Erki Laansalu saade „Ruupor” tutvustab ettevõtjat ja uue ühiskonna loojat Veiko Huuse

0 Jagamist
2
0
0

Veiko on tulnud läbi tulest ja veest, kasvanud üles NSVLi okupatsiooni ajal mugavusteta maakodus, mis õpetas talle distsipliini, töökust, sihikindlust ja vastupidavust. Ta on ettevõtjana olnud tegev paljudes valdkondades, nagu IT, reklaam, transport, ehitus, tööstus- ja toidukaupade jae- ja hulgimüük, ta on loonud palju erinevaid tootmisettevõtteid. Veiko on reisinud peaaegu kogu maailmas, elanud ja töötanud mitmes riigis.

Tema hiljutisemad ettevõtmised on seotud loodusliku suhkruasendajaga Stevia ning eesti ja välismaa leiutajatega. Viimast ettevõtmist sobib kirjeldama fraas: innovatsioon ja tehnoloogia kogu inimkonna hüvanguks.

Saade Ruupor Saatekülaline: Veiko Huuse
Saatejuht: Erki Laansalu
Saade salvestatud: 09.2020

Saadet saab kuulata ka podcastina siit: https://anchor.fm/erki-laansalu/episo…
Podcasti kujul: https://anchor.fm/erki-laansalu

2 Jagamist
Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Seotud artiklid
Meri

Vaba Eesti

Oleme loonud rahvusvahelise keskkonna Fonte.News, et koos mõttekaaslastega üle maailma luua ja hoida visiooni inimest ja loodust väärtustava ühiskonna rajamise võimalikkusest. Rahu ja enda keskmes hoidmine keset mistahes turbulentse on ainus viis, kuidas tulla välja maailma haaranud kaosest. Me oleme loova väe kehastused siin maistel radadel ning suudame üheskoos luua senisest kõrgemat ühiskondlikku reaalsust.
Silvia Ilves, Meeli Lepson, Karmen Tellisaar, Saale Kareda

Kes aitab üles otsida südametunnistuse?

22. aprillil kõneles Veiko Huuse Keila-Joa lossis viimase paari nädala sündmustest Saale Kareda, Silvia Ilvese, Meeli Lepsoni ja Karmen Tellisaarega. Vabad ja julged eestlased seisid sel päeval juba 23ndat päeva Toompea lossi väljakul ja ootasid, millal valitsusjuhid hakkavad rahvaga suhtlema. Inimesed seisavad Toompeal oma vabaduse eest ja vabadust piiravate seaduste vastu.

Veiko Huuse pöördumine

Veiko Huuse: Jälgi protsesse nüüd ja lähipäevil. Avalikuks tuleb kogu tõde ja meie, vaba rahvas, juhime koos oma maad edasi! Me seisame iseenda, oma lähedaste ja kogu maailma rahvaste vabaduse eest. Meiega on kogu universumi valguserüütlid, inglid, šamaanid, elusad hinged. Valgus, vabadus ja armastus võidab alati. Meiega on loodusvägi, maavägi ja elusate hingede vägi. Me katame kogu maa valguse ja armastusega. Vaba Eesti Looja

Indrek Vainu: Õnnelikuks teeb lihtne elu

Tutvustame Vaba Eesti homse suurürituse esinejat Indrek Vainut: "Meie valik on elada metsas ja ma ei heida ette korteris elamist, aga tekib küsimus, kas elus olemise eesmärk on kuni surmani lihtsamini elada. Ma soovin, et inimesed saaksid aru, et tegelikult peitub õnn lihtsas elus ja loodusega üks olemises. Et meile on veel jäänud meie maa ja kultuur ning see on esmatähtis. Kõik muu – raha ja staatus – on tühine ja kaduv nagu tolm."