Fonte.News sai kahe aastaseks

Veiko Huuse

Fonte.News uudistekanal alustas tegevust 22.12.2020 aastal.
0 Jagamist
0
0

Fonte.News on Eestimaal loodud rahvusvaheline uudiste avaldamise keskkond. Koos mõttekaaslastega üle maailma loome uue ühiskonna ja Fonte.News on uude ühiskonda ülemineku info levitaja.

Numeroloogias on nr 2 väga võimas ja tugev number. Tänasel pööripäeval, 22.12.2022, on mõistlik tuletada inimestele meelde järgmist sõnumit:

“Lase lahti inimestest, kes pole valmis sind armastama sellena, kes sa oled. See on kõige raskem asi, mida sa oma elus tegema pead, kuid see on ka kõige olulisem. Lõpetage rasked vestlused inimestega, kes ei taha muutuda.

Lõpeta ilmumine inimeste ellu, kes ei ole huvitatud sinu kohalolekust. Ma tean, et su sisetunne on teha kõik selleks, et teenida tunnustust nende ees, kes sind ümbritsevad, kuid see on tõuge, mis varastab sinu aja, energia, vaimsuse ja füüsilise tervise.

Kui hakkad elu eest võitlema rõõmu, huvi ja pühendumusega, ei ole kõik valmis sind selles kohas jälgima. See ei tähenda, et sa pead muutma seda, kes sa oled, vaid see tähendab, et sa peaksid lahti laskma inimestest, kes ei ole valmis sinuga kaasas käima.

Kui sind välistavad, solvavad, unustavad või ignoreerivad inimesed, kellele sa oma aega annad, ei tee sa sellega kellelegi teenet, jätkates tühja kohta oma energia ja elu pakkumisega. Tõde on see, et sa ei ole kõigi jaoks ja kõik ei ole sinu jaoks.

See teebki selle nii eriliseks, kui leiad inimesed, kellega sul on sõprus või armastus. Sa saad teada, kui väärtuslik see on, sest sa kogesid seda, mis seda ei ole.

Mida rohkem aega sa kulutad, püüdes panna ennast armastama, keda sa ei suuda, seda rohkem aega kulutad sa ennast ilma jättes selle ühenduse võimalusest kellegi teisega.

Siin planeedil on miljardeid inimesi ja paljud neist kohtuvad sinuga huvi ja pühendumuse tasemel.

Mida rohkem jääd seotuks inimestega, kes kasutavad sind emotsionaalse tervenemise padjana, taustavariandina või terapeudina, seda kauem kõnnid soovitud kogukonnast minema.

Võib-olla, kui sa lõpetad ilmumise, siis sind ei taheta. Võib-olla kui sa lõpetad proovimise, siis suhe lõpeb. Võib-olla, kui lõpetad sõnumi saatmise, jääb telefon nädalateks pimedaks.

See ei tähenda, et sa rikkusid suhte, see tähendab, et ainus asi, mis tagasi hoidis, oli energia, mida sa andsid selle hoidmiseks.

See ei ole armastus, see on kiindumus. See on tahtmine anda võimalust neile, kes seda ei vääri. Sa väärid palju, on inimesi, kes ei peaks sinu elus olema, sa pead seda vaid mõistma.

Kõige väärtuslikum asi, mis sul elus on, on sinu aeg ja energia, sest mõlemad on piiratud. Kui annad oma aega ja energiat, defineerid oma olemasolu.

Kui mõistad seda, hakkad mõistma, miks oled nii ärevil, kui veedad aega inimestega, tegevustes, kohtades või olukordades, mis sulle ei sobi ja ei peaks sinu läheduses nad olema, sest sinu energiat varastatakse.

Hakkad mõistma, et kõige olulisem asi, mida saad enda ja kõigi enda ümber olevate heaks teha, on kaitsta oma energiat pahelisemalt kui miski muu.

Muuda oma elu turvaliseks varjupaigaks, kuhu on lubatud vaid ′′ ühilduvad ′′ inimesed sinuga.

Sa ei vastuta kellegi päästmise eest. Sa ei vastuta nende veenmise eest, et nad paraneksid. See ei ole sinu töö, et eksisteerida inimeste jaoks ja anda oma elu neile!

Sest kui sa tunned end halvasti, kui tunned kohustust, oled sa pealetükkivusega kõigi probleemide juur, kartes, et sulle ei osutata tagasi teeneid. See on sinu ainus kohustus mõista, et oled oma saatuse peremees ja võtad vastu armastuse, mida sa väärid.

Otsusta, et väärid tõelist sõprust, pühendumist.” tõelist ja täielikku armastust tervete ja jõukate inimestega. Siis oota ja vaata kui palju kõik muutuma hakkab ja see muutub, see on kindel, positiivsete inimeste ja hea energiaga, ära raiska aega inimestega, kes pole seda väärt, muutus annab sulle armastuse, väärtuse, õnne ja kaitse, mida väärid.”- Anthony Hopkins

Maailm muutub ja seekordne muutus on teistsugune. Fonte.News jätkab uudiste avaldamist nii selles vanas maailmas kui ka uues maailmas.

Tänan kõiki lugejaid, toetajaid, endisi ja praeguseid koostööpartnereid. Koos loome uue – harmoonilise – maailma.

Soovin kõigile valgust, aega ja armastust.

Veiko Huuse, Fonte.News looja ja vastutav väljaandja

Veiko Huuse
0 Jagamist
Seotud artiklid

Aeg ülendada üksteist vabadusse ja usaldusse

Läbime intensiivset inimeseksolemise kõiki tasandeid transformeerivat ajajärku ning vajame selle käigus sügavat käimasolevate protsesside mõistmist nii individuaalselt kui ka kollektiivselt. Arusaamist ruumimõõtme avardumise vajalikkusest ning sellega kaasnevast vastutusest ja uue, kõrgema teadlikkusega maailma loomise võimalikkusest. Kui väline maailm tekitab ahistatuse tunnet, on see impulsiks liikuda veelgi sügavamale, et avada omaenda potentsiaali senisest avaramas mõõtkavas. Tiina Varatalu tekstid on sel teekonnal inspireerivad suunanäitajad: "Inimteadvus avardub uude plaani ja see, mis enne ajas endast välja, lämmatas, tühistas, on suuremas kontekstis hõlmatav, lahenev."

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.