Erki Laansalu saade „Ruupor” tutvustab ettevõtjat ja uue ühiskonna loojat Veiko Huuse

0 Jagamist
0
0

Veiko on tulnud läbi tulest ja veest, kasvanud üles NSVLi okupatsiooni ajal mugavusteta maakodus, mis õpetas talle distsipliini, töökust, sihikindlust ja vastupidavust. Ta on ettevõtjana olnud tegev paljudes valdkondades, nagu IT, reklaam, transport, ehitus, tööstus- ja toidukaupade jae- ja hulgimüük, ta on loonud palju erinevaid tootmisettevõtteid. Veiko on reisinud peaaegu kogu maailmas, elanud ja töötanud mitmes riigis.

Tema hiljutisemad ettevõtmised on seotud loodusliku suhkruasendajaga Stevia ning eesti ja välismaa leiutajatega. Viimast ettevõtmist sobib kirjeldama fraas: innovatsioon ja tehnoloogia kogu inimkonna hüvanguks.

Saade Ruupor Saatekülaline: Veiko Huuse
Saatejuht: Erki Laansalu
Saade salvestatud: 09.2020

Saadet saab kuulata ka podcastina siit: https://anchor.fm/erki-laansalu/episo…
Podcasti kujul: https://anchor.fm/erki-laansalu

0 Jagamist
Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Seotud artiklid
Meri

Vaba maailm

Fonte.News on Eestimaal loodud rahvusvaheline uudiste avaldamise keskkond. Koos mõttekaaslastega üle maailma loome uue ühiskonna ja Fonte.News on uue ühiskonna info levitaja.

Hingamislaulupidu kui galaktiline sündmus

Hingamislaulupeo looja Heiki Tomson: „Kui igaüks hingab oma hinge hingamist, siis sügavus, millega on võimalik kõike muuta, nii isiklikus plaanis kui rahvuse plaanis kui ka võib-olla kogu inimkonna jaoks – selle potentsiaal on tohutu!“

Mis on Sinu jaoks püha?

Väljaande Fonte.News looja Veiko Huuse intervjueerib muusikut ja teadmameest Tarmo Urbi. Intervjuus räägitakse tervisest, loodusest, hingest, vaimust, needusest, poliitikast, eestlaste päritolust, Eestimaa saatusest ja idiootidest.
Silvia Ilves, Meeli Lepson, Karmen Tellisaar, Saale Kareda

Kes aitab üles otsida südametunnistuse?

22. aprillil kõneles Veiko Huuse Keila-Joa lossis viimase paari nädala sündmustest Saale Kareda, Silvia Ilvese, Meeli Lepsoni ja Karmen Tellisaarega. Vabad ja julged eestlased seisid sel päeval juba 23ndat päeva Toompea lossi väljakul ja ootasid, millal valitsusjuhid hakkavad rahvaga suhtlema. Inimesed seisavad Toompeal oma vabaduse eest ja vabadust piiravate seaduste vastu.

Veiko Huuse pöördumine

Veiko Huuse: Jälgi protsesse nüüd ja lähipäevil. Avalikuks tuleb kogu tõde ja meie, vaba rahvas, juhime koos oma maad edasi! Me seisame iseenda, oma lähedaste ja kogu maailma rahvaste vabaduse eest. Meiega on kogu universumi valguserüütlid, inglid, šamaanid, elusad hinged. Valgus, vabadus ja armastus võidab alati. Meiega on loodusvägi, maavägi ja elusate hingede vägi. Me katame kogu maa valguse ja armastusega. Vaba Eesti Looja