Kas Eestimaa venelased tahavad uut ühiskonda?

Väljaande Fonte.News asutaja Veiko Huuse intervjuu Eestimaal elavate vene keelt kõnelevate rahvaste esindaja ja „Öise vahtkonna“ endise liikme Sergei Tõdõjakoviga.
10 Jagamist
10
0
0

Väljaande Fonte.News asutaja Veiko Huuse intervjuu Eestimaal elavate vene keelt
kõnelevate rahvaste esindaja ja „Öise vahtkonna“ endise liikme Sergei
Tõdõjakoviga.

Sergei Tõdõjakov: „Näen, et tuleviku maailmas puuduvad äritehingutes
rahasuhted. Raha on kohutav religioon, mis survestab kõiki inimteadvuse
aspekte ega aita inimteadvuse arengut loometasandil. Eesti tulevikku näen
raha ideoloogiast vabana, uue ühiskonna ja elukorralduse loomises, kus võim
on otseselt Eestimaa kodanike käes. Näen Eestit suveräänse riigina, kus
valitseb Eestimaa kodanik, mitte esindusdemokraatia erinevate erakondadega
nagu praegu. Nii saab arendada õiglaselt majandust, haridust ja muid elu
valdkondi.“

Kuula intervjuud eesti ja vene keeles subtiitritega.

Filmis ja monteeris Erki Laansalu: https://vimeo.com/videograaf

Kui see artikkel Sind kõnetas, on Sul võimalik liituda uudiskirjaga ja toetada meie tegevust.

Toeta meie tegevust

Liitu uudiskirjaga

10 Jagamist
Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Seotud artiklid

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.
Swedish-scientists -successfully-swap -bodies

Miks vaikitakse tõhusatest ravimeetoditest?

Sajad ja tuhanded päästmata elud. Miks keeldutakse aktsepteerimast ravimeid, mis nii hästi toimivad? Pole tehtud uuringuid? On küll tehtud ja neid on palju. Pole andnud kliiniliselt häid tulemusi? On küll, ülipalju uskumatult häid tulemusi.