Oma suveräänsuse/jõu kehtestamine

Belinda Tiina

Sina oled uinunud Jumal, kelles on kõik Kõiksuse jõud, mis ootavad ainult üht sõna, et tegelikkuses avaneda. Oled oma meele ja pimeduse jõudude peremees, mitte selle ori. Sina juhid neid, mitte nemad sind. Raputa endalt maha see türann, mis on sind kaua rõhunud ja saa iseennast mõistes tugevaks, vabaks ja suveräänseks.
0 Jagamist
0
0

Jagan oma sisetunnetust praeguse kaootilise aja kohta. Kuidas võivad praegused olukorrad kasulikud olla ja meid aidata? Kuidas ületada raskusi ja katsumusi meie eludes? Mida sa valid?

Võta vastu, mis resoneerub sinu südamega nagu alati. Kui see sind ei kõneta, jäta see kõrvale ja liigu sinna, mis sulle sobib paremini.

Praegused ajad on meie kõigi jaoks SUUR TEST. Ja see test seisab selles, kas soovid välja astuda ohvriteadvusest omaenda jõusse/suveräänsusesse. See on test ja valik, kas soovid astuda hirmust armastusse. Armastuses ei ole hirmu. Armastus on sinu tõeline olemus ja kese. Hirm ja kaos on tolmupilved su ümber, loorid mis takistavad nägemast suuremat tõde. Igas inimeses on peidus tohutu suured jõud, sest meis on Jumalik Säde/Seeme mis ootab Äratamist ja oma jõusse astumist. Sina oled Jumalik Olend, kelles on need jõud, sinus on ka jõud ületada see pimedus kes üritab sind alla neelata. Praegusel hetkel näitab igaüks, kes ta on ja millesse ta usub. Ja see on ka hetk, kus sina saad astuda omaenda SUVERÄÄNSUSESSE. Mida see täpsemalt tähendab?

Tahan siin välja tuua mõned kosmilised seadused, mille valguses sa saad näha praeguse hetke sündmusi kristallselgelt ja see aitab sinul teha õigeid valikuid, kui sa seda soovid, valid JA sisemiselt otsustad. Kõik see sõltub sinust endast.

1. VABA TAHTE SEADUS.

2. VASTUTUSE SEADUS. See tähendab, et mitte kellelgi ei ole õigust sekkuda sinu otsustesse ja valikutesse. Sina oled see, kes valiku teeb ja kes samuti vastutab iga oma valiku eest. Sul on sisemine jõud astuda omaenda elu peremeheks ja öelda EI kõigele, mida sinu Kõrgem Süda ega sisemine intuitsioon õigeks ei pea. Mitte keegi selles maailmas ei tohi seda takistada ega survestada. Näe selgelt mis hetkel toimub: suur vaba tahte seaduse rikkumine. Just see see on, see on kosmilise seaduse rikkumine, millel on ka tagajärjed. Aga sinu jaoks on see ka test, et näidata Hingele/Universumile/Allikale, millise valiku sa teed. Kas soovid astuda välja sellest vanast maailmast, et liikuda Uude Maailma?

Vaata ka üle, kas sina ise sekkud teiste inimeste ellu ja valikutesse? Kas sina annad kõigile õiguse vabaks valikuks? Sest kui sina sekkud teiste ellu, on ka teistel õigus sekkuda sinu ellu. Kas sa ütled kellelegi (ka oma pereliikmele), mida ta peab või ei pea tegema? Sest ka see on sekkumine. Sa saad rääkida oma valikutest ja sellest, kuidas sina asju näed, aga vabasta end teistest ja nende valikutest, keskendudes iseendale. See ei ole ego, vaid see on astumine omaenda jõusse. Kui sina oled astunud iseenda jõusse, alles siis saad sa hoida kõrgemat teadvust, mida kollektiivteadvus kõige enam vajab. See on praegu kõige olulisem, et saada tagasi oma jõud, mis sinult on varastatud ja välja petetud. Sest kogu senine elu rääkis sulle, et oled nõrk, haavatav ja sõltuvuslik inimene kellel pole jõudu. Astudes oma tõesse ja jõusse ei ole sa enam vaikne tasane lambuke, vaid LÕVI, kes seisab enda tõe eest ja möirgab, kui see vajalik on, aga samas olles pehme ja armastav teistes olukordades.

