Kogu elu Sinu ümber ja Su sees tahab õitseda ja särada

Bruce Lipton võtab filmi olulisuse kokku nii: „Thrive 2 on eluliselt tähtis ja ajakohane dokumentaalfilm, mis jagab päriselt töötavaid lahendusi ja teadmisi. Need teadmised annavad meile tagasi meie väe otsustada ise oma elu üle ning päästa inimkonna tulevik.“
0 Jagamist
0
0

Dokumentaalfilmist Thrive 2: This is what it takes
„Õitseng 2: See on see, mida me vajame“
Filmisoovitus

Maailma populaarsemaid dokumentaalfilme „Thrive 1“ („Õitseng 1“) linastus 2011. aastal ning osutus nii edukaks, et Foster ja Kimberley Carter Gamble otsustasid teha filmile järje, mis jõudis vaatajateni 2020. aastal. Esimese filmi järel võtsid filmiloojatega ühendust paljud teadlased, arstid, vabamõtlejaid ja teised ärksad inimesed ning filmiloojad otsustasid uuest avastusretketest teha järjekordse kaasahaarava dokumentaafilmi. 

0 Jagamist
Seotud artiklid

Looduslaps linnas

Ühel hetkel aga tekkis 13-aastasel perepojal Arturil küsimus selle kohta, et kas nad ikka on õnnelikud, nagu vanaisa pidevalt väitnud oli. „Kui soovid teada, mine linna,“ oli vanaisa talle kerge muigega vastanud. Seepeale Artur asuski rännakule suure linna poole, süda täis avastamisindu.

Taas ärkamise aeg

Kallis Eesti rahvas virgu, aja ennast lõpuks sirgu! Ilmunud on uus eestikeelne ja -meelne laul “Taas ärkamise aeg”, mis on pühendatud kõigile, kes armastavad vabadust. Emma Johanna Lepasoo esitatud lugu on sündinud praeguste keeruliste ja segaste aegade vahetu peegeldusena.