Suhkruvaba piparkoogi smuuti

Veiko Huuse

0 Jagamist
0
0

On kätte jõudnud piparkoogi aeg, aga mis siis, kui võiksite selle asemel süüa kõhtutäitvat valgusmuutit?

Milline on valgurikas tervislik smuuti?

Siin on lihtne smuuti retsept, mida proovida. See on tervislikum valik prebiootikumide ning vitamiinide ja mineraalidega. Nammi. See meeldib ka lastele.

Koostisained:

250 ml Kookospiim või mandlipiim(suhkruvabad)
1/3 tassi valgupulbrit(näiteks: ICONFIT Whey Protein)
1 tl Golden Stevia magusainet Stevia/Inuliin 1:10
½ tl ingveripulber
½ tl vanillipastat
½ tl maitsepiprasegu(purustatud nelgipulber, kaneelipulber, must pipar)
1 tl chiaseemneid
1 tl Golden Stevia psüllum husk kiudainet
1 tass jääd

Tegevus:
Lisage kõik koostisained blenderisse ja segage. Soovitan juua kohe. Nautige!

Mis on suhkruvaba piparkook? Kust saab osta suhkruvaba piparkoogitainast?

Golden Stevia Keto Piparkoogi taigen on spetsiaalselt välja töötatud Keto Low Carb High Fat (LCHF) põhimõtete järgi- suhkruvaba, gluteenivaba, low carb. Kasutatud on kuldse linaseemne jahu, mandlijahu, Psüllium Husk kiudainet ja palju erinevaid ürte kaneeli, ingveri, nelki, kardemoni, muskaati, vürtsi, musta pipart. Pole lisatud suhkruid, suhkru asemel kasutatud Golden Stevia suhkruasendajat.

Mis on suhkur? Kas suhkur on kahjulik tervisele?

Telli varakult omale suhkruvaba tervislik piparkoogi taigen SIIT:

Kui sind huvitab suhkruvaba tervislik eluviis ja toidud, siis SUHKRUVABA JÕULUD raamatus on kõik vajalik selleks olemas.

0 Jagamist
Seotud artiklid

Aeg ülendada üksteist vabadusse ja usaldusse

Läbime intensiivset inimeseksolemise kõiki tasandeid transformeerivat ajajärku ning vajame selle käigus sügavat käimasolevate protsesside mõistmist nii individuaalselt kui ka kollektiivselt. Arusaamist ruumimõõtme avardumise vajalikkusest ning sellega kaasnevast vastutusest ja uue, kõrgema teadlikkusega maailma loomise võimalikkusest. Kui väline maailm tekitab ahistatuse tunnet, on see impulsiks liikuda veelgi sügavamale, et avada omaenda potentsiaali senisest avaramas mõõtkavas. Tiina Varatalu tekstid on sel teekonnal inspireerivad suunanäitajad: "Inimteadvus avardub uude plaani ja see, mis enne ajas endast välja, lämmatas, tühistas, on suuremas kontekstis hõlmatav, lahenev."

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.
Swedish-scientists -successfully-swap -bodies

Miks vaikitakse tõhusatest ravimeetoditest?

Sajad ja tuhanded päästmata elud. Miks keeldutakse aktsepteerimast ravimeid, mis nii hästi toimivad? Pole tehtud uuringuid? On küll tehtud ja neid on palju. Pole andnud kliiniliselt häid tulemusi? On küll, ülipalju uskumatult häid tulemusi.