Vana maailm on kokku kukkumas. Keegi ei suuda seda enam peatada. Sinu valik on samuti see, kas astud sellest välja ja leiad enda tee või varised põrmu koos sellega. Kui teed otsused hirmust lähtuvalt, siis sa ei ole astunud veel enda suveräänsusesse. Teadvusta, et keegi ei saa väljastpoolt sulle öelda, mida sa pead tegema. Kellelgi pole seda õigust, isegi kui nad selle endale võtavad. Kui tunned et sind survestatakse, siis astu sisemisse vaikusesse ja kuulata, mida sinu Kõrgem Mina sulle räägib. Millise valiku sa peaksid tegema? Milline on sinu sisetunne mingi olukorra või inimese suhtes? Kuula ja usalda seda.

3. PUUTUMATUSE SEADUS. Sinul on õigus välja astuda kõikidest situatsioonidest ja lahkuda nendest inimestest, kui sinu VALIKUID ja südamesoove ei austata. Sa ei pea kuulama enda mahategemisi, süüdistamisi, etteheiteid ja muud sellist. SA EI PEA ENNAST VÄLJA VABANDAMA. Sul on õigus oma sisemisele ruumile ja vaikusele. Sa saad kuulata oma sisetunnet vaid siis, kui oled vaikuses ja rahus ja siis saad sa valida selle järgi, mida sinu sisemine intuitsioon ja Kõrgem Mina sulle räägib. See on sinu õigus ja keegi ei tohi seda rikkuda. Sul on õigus minema astuda situatsioonist, kus sind alandatakse, mõnitatakse, süüdistatakse või tagakiusatakse. Sina astud oma jõusse, oma suveräänsusesse ja liigud sinna, kus sind austatakse ja kuulad omaenda südant, kes sind juhib. Sa ei kuula enam hirmu, kes sulle sositab, et kui sa ei tee nii, siis… Sa ei ole siin, et teenida teiste inimeste egosid. Samuti ei pea sa tundma ennast süüdi, kui ei soovi selles osaleda ja sealt välja astud. Tea, et praegu on aktiveeritud egoteadvus kõigis inimestes ja kõiki survestatavad Valguse Jõud seda vabastama. See põhjustab samuti kaose suurenemist.

Näe, et need võimsad ajad on TEST selleks, et astuksid omaenda suveräänsusesse ja laseksid vanal minna.

Sina oled võimas Valgusolend, kes on vajunud unne, nähes unes, et ta on pisike inimene, kes sõltub teistest ja peab siin ellu jääma. SEE POLE TÕDE KÕRGEMAL TASANDIL. See oli vaid sinu unenägu.

Sa olid kui Gulliver, kes jäi magama ja kelle pisikesed olevused kinni sidusid ja temaga toimetasid nagu nemad tahtsid. Aga nüüd sa Ärkad ja lihtsalt raputad end vabaks. Nii suur on sinu tegelik jõud. Need madalad jõud on nagu sääsed, kärbsed, parmud või muud tüütud putukad.

4. VÕRDSUSE SEADUS. KÕIK OLENDID ON VÕRDSED JA KEEGI EI OLE KELLEGI ÜLEMUS EGA KEEGI EI OLE ALLUV. Võimu positsioonilt kellegi survestamine on kosmiliste seaduste rikkumine ja sellel on tagajärjed. Siiski mitte meie ei ole karistajad, vaid kosmilised jõud ja meie sekkumine pole siin vajalik. Meie astume lihtsalt välja ja eemaldume sellistest olukordadest. Jah meil tuleb sel teekonnal paljud inimesed selja taha jätta, kes ei soovi samas suunas liikuda. See on samuti valik. Sa võid ka jääda, kui sa seda kogemust soovid.

