Kogu elu Sinu ümber ja Su sees tahab õitseda ja särada

Bruce Lipton võtab filmi olulisuse kokku nii: „Thrive 2 on eluliselt tähtis ja ajakohane dokumentaalfilm, mis jagab päriselt töötavaid lahendusi ja teadmisi. Need teadmised annavad meile tagasi meie väe otsustada ise oma elu üle ning päästa inimkonna tulevik.“
0 Jagamist
0
0

Dokumentaalfilmist Thrive 2: This is what it takes
„Õitseng 2: See on see, mida me vajame“
Filmisoovitus

Maailma populaarsemaid dokumentaalfilme „Thrive 1“ („Õitseng 1“) linastus 2011. aastal ning osutus nii edukaks, et Foster ja Kimberley Carter Gamble otsustasid teha filmile järje, mis jõudis vaatajateni 2020. aastal. Esimese filmi järel võtsid filmiloojatega ühendust paljud teadlased, arstid, vabamõtlejaid ja teised ärksad inimesed ning filmiloojad otsustasid uuest avastusretketest teha järjekordse kaasahaarava dokumentaafilmi. 

Maailmakuulus arengubioloog, kirjanik ja epigeneetika eestvedaja Bruce Lipton võtab teise filmi olulisuse kokku nii: „Thrive 2 on eluliselt tähtis ja ajakohane dokumentaalfilm, mis jagab päriselt töötavaid lahendusi ja teadmisi. Need teadmised annavad tagasi meie väe otsustada ise oma elu üle ning päästa inimkonna tulevik.“

Foster ja Kimberley Carter Gamble kutsuvad sind kaasa avastama inimkeha, -teadvuse ja teaduse tippsaavutusi. Autorid jutustavad järjekordse südamliku ja tervendava loo inimühiskonna kitsaskohtadest ning kuidas leida uusi lahendusi. Film on loodud lootusrikkalt ning energias ja teadmises, et ükskõik, kus sa ka ei oleks, alati on võimalus täna — siin ja praegu — valida endale teistsugune tulevik. Filmis liigutakse reaalsuse olemuse vundamendi selgitusest — kuidas kõik meie ümber on heli ja vibratsiooni baasil üles ehitatud toorusväljadel põhinev süsteem — kuni sellel teadmisel põhinevate praktiliste leiutisteni priienergia ja tervise valdkonnas. 

Siinse portaali lugejale ei tohiks olla uudiseks see, et teatud leiutisi, mis aitaksid tõhusalt kogu inimkonda, hoitakse saladuses. Kes on avatud mõtlemisega, näeb seda Eestiski. Tõelist innovatsiooni inimeste ja looduse hüvanguks teaduse-, tervise- ja energiamaastikul ei soodustata. Dokumentaalfilm Thrive 2 toob paljud varjatud tehnoloogiad nii tervise- kui ka elektrienergia valdkonnast esimest korda laiema avalikuse ette. 

Võrreldes esimese osaga on tajuda ka filmitegijate endi arengut. Kui esimene osa oli tugevalt vastanduvas ja võitlevas energias, siis teine osa on juba kordades võimsamalt just uues loovas energias. Seetõttu ei anta enam ebateadlikult niipalju energiat ära, vaid keskendutakse uue ja parema loomisele, olles ühtlasi valusate teemade osas kaastundlikud ja armastavad.

Loomulikult on filmis juttu ka tõsistel teemadel nagu praeguse ülemaailmse eriolukorra telgitagused ja kuritegeliku eliidi plaanid, mis mängivad filmi ülesehituses olulist rolli. Enne probleemi teadvustamist ei saa ju alustada lahenduste otsimisega!

Filmi fookus on aga eelkõige sellel, kuidas liikuda kriisist välja ning kuidas me saaksime hakata looma ja elama kerget, rõõmsat, tervet ja õitsvat elu. Tõde, eriti kui see on olnud väga pikalt varjul, teeb tihti haiget, kuid see on tervenemiseks ja vabanemiseks möödapääsmatult vajalik.

Filmiloojate endi lühitutvustus:

Film on inglise keeles ning seda on võimalik soodsalt laenutada Thrive 2 kodulehel https://www.thriveon.com

Allikad:

0 Jagamist
Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Seotud artiklid

Aeg ülendada üksteist vabadusse ja usaldusse

Läbime intensiivset inimeseksolemise kõiki tasandeid transformeerivat ajajärku ning vajame selle käigus sügavat käimasolevate protsesside mõistmist nii individuaalselt kui ka kollektiivselt. Arusaamist ruumimõõtme avardumise vajalikkusest ning sellega kaasnevast vastutusest ja uue, kõrgema teadlikkusega maailma loomise võimalikkusest. Kui väline maailm tekitab ahistatuse tunnet, on see impulsiks liikuda veelgi sügavamale, et avada omaenda potentsiaali senisest avaramas mõõtkavas. Tiina Varatalu tekstid on sel teekonnal inspireerivad suunanäitajad: "Inimteadvus avardub uude plaani ja see, mis enne ajas endast välja, lämmatas, tühistas, on suuremas kontekstis hõlmatav, lahenev."

Kriis on võimalus muutusteks

Bruce Lipton võtab filmi olulisuse kokku nii: „Thrive 2 on eluliselt tähtis ja ajakohane dokumentaalfilm, mis jagab päriselt töötavaid lahendusi ja teadmisi. Need teadmised annavad meile tagasi meie väe otsustada ise oma elu üle ning päästa inimkonna tulevik.“

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.
Meri

Vaba maailm

Fonte.News on Eestimaal loodud rahvusvaheline uudiste avaldamise keskkond. Koos mõttekaaslastega üle maailma loome uue ühiskonna ja Fonte.News on uue ühiskonna info levitaja.

Hingamislaulupidu kui galaktiline sündmus

Hingamislaulupeo looja Heiki Tomson: „Kui igaüks hingab oma hinge hingamist, siis sügavus, millega on võimalik kõike muuta, nii isiklikus plaanis kui rahvuse plaanis kui ka võib-olla kogu inimkonna jaoks – selle potentsiaal on tohutu!“

Mis on Sinu jaoks püha?

Väljaande Fonte.News looja Veiko Huuse intervjueerib muusikut ja teadmameest Tarmo Urbi. Intervjuus räägitakse tervisest, loodusest, hingest, vaimust, needusest, poliitikast, eestlaste päritolust, Eestimaa saatusest ja idiootidest.
Silvia Ilves, Meeli Lepson, Karmen Tellisaar, Saale Kareda

Kes aitab üles otsida südametunnistuse?

22. aprillil kõneles Veiko Huuse Keila-Joa lossis viimase paari nädala sündmustest Saale Kareda, Silvia Ilvese, Meeli Lepsoni ja Karmen Tellisaarega. Vabad ja julged eestlased seisid sel päeval juba 23ndat päeva Toompea lossi väljakul ja ootasid, millal valitsusjuhid hakkavad rahvaga suhtlema. Inimesed seisavad Toompeal oma vabaduse eest ja vabadust piiravate seaduste vastu.