit Press Conference – CHD TV: Livestreaming Video & Audio (childrenshealthdefense.org)

0 Jagamist
Seotud artiklid

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.