5. SUVERÄÄNSUSE SEADUS. ELU FUNDAMENTAALNE SEADUS ON OMA JÕULISE TAJU MANIFESTEERIMINE JÕUETUSE ASEMEL. See on igaühe meie suurim väljakutse selles elus. Mitte millelgi ega kellelgi ei saa enam olla jõud meie üle. Kui oleme andnud välisele maailmale oma jõu, siis see mängib välja meie reaalsuses, et seda näeksime ja et võtaksime tagasi endale oma jõu. See on ka Šiva/kõrgem teadvus kes hävitab madalamad jõud meis, puhastab meid oma Tulega ja liigub igasse inimesse kes selleks valmis on. Sa saad Šivaks, sa hakkad endas kandma Kristuse teadvust ja juhindud oma Kõrgemast Südamest, mis on sinu KESKPUNKT, mis on ühenduses Kõigega Mis On. Kõrgem Jõud ja sinu Hing teab, mis on sulle parim ja milline saab olema sinu edasine teekond, isegi kui inimmina seda ei näe.

6. ARENGU JA VALGUSTATUSE SEADUS. KÕRGEM VALGUSE JÕUD ON ALATI MAAILMA JUHTINUD JA PIMEDUS ON LIHTSALT TEADMATUS JA ILLUSIOON, KES VALITSEB UNENÄGUDES. Pimedusel pole sellist jõudu nagu paljud talle annavad. Me ise oleme andnud oma jõu sellele, et kogemusi saada, aga nüüd see pole enam vajalik. Me tõmbame oma energia sellest välja. See, mida sa praegu näed, on pimeduse valgusesse toomine. Kosmilised Valgusvood tulevad maale ja teevad kõik avalikuks ja nähtavaks. POLE ENAM VÕIMALIK UUESTI SILMI SULGEDA, ET JÄLLE UNNE VAJUDA. Samuti ei saa tagasi kukkuda oma harjumustesse, mis meid juhtisid. Muutused viivad meid kaasa Uude Maailma, kui sina seda soovid ja valid. See, mida sa näed maailmas kui välist kaost, on kõrgemates teadvuse tasandites geomeetriliste mustrite ümberkujundamine.

7. NEUTRAALSUSE SEADUS. Kõrgem Kristuse teadvus, Valgus ega Allikas ei vali pooli, kes on parem ja kes halvem. See teeb vaikides oma tööd, saates aina enam Valgust planeedile, mis on nii kaua pimeduses/teadmatuses viibinud. Ta lõhustab neid pakse tihedaid loore, et kõik saaks ilmseks ja nähtavaks. Nüüd sa näed, kes on kes ja teed oma valiku. Sa ei pea hakkama võitlema nende vastu, kelle valikud sulle ei meeldi ja sa ei pea võitlema pimeduse vastu ja valguse poolt. Sa näed tegelikult läbi kõigest, mis toimub, sa näed läbi energiatest, kes püüavad sind mõjutada. Sa tänad selle nägemise ja teadvustamise eest ja ütled neile, et ei soovi selles enam osaleda.

Sa liigud jumalikku neutraalsusesse, Vaatleja (Buddha) seisundisse, kes samuti on osa sinust. Kui suudad olla Vaatleja, oled väljunud võitlusest. Võitlus hoiab sind kinni vanas. Neutraalsuses oled sa oma jõus ja tugevuses. Sinu valikud on need, mis sind mõjutavad igal sinu päeval. Sa oled peegel, kes näeb oma valikute peegeldusi – kas sa seda usud või mitte. Millega sa neid päevi otsustad täita? Kas rõhudes, tagarääkides, hukkamõistes, võideldes, vihates, vaadates väliseid uudiseid, kes ütlevad sulle, mis toimub ja mida sa pead tegema? Vaatad vägivalda, tapmisi, mõrvu? Või liigud sa sisemisse neutraalsusesse, armastusse ja tõmbad oma energia sellest vanast maatriksist välja? Kas otsustad olla austav, lahke ja kindel omaenda tões? Kas otsustad olla armastav enda ja teiste vastu, jagades oma Hinge kingitusi? Kas tahad astuda oma suveräänsusesse? Kõik sõltub sinust. Ka see, kas oled nõus ja tahad astuda omaenda Jumalikkusesse. Kas soovid näha imesid või soovid jääda vaatama seda vana maailma kui ainuvõimalikku? Kas usud ainult füüsilisse või tahad tundma õppida ka kõrgemaid dimensioone? Kas kardad surma ja usud, et suremine on kõige lõpp? Või tead, et surm on vaid Värav, mis viib su teadvuse teisele tasandile ja tõeline sina ei sure ega lõppe mitte kunagi? SINA OLED SEE, KES VALIB MIDA TA USUB JA KUHU OMA TÄHELEPANU ENERGIA SUUNAB. JA SINA OLED SEE, KELLELE UNIVERSUM SEDA TAGASI PEEGELDAB.

