Bill Gates omab diplomaatilist puutumatust rohkemgi kui Putin või Biden

Veiko Huuse

WEF, WHO, GAVI, Big Pharma, Big Tech ja Bill Gates toetasid ülemaailmset inimkonna süstimist biorelvaga – nanolipiidide (mis on klassifitseeritud mürgiks) süstimiseks 5,7 miljardile inimesele maa eluprogrammis. Me ei tohi lubada olla nendel inimolenditel meie ühiskonnas, kes inimesi mürgiga süstivad ja nendel, kes propageerivad mürki.
0 Shares
0
0

Bill Gates’i asutatud GAVI on valitsusväline organisatsioon, millel on lubatud tegutseda ilma makse maksmata, kuid millel on ka täielik puutumatus ka kõige selle eest, mida nad valesti teevad. Shveits pole mitte ainult Kabali pesitsuskoht vaid seal luuakse kõik inimkonna orja- ja hävitusprogrammid poliitikas, meedias, rahanduses ja meditsiinis. Kes aga on see julge WEF asutajaliige, kes on võtnud ette Bill Gates ja Kabal hävitada?

0 Shares
You May Also Like

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.