Foto: Fantaasia

Kas Covid süsti saaja on geneetiliselt kaaperdatud?

“Kordan, et inimese toit tuleb loodusest, mitte laboratooriumitest. Toit loodusest on ka kõigi haiguste ravim. Kui suur meedia kutsub inimesi jälle vaktsineerima, siis ära mine. Mina kutsun sind elama loodusega harmoonias ja ühinema Elujõuliste tervete inimestega.” – Veiko Huuse
0 Jagamist
0
0

COVID vaktsiini süstimisel teie kehas toodetav toksiline valk ei ole ainus terviseprobleem, mida peaksite teadma. Väga värske avastus Ühendkuningriigi teadlaste poolt kinnitab, et covid vaktsiinid tekitavad “ribosomaalseid nihkeid” ja nende tulemusel toodetakse “kontrolli alt” väljas valke. Loe edasi ja saad rohkem teada uuest avastusest ja terviseohtudest ning lisaks saad teada, mida tähendab mRNA salajane kood…. Artikli lõpuks saad teha järeldused, kas Covid süst on inimese DNA rikkunud või mitte ja kas vaktsiini on võimalik kehast välja saada…

0 Jagamist
Seotud artiklid

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.