Olge hoitud!

Helgust, kergust ja selgust teie päevadesse!

Armastusega.

Belinda Tiina tekst on algselt avaldatud Facebooki lehel nimega Kohalolu.

0 Jagamist
Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Seotud artiklid

Kriis on võimalus muutusteks

Sina oled uinunud Jumal, kelles on kõik Kõiksuse jõud, mis ootavad ainult üht sõna, et tegelikkuses avaneda. Oled oma meele ja pimeduse jõudude peremees, mitte selle ori. Sina juhid neid, mitte nemad sind. Raputa endalt maha see türann, mis on sind kaua rõhunud ja saa iseennast mõistes tugevaks, vabaks ja suveräänseks.

Tervishoiutöötajate rahvusvaheline hoiatusteade kõigile inimestele ja valitsustele kogu maailmas

Kuulus rahvusvaheline loosung: «Püsi kodus, päästa elusid» oli puhas vale. Vastupidi, sulgemine tappis mitte ainult paljusid inimesi, vaid hävitas ka füüsilise ja vaimse tervise, majanduse, hariduse ja muud eluaspektid. Näiteks on lockdown USA-s tapnud tuhandeid Alzheimeri tõvega patsiente, kes lisaks surid eemal oma perekondadest. Ühendkuningriigis tappis lockdown 21 000 inimest. Lockdown’i mõjud «on olnud absoluutselt kahjulikud. See ei päästnud inimelusid, mille kohta algselt teatati, et suudetakse päästa ... See on massihävitusrelv ja me näeme selle tervislikke ... sotsiaalseid ... majanduslikke mõjusid ... mis moodustavad tõelise teise laine» (prof Jean-François Toussaint, 24. september 2020). Selline inimeste vangistamine on inimsusevastane kuritegu, mida isegi natsid ei sooritanud!

Avalik teave üldhariduskooliga seotud inimestele

Oleme nüüdseks jõudnud olukorda, kus juba koolilapsi peetakse ohtlikuks nii neile endile, eakaaslastele kui ka neile, kes nimetavad end „täiskasvanuteks“. Märkimisväärne on siinkohal fakt, et laste ohtlikkuse nn riskifaktor rajaneb üksnes eeldusel, et nad võivad olla ohtlikud ning lähtuvalt sellest rakendatakse nende peal erinevaid „ohtlikkust ennetavaid“ meetmeid, olgu selleks siis lõputu testimine või hingamisvabaduse piiramine. Muidugi pole ükski ennetav meede saanud teaduslikku heakskiitu, vaid pigem vastupidi – häid teadusuuringuid nende usaldusväärsuse kohta napib, mis ütleb selgelt: need meetmed EI OLE põhjendatud.

Nagu käod munesid sotsialistlikud massoonid oma valed meie teadvusse

Iga kuu teeme vestlussaate, kuhu kutsume rääkima inimesi erinevatest eluvaldkondadest. Meie järjekordne vestluspartner on Jüri Lina. Planeeritud videointervjuu jäi tegemata, sest Jüri Lina ei saanud Rootsist Eestisse sõita covidi piirangute tõttu. Kuid ta oli lahkelt nõus andma kirjaliku intervjuu. Intervjuu küsimused koostas Veiko Huuse, kes on Fonte.Newsi vastutav väljaandja.

Vabaduse kaitseks

Kui üks inimene esitab maskikandmise nõude teisele inimesele, on nõude esitaja automaatselt kaasosaline võimalikus inimsusevastases kuriteos. Loomulikult ei saa lükata vastutust maskikandmise nõudmise eest mingisuguse korralduse kaela, sest korralduse kehtestajad pole süüdi selles, et inimene ei mõista korralduse tähendust. Vastutab alati see, kes otsustab seda täita ja teistelt sama nõuda.
Meri

Vaba maailm

Fonte.News on Eestimaal loodud rahvusvaheline uudiste avaldamise keskkond. Koos mõttekaaslastega üle maailma loome uue ühiskonna ja Fonte.News on uue ühiskonna info levitaja.